Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak to se mnou je?

19. 06. 2012 v 21:52Off-line mucinak  (27/-/-)
Ahoj, jsem z Kutný Hory, je mi 15 let a moc bych chtěl od vás radu, protože poslední dobou jsem hrozně zmatený ohledně mé sexuální orientace.
Zde je můj příběh: Už zhruba od 6. třídy, pocituji, že mě vzrušuje představa intimných hrátek s nějakými svými kamarádi. Vždy mě tato představa vzrušovala stejně jako předstsva, že bych měl něco mít s holkou. Jenže v poslední době tyto "Gay" fantazii posilují a začínají mě vzrušovat mnohem víc. Na druhou stranu, různě na internetu jsem četl zpovědi Gayů, kde popisovali, jak zažívali platonickou lásku např. ke svému učiteli atd. U mě to je tak, že jsem asi před rokem potkal jednu moc milou dívku a začal jsem k ní něco cítit. Emoci. Hodně silnou emoci. Myslím si, že by to mohla být i láska, protože vždycky když jsem byl s ní, měl jsem uvnítř hroznou radost, úplně jsem jásal. A když třeba někam odjela na týden nebo na dva, cítil jsem se fakt hrozně. Strašně se mi stýskalo.
A právě tohle mě děla zmateným. Sexuálně mě vzruší spíše kluci, ale to je vše. Jinak nic k nim necítím. Naopak něco cítit dokážu jen k holkám, které mě ale vzrušují mín. Já chápu pojem sexualita jako bublinu, ve které jsou dvě menší bubliny. Emoční (Ke komu cítím lásku - která by podle mne měla být nadřazenější) a tu druhou nevím jak nazvat, ta prostě určuje co mě vzrušuje. Tak co tedy vlastně jsem..? Měli jste to někdo stejně, nebo jak se homosexualita projevila u vás..?
PS: Na rovinu řeknu, že kdybych si mohl vybrat, tak bych být gay nechtěl. A to z toho důvodu, že někdy v budoucnu chci mít potomky, což jako gay asi nepůjde. Ale jinak gaye obdivuji za tu odvahu, říct o své sex. orientaci okolí..

Díky ..
19. 06. 2012 v 22:39Off-line gerren  (34/178/90)
Ahoj. Podle mě k té holčině máš vypěstovaný cit. A takový cit si lze vypěstovat ke komukoli. Ke kamarádovi, se kterým se vídáš pořád, ke spolužačce... Nezbývá se zeptat, znáš tenhle pocit jenom k ní? Nebo k jiné? Jinému? :)
19. 06. 2012 v 22:39Off-line gerren  (34/178/90)
Rozhodně ale není důvod k panice, přeci jenom život před sebou, a už tak máš za sebou důležité kroky uvědomění sama sebe, svých tužeb, toho, co sám chceš.
19. 06. 2012 v 22:39Off-line gerren  (34/178/90)
Co se týče dětí, rozhodně děti mít můžeš. Nikdo neřiká, že jako homosexuál nemůžeš mít pohlavní styk s ženou. A pokud to nepůjde přirozenou cestou, jsou tu další. Ať už umělé oplodnění, nebo adopce. Ale z toho bych rozhodně neměl těžkou hlavu ;)
19. 06. 2012 v 22:42Off-line gerren  (34/178/90)
Já osobně jsem si podobné otázky kladl ve stejném věku. Jenom jsem nebyl tolik na vážkách a dost brzo jsem se ztotožnil z homosexualitou. Jednoduše jsem pokukoval po klucích, a holky mě nezajímaly :D
20. 06. 2012 v 00:05Off-line Rover  (37/189/73)
Jo, to byl jedinej důvod, proč jsem se občas těšil na tělák.... nebo na plavání
20. 06. 2012 v 07:06Off-line moris  (26/173/63)
Koukni já sem tu z jediného důvodu ne najít lásku ale zjisti jaké to je mít sex klukem kdybych si měl vybrat jestli chci holku nebo kluka kdyby mně (nějaká chtěla) tak nejspíš je jasné kam by mně táhlo srdce nebo spíš rozum. Je to těžké mít neutajovaný vztah v téhle zemi a když se mi líbí
i holky tak je to o to lepší.Zatím si s tím nedělej starosti s kus tou holkou chodit a pak v té chvíli možná dopídíš pravdy.
26. 06. 2012 v 09:08Off-line SinnerX  (33/183/84)
A za kým se otáčíš na ulici, nebo máš nutkání se otočit? Od koho namůžeš odtrhnout oči. Holky nebo kluci?

Ono právě to vzrušení je asi to zásadní čím se liší kamarádství a milostný vztah. Samozřejmě v ideálním vztahu má být obojí, nejenom erotika ale i porozumnění, nějaký společný zájmy a tak...

Jinak já zase obdivuju, když si někdo dokáže té odlišnosti u sebe všimnout už v 15 letech.
18. 08. 2012 v 15:24Off-line nevergiveup  (31/-/-)
Ja som takú "emóciu" k babe pociťoval v mojom živote asi tri krát. Vždy ma k tej babe čosi ťahalo, ale bol som ešte na základke tak som nemal žiadne sexuálne nutkanie... Vždy som sa proste cítil s tými babami skvelo... Dúfam, že to ešte v živote ucítim a už sa toho pocitu nevzdám či bude k babe alebo chalanovi.
27. 08. 2012 v 11:04Off-line Betonica  (39/191/93)
Ahoj,

muzu Te uklidnit, nic mimoradneho se nedeje. Pravdepodobne u Tebe probiha citove zrani, podporene prekotnym hormonalnim vyvojem. Z chlapce se stava muz, coz samo o sobe prinasi radu zmen, nejen telesnych ale i dusevnich. To, co popisujes, je docela v poradku. Neumim ted rict, jestli jsi nebo budes takovy ci makovy. Muzu Ti ale zarucit, ze nechas li vecem volny prubeh a budes naslouchat svemu telu a rozumu, odpovedi se dockas.

Mej se.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload