Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Už to tu bylo, ale...

18. 08. 2013 v 09:09Off-line Anonym
Zdravim, tak sem zas jednou přidám patetický příspěvek a prosim pouze o neironické názory :) Nevim, co s tím a jsem z toho fakt docela špatnej. Měl jsem kamaráda(NE z netu), se kterym jsme byli jedna ruka (já bych pro něj udělal cokoliv, protože se mi vždycky hodně líbil). Hodiny na skypu, denní psaní, každou chvíli jsme něco podnikali. Před pár měsíci mu došlo, že bych mohl být na kluky, i když jsem na něj nic nezkoušel a já mu to nevyvrátil. Od tý doby se mě straní a mně nehorázně chybí. Bojim se, že když si s nim o tom zkusim promluvit tak to bude akorát ještě horší...někdo podobnej zážitek?
18. 08. 2013 v 09:52Off-line Duny  (38/178/82)
Netrávil jsi s ním tedy tolik času, protože jsi do něj byl tak trošku zakoukaný? :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 87  Nahlásit
18. 08. 2013 v 09:54Off-line sweetboy20  (31/185/95)
Řekněme že ano, měl jsem jednoho kamaráda ve třídě a hodně sme se spolu bavili a rozuměli si, on byl ale hetero byť sem si strašně přál aby byl na kluky, no a na konci třeťáku jsem mu řekl že jsem gay a potom následně celej čtvrťák se mě dost stranil a už se semnou nebavil, takže některý lidi na to reagujou dost divně a asi stím už nic moc neuděláš :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 08. 2013 v 10:02Off-line Duny  (38/178/82)
Víš, ona PŘEDSTAVA hetero kluka, že jeho třeba nejlepší kamarád je do něho zakoukanej, že o něm sní, tajně po něm slintá a představuje si ho nahýho a jak si to spolu užívají, vážně není každýmu po chuti, to chce vážně vstřebat ... :)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 08. 2013 v 12:17Off-line Anonym
Do tý doby mu moje přítomnost nevadila..přestože se k němu chovám furt stejně..hlavně jsem na něj nikdy fakt ani v nejmenší nic nezkusil..pak bych to chápal kdyby jo ale toho jsem se právě vyvaroval..a stejně :)
18. 08. 2013 v 12:37Off-line Duny  (38/178/82)
On strach dokáže vykouzlit tak dokonalou paranoiu ... :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 08. 2013 v 13:45Off-line radomir  (40/183/75)
Jak píší nade mnou, určitě bych si s ním o tom chtěl promluvit, aby to nezůstalo takové otevřené a takové nijaké... Třeba ho i (trochu lživě :-)) přesvědčit, že tvá náklonnost k němu byla čistě kamarádského typu, že tě nikdy nepřitahoval a nemusí se tedy ničeho obávat z tvé strany... Pokud by i tak byl najednou po tom všem, co jste, jak píšeš, spolu prožili, rozhodnutý se s tebou nestýkat, pak to bohužel nemá cenu a musíš jít dál...

Mozné též je, že on sám se zalekl, jak dobře mu s tebou - GAYEM - bylo... Možná o sobě mohl začít trošku pochybovat... A jak se nejlépe zbavit svých pochybností?? Nevyhledávat ty, jež k nim vedli... Kdoví...

Každopádně by ti on po tom všem mohl věnovat trochu času a dát ti prostor k tomu něco říci.

Držím palce :-)
18. 08. 2013 v 14:07Off-line Centaur  (43/177/-)
Vtíráním se mu nepřiblížíš . Když někdo nechce tak holt nechce a ty dveře zkrátka zabouchne . Trebaže to bolí a z přátelství bývá pláč , tak všechno jde dál a ty musíš taky dál. Jinak z prátelství bude nenávist a může to dojít k ještě větší tragedii.
18. 08. 2013 v 14:50Off-line ZombieKiller  (37/-/-)
Určitě bych s ním při vhodné příležitosti promluvil. Není nic horšího, než se užírat a pořád přemýšlet co by, kdyby... Navíc lidi se chovají všelijak, dokud nejsou s nějakou problematikou přímo konfrontováni, takže nakonec možná budeš příjemně překvapen (samozřejmě je ale nutné počítat i s negativním výsledkem). Já měl podobné obavy u nejlepšího kamaráda, který měl občas trochu homofobní názory, ale když jsem se mu po dlouhém odhodlávání nakonec svěřil, ještě se mi začal omlouvat a zpětně mu jeho poznámky přišly hloupé. :)

Tak, jako tak, myslím si, že tobě se v konečném důsledku hodně uleví, ať bude výsledek jakýkoliv, takže držím pěsti.
18. 08. 2013 v 19:48Off-line Anonym
Díky všem :) nečekal jsem až tak rozumný příspěvky na úrovni :D děkuju za názory a snahu poradit :)
18. 08. 2013 v 20:00Off-line Lukino15  (25/174/-)
Prostě nemá rád buzny. Nic víc na tom není.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload