Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Gayové a veřejná doprava

26. 07. 2013 v 19:32Off-line Anonym (Поезд)
Zdravím všechny! Chtěl bych vědět, zda je nás tu hodně, co se zajímají o železnici či jiné druhy hromadné dopravy. Jednou jsem narazil na "vtip": "V každém vlaku je alespoň jeden gay, a pokud to není nikdo z cestujících, je to vždycky zaměstnanec dráhy." Pracujete někdo u dráhy jako průvodčí nebo strojvedoucí? Nebo třeba jako řidič MHD? Díky za příspěvky.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
26. 07. 2013 v 19:54Off-line power  (35/176/64)
Já to všechno navrhuju ale jinak nezájem:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 07. 2013 v 20:08Off-line ThomPrag  (38/180/76)
No jéjej....nás, co se zajímáme, je dost. A těch průvodčích taky :-)
26. 07. 2013 v 20:44On-line Elias  (26/192/80)
Zajímám se o železnici a dopravu obecně, hraju MSTS, miluji genius loci české železnice, obzvláště lokálních tratí, k dopravě používám výhradně vlak (pokud jezdí na dané místo) a mým cílem je projet postupně všechny železniční tratě v ČR:)
27. 07. 2013 v 10:38Off-line 4everman  (31/179/68)
Souhlas ... , v MHD jich znám několik a u dráhy to bude asi obdobné :-)
27. 07. 2013 v 12:31Off-line poklad  (25/176/68)
Mezi gayi je milovníků dopravy hodně... Co jsem to před pár lety řešil s jedním psychologem, fakt že gayové jsou "odlišní" se může projevovat v oblibě dopravy, která přináší svobodu, volnost...
27. 07. 2013 v 12:42Off-line Stefja  (25/187/78)
Zrovna jsem na letní dopravní pracovně-oddychové dovolené (dva týdny neplacené brigády na Čiernohronské železnici) :-) . A kromě působení u reálné železnice (ale jako žurnalista - u žádného dopravce nepracuju) a jednoho malého modelového kolejiště už šest let vytvářím virtuální stroje do MSTS/TRS. Vlaky jsou fajn nejen z toho technického nebo dopravního významu...
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload