Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jste pro osvojení dítěte homosexuálním párem nebo prozatím ne?

11. 07. 2013 v 22:21Off-line Anonym
Jste pro osvojení dítěte homosexuálním párem nebo prozatím ne?
11. 07. 2013 v 22:47Off-line johnj  (40/186/82)
Jako proč ne. Dal bych na to naší společnosti ještě chvilku času, řekněme tak 3-5 let. Jen nám k těm hromadám šikanovaných dětí přibude další skupina.
11. 07. 2013 v 23:33Off-line drak.17  (30/181/72)
Mě osobně je to jedno, ale spíš jsem proti, protože je to nepřirozený ... kluk s klukem prostě dítě mít nemůže ... můžou spolu žít, mít sex, atd... Ale nikdy nebudou mít dítě. Pokud by někdo měl někde svoje dítě a chtěl ho vychovávat se svým partnerem, nic proti tomu nemám. Když si vezmete dítě z děcáku, tak to může mít geny nějakého sajrajta ... protože kdo může odložit dítě do děcáku??? ... Jasně, někdo bude namítat, že mu mohli rodiče zemřít,ale takových moc neni a nevíte co vám z toho vyroste. A to dítě bude mít v pubertě peklo, až se to jeho spolužáci dozví, že jeho rodiče jsou buzny ... přesně jak říká shiro.
Třeba proti registrovanému partnerství nic nemám, protože to prostě jde a je to rozhodnutí jen těch dvou, kterých se to týká. I když si myslím, že svatby jsou už jen feudální přežitek z dob mocných panovníků ( ikdyž kapitalismus má k feudalismu strašně blízko), kteří si potřebovali zvětšovat majetky a církev jim to kryla kecama stylu, že je to slib před Bohem a doku smrt nerozdělí a tak ... ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 07. 2013 v 23:49Off-line chris  (32/165/60)
Jsem pro osvojení. Kolik matek je bez otců a vychovává dítě samo a naopak... proč by homosexuální pár nemohl vychovávat dítě.. pokud má zázemí, péči a lásku, tak souhlasím.
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 07. 2013 v 00:06Off-line ortres  (32/187/67)
@drak.17 Mít dvě mámy je podle tebe nepřirozené, ale mít třeba jednu mámu už je, jo? Ta přece taky sama nemůže mít dítě:-P
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 07. 2013 v 00:18Off-line drak.17  (30/181/72)
Kdyby jsi uměl číst, tak vidíš, že jsem psal : ,,Pokud by někdo měl někde svoje dítě a chtěl ho vychovávat se svým partnerem, nic proti tomu nemám." tím jsme myslel - pokud má lesba svoje dítě a pořídí si partnerku a vychovává s ní to dítě, tak to "normální" je... ale není podle mě správné, aby si dvě lesby adoptovaly ... je to jen můj názor a nechci nikoho omezovat, ale cítím to tak.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 07. 2013 v 00:19Off-line Macros  (38/-/-)
Drak - jaky je v tom rozdil pro to dite? :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 07. 2013 v 00:24Off-line drak.17  (30/181/72)
V tom, že je to jeho biologická matka a může jí mít to dítě rádo takovou jaká je, protože má ještě někde otce, za kterým může jít. Kdežto když bude žít s dvěma "cizíma" ženskejma, bude z toho mít podle mě dost nepříjemný mládí. Zkuste si to představit, vzpomenout si jak jsou lidi ve škole (nejenom ve škole) krutí a zlomyslní ...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 07. 2013 v 00:25Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Myslim, ze ve spolecnosti neni ten zpravny cas... Jinak s tim problem nemam.

Tati a Tati, chtel jsem vam neco rict, jsem hetero. Aneb coming out naruby.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 07. 2013 v 00:28Off-line ortres  (32/187/67)
Tak v tom případě bychom asi úplně měli zakázat adopce, když neplodné páry taky nemohou mít vlastní děti:-(
Rodič je především ten, kdo dítě vychovává, zajišťuje mu rodinné láskyplné zázemí atd. (tzv. sociální rodič). Nemusí to být tedy vždy jen tzv. biologický rodič. Na tom já nevidím nic nepřirozeného.
http://www.stejnarodina.cz/…-spolecnost/
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 07. 2013 v 00:29Off-line Macros  (38/-/-)
Zivot neni pericko :). Ja bych mel asi radsi krusne mladi nez vyrustat v decaku. A to ze ma nekde otce ktereho nikdy treba ani nepozna ma pomoct? Myslis ze laska vznika jen biologickou vazbou? :))))
12. 07. 2013 v 00:33Off-line drak.17  (30/181/72)
To je něco jinýho ... když si adoptujou žena a muž, tak to dítě má podle přírodních zákonitostí normální rodinu ... s homosexuálním párem takovou nemá! Nesnášim náboženský a moralistický předsudky vůči gayum, ve stylu, přídeš do pekla a Bůh to tak nechce aby si byl teplej a kecy kecy kecy ... ,ale tohle je něco jiného, příroda to prostě nedovolouje aby homosexuálové měli děti. ... třeba je to jen nějaký experiment USA, nebo nějaké jiné vlády, každopádně to má vést k omezení populace ... když se podíváte co všechno dělají, tak bych se tomu ani nedivil (ale to už se dostávám ke konspiracím, ničím nepodloženým :D )...
12. 07. 2013 v 00:38Off-line Macros  (38/-/-)
Nejaka hlaska nekoho tady.. homosexualita neznamena neplodnost :).

Imho zadna "moralni priroda" neexistuje. Zakony evoluce kazou prizpusob se nebo chcipni :). A to ze ma nejaky druh jedince co se staraji o mladata i kdyz jsou stejneho pohlavi prirodu vubec nezajima :).
12. 07. 2013 v 00:44Off-line drak.17  (30/181/72)
Já nic proti tomu nemám, aby si gay někde upatlal dítě a pak se o něj staral :D ale přijde mi nesprávný, aby si ho adoptoval. ... je to složitý téma, možná mě někdo přesvědčí, že nemam pravdu,ale zatim si za tim stojim. :)
12. 07. 2013 v 00:46Off-line ortres  (32/187/67)
@ drak.17 "... když si adoptujou žena a muž, tak to dítě má podle přírodních zákonitostí normální rodinu ... s homosexuálním párem takovou nemá!"

"pokud má lesba svoje dítě a pořídí si partnerku a vychovává s ní to dítě, tak to 'normální' je..."

Tak jak to teda je? Už se v tom ztrácím...
Píšeš, že pokud vychovávají dvě lesby dítě, které je od jedné z nich, tak to je v pořádku. Ale přece vůbec nezáleží na tom, jestli je biologickým rodičem (ten třeba to dítě ani v životě nechce vidět nebo nežije) nebo tzv. sociálním. Pořád je to rodič, který dítě vychovává, stará se o něj a ho za rodiče pokládá i samo dítě, ačkoliv ví, že biologický předek je jiný.
12. 07. 2013 v 00:52Off-line drak.17  (30/181/72)
Ano, proč by nemohly mít lesby dítě, které je biologické dítě jedné z nich? Když už ho jednou má, tak se ho přece nevzdá a nedá ho do děcáku...
Kdežto, když ho chce adoptovat je to něco jiného ... oboustranně riskantní ... jedna si můžou samy zavařit tím, že si domu přinesou nějakého neovladatelného b*****da a nebo zavaří tomu dítěti na celý život tím, jak už jsem psal, že se mu bude celá společnost vysmívat, že má dvě mámy.
12. 07. 2013 v 01:08Off-line ortres  (32/187/67)
@drak.17 Neovladatelné dítě může být i vlastní, nejen z dětského domova:p
Myslím si, že to jsou spíše výjimečné případy, kdyby se dítěti posmívali, že má dva rodiče stejného pohlaví. Ale jak říkám, to je jen problém výchovy takových posmívajících se dětí. Mi se třeba v dětství posmívali za to, že mám rovnátka. Taky bys je proto zakázal?
@shiro A když má žena dělohu, ze které dítě nemůže vzejít? Taky si může bez problému osvojit nevlastní dítě.
12. 07. 2013 v 01:17Off-line drak.17  (30/181/72)
Může být neovladatelné, ale je tvoje a většinou i někoho koho znáš, takže víš co má za geny a co se od něj dá předpokládat... dítě z děcáku, respektive z kojeňáku, to je jak losovat z klobouku... a co myslíš? co za lidi odloží děti do děcáku v lepším případě v horším je hodí do popelnice? Vrchol odpovědnosti a morální způsobilosti to asi nebude, že? Rovnátka si můžeš sundat, matku sundat nemůžeš ( teda pokud jsi magor tak ano ) nebo si necháš dát rovnátka na noc a pak je tu další věc, že rovnátka má vždy dost dětí ... určitě má víc dětí rovnátka, než dvě mámy nebo táty.
12. 07. 2013 v 06:32On-line Richard33  (44/185/80)
Pokud splní stejné podmínky jako všichni ostatní, tak ano.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 07. 2013 v 07:06Off-line SinnerX  (33/183/84)
Jsem pro.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2014 v 00:26Off-line chibi123  (103/-/-)
Jsem pro,pokud ten par výchovu zvládá tak proc ne?Pro to dítě/děti je porad lepší ze maji nějakou rodinu víc normální než aby byli v dětském domově apod.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2014 v 07:23Off-line voki  (34/168/55)
Proč ne.Je plno děcek v dětských domovech a těm schází cit a láska.Agayové ,kteří chtějí adoptovat děcko,by mu lásku dali,lesby též.A ti kteří jsou promiskuitní ty by děcko nechtěli.Smekám před gayi a lesbami,chtějí li se starat o děcko
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2014 v 10:27Off-line 18xxx20  (35/177/69)
Rozhodně ano. Poslední díl pořadu Máte slovo mne v tom ještě utvrdil, protistrana v čele se S(p)e(r)mínem nemá žádné argumenty...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 09. 2014 v 20:43Off-line onlip  (61/180/84)
Samozřejmě jsem pro. Už proto, že děti vychovávám, i když "jen" své. Přeju to každému.
01. 10. 2014 v 07:59Off-line Prcek1994  (30/175/69)
Nebudu se rozepisovat... ANO
01. 10. 2014 v 08:39Off-line Xman010  (33/177/-)
Ano, jsem pro a jednou věřím, že s partnerem bych i dítě / děti mít mohl. Je tu celkem zajímavá diskuse o (ne)přirozenosti, paradoxech a že by dítě trpělo, etc.
Ve škole na praxích jako učitel vídávám, jak se děti chovají. Ano, můžou být dost zlé, ale jak se dítě chová doma, tak i ve škole.
Řešit se dá všechno. Stačí jenom chtít.
Takže za mě, určitě ANO!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 10. 2014 v 18:34Off-line buttch  (28/-/-)
Rozhodne jo
sam jedno chci :D
30. 10. 2014 v 20:38Off-line fifotronic  (33/188/92)
Bylo by vhodne aby takovy par spolu uz zil nekolik let bez problemu. Spousta lidi detmi lepi vztah a pravdepodobne by se to nevyhlo ani temto parum.

Ale jinak v principu lepsi mit dva otce (strejdy) nez zit v domove. Mozna je v ramci spolecnosti i trochu problem s tim oznacenim rodice/deti.. kdyby se to nazyvalo osvojeni ditete partnerskym parem, asi by se to snaselo lepe a zaroven vystiohovalo situaci.
30. 10. 2014 v 20:44Off-line buttch  (28/-/-)
Ja hlavne nechapu ty kecy, ze de hlavne o zajmy ditete
znam rodiny kde deti zijou v takovejch srackach, ze jim dite meli sebrat hned jak se narodilo a zajmy deti nikdo neresi :D
hlavne mi prijde, ze by se prvni dali ty super deti heterakum a na nas by zbyl, hnusne receno, odpad (nemocny deti,postizeny)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload