Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Můj coming out.

16. 07. 2013 v 11:01Off-line Anonym
Ahoj,
Nedávno jsem se přiznal mámě, že jsem gay. Ona se tvářila neutrálně, a začala mi říkat, jak to budu mít v životě těžký, že si nenajdu partnera a jestli jsem si určitě jistý. Byla smutná, že nebude mít vnoučata. Tušil jsem jak zareaguje a mrzelo mě to. Říkal jsem jí, že když jsem se jako gay narodil tak takový navždy zůstanu, ať mě akceptuje tak jaký jsem. Říkala, že mě bude akceptovat a že to bude v pohodě, ale já věděl, že je z toho zklamaná. Dneska jsem vstával a byl na stole dopis. Napsala tam, ať zkusím myslet na holky, jak to budu mít v životě těžký, jak mě má ráda, chce pro mě to nejlepší a nechce, aby mi nikdo ublížil. Jsem z toho všeho smutný a vím, že i když mě vezme tak jaký jsem, stále bude v doufat v tom, že budu mít někdy rodinu a děti. Je nechci, aby žila s touhle myšlenkou.

Jaký byl váš coming out?
16. 07. 2013 v 11:43Off-line igni  (36/192/130)
Tohle je podle mě docela standartni reakce. Mama u me probrecela dva dny, a porad mi rika ze bych mel zkusit chodit s holkou, zalozit si rodinu a tak. A tata se nejdriv ptal jestli to nejde lecit, pak argumentoval tezkostma v zivote a ted se tomuto tematu vyhybame a proste se o tom spolu s tatou nebavime ;)

Rada zni: dej ji cas. a tim myslim hodne casu, muze ji to trvat i nekolik let nez si opravdu zvykne ;)
16. 07. 2013 v 12:48Off-line Anonym
Nejhorší je, že si myslí, že je homosexualita zlo. Nejvíc mě mrzelo jak začala strašit o mé budoucnosti. To už sem věděl, že je zklamaná.
16. 07. 2013 v 12:58Off-line MonsterP  (29/170/68)
A rodinu a děti mít nemůžeš? Rodičovství není jenom o genetice a rodina není jenom o cáru papíru, kterej tvrdí, že rodinu máš... Jinak u mě bylo všechno v nejlepším pořádku. Máti ví, že mám tvrdou hlavu a nikdy by mě nezkoušela nutit nebo přemlouvat do něčeho, co sám nechci :)
16. 07. 2013 v 13:15On-line Richard33  (44/185/80)
Souhlas, u mamky tak nějak stejný jako u tvojí, jen bez dopisu. Nakonec to skončilo celkem dobře po tom, co jsem přivedl na přespání kluka, do kterýho jsem byl strašně zabouchlej (byl to druhej a poslední kluk, kterýho viděla).

Vím, že mě viděla, jak jsem k němu ve spánku přitulenej a dá se říct, že ho začala mít taky ráda (ptala se, kdy přijede, jestli by si nechtěl najít práci tady v okolí atd...).
16. 07. 2013 v 13:36Off-line SinnerX  (33/183/84)
Mno to je asi normální, taky ses s tím musel srovnat a chvíli to trvalo ... hlavně ji nedávej žádné falešné naděje. Kdyby na to přišla řeč, tak prostě říkej "jsem gay, jsem tak v pohodě, naprosto OK..." časem to vezme, uvidíš.

U mě to bylo podobný...
16. 07. 2013 v 14:21Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Pořád nechápu to vaše spojení sem gay = nebudu mít děti O.o dyť být homosexuál neznamená být neplodný, ale pouze jiný, trochu složitější, model rodiny...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
16. 07. 2013 v 14:28Off-line Betonica  (39/191/93)
Palec nahoru za coming out!

Dej mamce cas. Zkus se na vec podivat z jeji strany. Ty jsi na ni ted nalozil, sam se citis osvobozene, ale ona ted celi obrovske zmene, nejistote, sebeobvinovani, hleda odpovedi na otazky, ktere zadnou odpoved nemaji. Musis ted stat pri ni, neopoustet ji. Kazda mame chce pro dite to nejlepsi. A je na nas detech, presvedcit skutky nase mamy, ze nejlepsi je pro nas to, co nas cini stastnymi; nezavisle na sex. orientaci.

Verim, ze vas tato zkusenost posili, stejne jako me a moji mamu, ale ver mi, ze to bude chtit hodne trpelivosti a lasky, nez to mama prijme a pujde s tebou jednou kupovat darek tvemu partnerovi...

Drzim pesti!
16. 07. 2013 v 16:14Off-line Anonym
Já neříkám, že nechci děti. Ale její myšlenka je mít normální ženu a dítě jako "normální" lidé.
16. 07. 2013 v 16:15Off-line Anonym
Jinak děkuji všem za odpovědi. Velice jste mě potěšili. Doufám, že to dopadne dobře.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload