Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prosím o radu - kámoš

15. 06. 2012 v 22:28Off-line Anonym
Sám nevím svojí orientaci, ještě jsem se nenašel. Ale mám zkušenosti i s klukem - kámošem. Nevím jestli není na kluky, spíš taky neví. Ale to co se mnou (nejenom) dělal mluví za vše. Minulý rok to dělal po první s holkou na táboře (on jako praktikant a ona jako vedoucí), potom když měli v září vyhodnocení ožral se (kámoš) a dělal to s nějakým chlapem - všechno.

Na silvestra když jsme se my dva ožrali (kámoš a já) bavili jsme se o sexu a z něho právě vypadlo to, že to dělal s tím chlapem, tak sem toho využil a vykouřil jsem mu ho a on mě pak ošukal. A teďka o čarodějnicích, když jsme byli na jeho chatě, tak jsme byli v lese a já jsem byl tak nadrženej a neudržel jsem se a opět jsem mu ho vykouřil. Nejdřív že na to kašlem, že až zase budem ožralý, ale pak se nechal. Nejde mi do hlavy na co je??

Holku pořádně ještě neměl, když byl mladší tak to ano. Na podzim měl jednu známost, ale nakonec z toho nic nebylo. On je zrovna takovej ten typ, kterej hledá holku prostě jakoby neustále, že prostě někoho musí mít, ale pořád nikoho nemá. A pokládám si otázku, jestli by třeba nebyl na kluky. Vím, že se mu to normálně hnusí, ale může to být jen přetvářka. Co myslíte??
05. 07. 2012 v 13:49Off-line Anonym
Dobře, nechám to plavat, ale štve mě to čekání. TEďka o prázdninách bych snim měl jet na chatu k jeho babičce tak si říkám jestli toho zase mám využít, jestli se mám zase odhodlat k něčemu aby se něco sexuálního stalo co myslíte?
05. 07. 2012 v 13:49Off-line Anonym
Představa že snim dělám, jak koliv mě hrozně nadržuje, on mě hrozně sexuálně přitahuje, tak nevím co mám dělat :(
05. 07. 2012 v 17:24Off-line Anonym
A takže mu potom mám říct že pojedu?? Tedka jsme se dlouho nestýkali, malinko se změnil ikdyž on mi tvrdí že ne. Je mi hrozně líto že se nebavíme jako dřív, bylo dost srandy a prostě cejtil sem se líp, byl jsem takříkajíc happy, užíval sem si tu pohodu, a dneska pořád nevim na čem jsem. A jak bejt na něj lhostejný?
05. 07. 2012 v 21:24Off-line Anonym
No hele neozvali, ono to bylo takový vzájemný, a spíš to je tak že on čekal než já napíšu protoze se přiznám já sem mu sám od sebe nenapsal, protoze mě sralo a sere jak se baví s ostatníma. A když jsme to v tejdnu probírali tak mi říkal že ho to sere že to takhle dopadlo, a myslim si že to bylo i upřímný protioze sem ho o to několikrát žádal. Takže to je dovysvětlení situace
06. 07. 2012 v 00:23Off-line Anonym
Nevím no, na tu chatu co mám jet tak si myslim proč by mě tam zval? Dlouho jsme se neviděli, a prostě mi napsal termín jestli bych chtěl. Bude tam jeho rodina, já tam budu "navíc" a říkám si že o už taky něco málo znamená, kdyby neměl zájem tak ani o tý chatě se nezmíní. On sám je v nejistotě, minule mi vyčítal že se snim nebavím že mám jiný kamarády. Strašně rád bych si přál aby jsme byli suprový kámoši, a třeba i kdyby na ten sex, nebo kdyby z toho něco malýho tajnýho bylo. Jo je to krásnej sen, ikdyž v životě už jsem měl tolik příjemných překvapení v který jsem nikdy nedoufal že by to třeba mohlo bejt.
06. 07. 2012 v 00:24Off-line Anonym
Ještě dodatek: kdybych byl v jeho kůži a s někym bych se na čas přestal bavit, něco jako pauza tak bych ho určitě nezval na mojí chatu kde jeste bude celá rodiny. To asi fakt ne, prostě bych se na ty lidi vykašlal.
11. 07. 2020 v 07:22Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Třeba mu bylo líto, že chudáčkovi anonymovi nikdo na ty jeho blbý úchylný keci nikdo neodpověděl, tak jako správný blbý úchylák se rozhodl pomoci.
11. 07. 2020 v 10:57On-line i8051  (53/184/97)
Promiskuit Muscle uz nema klienty, holt je mu 32, takze kdo by ho taky chtel. Uz je jak stara stanova kuze, nepouzitelnej. No a proto se noce s roztazenejma hnatama v lesiku menej na nudu a prochazeni poradny 8 let zpatky ... dopadnul jak Ozviena :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 07. 2020 v 11:59Off-line iglw  (48/172/77)
Už jste konečně po 8-mi letech spolu,nebo vše vyšumělo do neznáma?!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload