Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Alkohol, sex s kamarádem a toužím po tom znovu

18. 07. 2013 v 23:00Off-line Anonym
Stalo sa to v piatok 12.7.2013, keď som oslavoval s kamarátom jeho 19-tku a moju 18-tku (keby niečo, narodil som sa o 355 dní po ňom :D)
Pili sme v krčme a pred odchodom domov, sme si dali šampus. Ja som len chlipol, lebo som mal už dosť vťaté, lenže on to celé exol. Po ceste domov sa kamoš pár krát vygrcal, dosť ho motalo tak som ja mal šťastie a doviedol som ho ku mne domov. Keď som ho ožratého vyzliekol, dostal kamoš erekciu. Ja som nemohol odolať a začal som mu ho honiť. On si len ľahol a poddal sa. Alkohol mi ešte viac stúpol do hlavy a ja som ho začal fajčiť. Vzdychal ako taký panic pri prvom sexe, aj keď on ho už má dávno za sebou. Kamoš sa vystriekal a spravil som sa aj ja. Potom zaspal a aj ja. Ráno si kamoš nič nepamätal a tak som mal šťastie.
Lenže moja túžba po ňom znova rastie a rád by som to zopakoval. Nezostáva mi nič iné, ako buď o tom mlčať, alebo mu to povedať. Čo by ste spravili Vy? Povedali by ste mu to, alebo by ste si to nechali pre seba?

Ďakujem za každú radu..
~ Little Party never killed nobody ~
18. 07. 2013 v 23:32Off-line BlackEye  (31/183/69)
No ja zas nechcem vyvolať konšpiračné teórie a ani vytvárať slepé nádeje, ale je možné, že si to pamätá (aspoň útržkovito) ale nechce o tom hovoriť. Viď (moje) skúsenosti...
18. 07. 2013 v 23:36Off-line Anonym
Nemyslím si, že by práve on mlčal.. On je taký typ, že by to chcel zopakovať, kebyže o tom vie.
On už skúšal hocijaké sexuálne hrátky.. takže gay sex je pre neho malina
19. 07. 2013 v 00:54Off-line Ligerisek  (36/172/62)
No mě se stala podobná situace, akorát že to u mě skončilo lenom pohledem na něj a odolal sem :-D toto podobné co se vám stalo sem si na něj vymyslel a že prej se mu to děsně líbilo, právě v naději, že by chtěl zjistit jaký to bylo a vyjel po mě, když sem tak strašně stydlivej a nikdy se na nic nezmůžu aj když sebevíc chcu, ale akorát sem si to u něj posral a ztratil kámoše. Já vim, stupidnější nápad sem asi fakt dostat nemoh... :-(((
19. 07. 2013 v 01:06Off-line patrikzigmund.123  (28/185/59)
Ja bych to rekl pokud je fakt kamos tak se na teba nevisere
19. 07. 2013 v 08:37Off-line sirEragon  (58/182/82)
Vaše starosti na moji hlavu
02. 08. 2013 v 20:46Off-line jirkasirka  (60/172/80)
Jednou jsme s kamosem, ktereho jsem znal mozna 2-3 roky delali nejake pairovani u neho doma.Jeho manzelka byla s detmi u sve mami.Makali jsme, kecali, popijeli.Ne moc.Sel na WC a ja jak jsem byl zabrany do tech papiru zapomnel jsem ze tam je a narazil na neho:uz byl skoro vypustenej, pero mu stalo(byl malej vzrustem,ale pero alespon 20cm), koukal jsem jak blazen.Otocil se a s rozsklebenym ksichtikem povida:..strc mi ho do kalhot.No neslo to.Pak me vytlacil do loznice a tam jsme si to rozdali.Bezva noc.Pak mnoho dalsich.Dnes netusim kde zustal.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload