Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Holka s dítětem vs. kluk

05. 09. 2013 v 08:58Off-line Anonym (lukass)
Ahojte, potrebuji vasi radu a nazor, nasel jsem pred mesicem kluka, hodne jsme si psali a zjistili ze mame spr rovnaky nazory, podony zajmy, psali jsme hodne od rana do vecera vsechny temy, libil se mi moc a ja taky jemu, moc chtel abych ja prijelk nemu vsechno by mohlo byt v poradku jen predvcerim se on dozvedel nahodne ze jeho byvala holka s ktery se rozesel pred 4 mesici je tehotna je ted na vazkach a nevi se rozhodnout jestli zustat se mnou nebo se ozenit s holkou kvuli diteti. Miloval ji ale zaroven se ji boji protoze ho uz podvedla i kdyz vztah byl v poradku. Ted neco o ni, tahala od neho penize na diskarny, obleceni a hlouposti. je krasna a mnoho kluku ji chce, videl jsem ji a moc se mi nelibila, mela vypocitavy oci, jej rodice chteli aby se zasnoubili ale on odmitl, ted na zkousku bydli spolecne na tyden, jsou dve moznosti: 1. ozenit se s ni a spolecne vychovavat dite, 2. moznost bude jako svobodna matka a bude ji platit vyzivny a zustane se mnou. opakuji ona ho uz podvedla a ma jiny zajmy: diskoteky, party, vyhledava spolecnost, rada si vypije a pobavi se.kluk naopak: sport, klidny prochadzky, nebavi ho diskoteky a party a nerad pije, je dost citlivej, a ma prachatych rodicu. Ja sam mam pocit ze ona jen to decko nechala protoze ho chce citove vydirat a mit zabezpeceny dite. Kluk priznal zodpovednost a ma rad deti jako i ja. Potrebuji radu ktera z dovu moznosti je nejspravnejsi, mne zalezi na tom klukovi aby nedopadl nejhur protoze z toho muze zesilet. Dekuji

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
05. 09. 2013 v 09:52Off-line Radek1951  (65/175/75)
Těžká rada, že? Jak píšeš, on má dvě možnosti, ani jedna není ideální.
Ta první možnost oženit se sní kvůli dítěti mi nepřipadá rozumná vzhledem k tomu, co o té holce píšeš. Žádné dítě na delší dobu vztah dvou úplně rozdílných lidí neudržía je předpoklad, že ten svazek skončí nakonec rozvodem nebo se tvůj kamarád bude trápit v manželství, které nebude ideální a nenaplní jeho představy.
Ta druhá možnost pro tvého kamaráda bude znamenat prakticky dlouhodobý fianční závazek, je třeba si uvědomit, že dítě může studovat, může jít na VŠ a tomu a jeho finančním možnostem budou odpovídat alimenty, které, pokud se nedohodnou, určí soud.
Já osobně, být na jeho místě, bych s ní do manželství nešel, raději bych ji platil a snažil se s ní dohodnout o možnostech styku s dítětem.
To je můj názor, který vychází z toho, co jsi popsal. Snad v tom, co jsi napsal, není kus tvého sobectví, které se snaží udržet si vztah s ním.
05. 09. 2013 v 10:17Off-line sweetboy20  (24/185/95)
Ale zase jak muže vědět jestli to dítě má opravdu sním? a další věc, píšeš že ten kluk má prachatý rodiče, takže vtomhle případě by fakt byl ideální potrat... jestli už není pozdě :)
05. 09. 2013 v 11:15Off-line Anonym (lukass)
Dobra rada: zjistim jestli to dite ma fakt opravdu s nim, a druha vec reaguji na radeka, moc byhc pral byt sobec ale nemuzu, jde mi o lukasovo dobro a stesti. A obavam se o jeho dusevni zdravi, pokud to by byla fakt hodna a spravna holka ze takovy veci podvadzeni nebo neco podobny by nedelala tak bych ustopuil a nechal ji jit ale to spis taky by se nerozesli protoze by se moc meli radi a rozumeli no ne??? ja lukase chci chranit ale zaroven mu chci aby otevrel oci a videl veci co driv nevidel. a pak ho necham samyho se rozhodnout co dal. ja bych vybral druhou moznost. ale to je na mym klukovi at si vybere sam. a kdyz vybere prvni tak s nim zustanu vernej kamarad. protoze mnoho veci vyrikal a ja ho vzdy vyslechl.
05. 09. 2013 v 11:43Off-line JarodShadowsong  (15/-/-)
Lidé spolu mají být, protože chtějí, ne protože musí.
V každém případě bych tady nechal provést test otcovství. Pokud se ukáže, že dítě není jeho, není tady vůbec co řešit. Pokud ano: Jestli týpek cítí morální a citový závazek vůči dítěti, je jen v pořádku, aby na ně platil a podílel se na výchově. Ale je jeho absolutní právo být s osobou, kterou má rád, i kdyby to neměla být matka jeho děcka.
05. 09. 2013 v 11:57Off-line Radek1951  (65/175/75)
Anonym (lukass) : Tak O.K. To byla jen poznámka na okraj, tak se nezlob. Asi se v tomto případě shodneme, že lepší je ta druhá možnost. A opravdu nemusí být na škodu nechat si časem udělat test na otcovství. Jen musí počítat s tím, že to všechno je pak o tahanicích u soudu.
A jedna, asi dost hloupá a nereálná myšlenka : jestli kamarád i ty máte rádi děti a dalo by se s tou holkou domluvit na tom, že po narození dá souhlas k tomu, aby dítě bylo svěřeno do péče otce, tak by to asi bylo nejlepší řešení pro vás i pro toho malého. Žádnému zákonu by to určitě neodporovalo, nežijete a registrovaném partnerství a kamarád je otec. Ovšem je to závazek na celý život.
05. 09. 2013 v 12:09On-line igni  (28/192/130)
Moje rada je, že by mel radeji byt s tebou, holku nechat byt a jenom se stykat a starat o to dite. Idealni samozrejme je, kdyz dite vyrusta s milujicimi rodici. Problem nastava ve chvili, kdy to rodicum neklape a ve vysledku se to vzdy podepise i na tom diteti. Proto je lepsi si na nic nehrat, domluvit se primo s ni jak se o to dite bude ona starat, jak budou resit to, aby ji s tim pomohl a pripadne i to vyzivne, ale zustat s ni neni dobre reseni pro nikoho.
05. 09. 2013 v 13:15Off-line Anonym (lukass)
Mojho lukasa a jeho byvalu karin, teraz som sa od lukasovho bratranca co popritom je jeho najlepsi priatel. Ked sa rozisli tak karin si uzivala s inymi chalanmi a lukas sa pokusil o samovrazdu a jeho svagrina ho nasla vo vani s podrezanymi zilami, doteraz vidim a citim jeho jazvy na rukach a na jeho dusi. tak jeho bratranec mi prezradil ze karin ziadala od neho dneska prsten za 2000eur. co ja som lukasovi vycital ze prehana a ja namiesto prstena by som povazoval za najkrajsi a najdrahsi darcek a to stravit noc na plazi na deke so svieckami..prstene a drahe darceky su pre mna ukradnute. aj od jeho brata som odmietol peniaze. jeho bratovi som vravel ze najlepsie peniaze pre mna su moje zarobene. Len mam pocit ze lukas este nevie a nevidi.
05. 09. 2013 v 16:00Off-line merglo  (24/-/-)
Neviem presne o aké okolnosti tu ide, ale ja osobne by som si vybral možnosť tretiu, byť s dievčaťom a chlapcom zároveň. V staroveku to bolo bežné a fungovalo to teda veľmi harmonicky
05. 09. 2013 v 17:30Off-line power  (35/176/64)
Chtělo by občas použít mozek. Stačilo použít gumu.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 09. 2013 v 20:03Off-line martas002  (32/191/89)
Power. máš pravdu , nasadíš gumu a jeto cajk !
05. 09. 2013 v 20:52On-line Richard33  (37/185/93)
Pokud je to dítě jeho, měl by se taky zapojit, ale to nezmamená, že by si ji měl vzít když je na kluky. To by nemělo budoucnost.
05. 09. 2013 v 22:19Off-line Dannnnny  (26/175/70)
Muj nazor je ze by ji mel platit ale zit s ní ne.
05. 09. 2013 v 23:16Off-line Anonym (lukass)
Dekuji vsem za nazory, a na 90% mate shodny nazory jako ja a ted jsem se dozvedel ze oni se pohadali a to jen prvni den bydli spolu na zkousku a lukas odesel ku kamaradovi spat, a to proto ze ta holka ho obmedzovala ze nesmi jet na net, nesmi sportovat, a musi prestat zavodne plavat a hned ji brat za manzelku. takze vybrecel se mi ja ho poslechl a vyslechl a musel jsem ho potesit ale musel jsem cekat a nic nerikat abych se na ni vykaslal, protoze jsem mu slibil ze mu dam dva dny na rozmyslenou tak jeste zitra a pak se mi uvidi..drzte mi palce.
05. 09. 2013 v 23:18On-line igni  (28/192/130)
Drzim hlavne palce vam obema, aby vam to vydrzelo ;)
06. 09. 2013 v 06:31On-line Richard33  (37/185/93)
Mám tvoje dítě, jsi můj majetek :-D. Ještě tomu může nasadit korunu, že z ní vypadne, že si nevzala pilule cíleně aby ho dotlačila do chomoutu a bude to úplně zabitý.

Pamatuj si, chovej se jak to cítíš. Pokud to cítíš tak, že: zatím co ona mu ubližuje když jsou spolu, ty by jsi dal nevím co aby jsi ho pohladil i když spolu nejste.... je myslím všechno v pořádku :-)

... a dodržení danýho slova je důležitý, ani nevíš jak.
06. 09. 2013 v 06:43Off-line Radek1951  (65/175/75)
Hodně štěstí tvému kamarádovi i tobě.
06. 05. 2015 v 19:05Off-line sirEragon  (50/182/78)
Každý strůjcem svého štěstí. A už vůbec mi nebere hlava když je na kluky proč udělal holce děcko? A teď strašně anonym ho obhajuje. Opravdu si myslí anonym že zůstane u tebe? Jak snadné bude ho znova zmanipulovat tou holkou.
06. 05. 2015 v 19:20Off-line comrade  (32/195/102)
To děcko dostane tak nebo tak, ona ho chtít nebude.
06. 05. 2015 v 19:24Off-line sirEragon  (50/182/78)
Naše zákony nedovolujou homosexuálům adoptovat dítě. Ukazte mi jeden homosexuální par u nás který ma v péči děcko.
06. 05. 2015 v 19:31Off-line BussterX  (95/130/150)
Jen upozorňuju, že zas někdo vyhrabal 2 roky staré a už dávno asi mrtvé téma, takže než začnete radit nebo moralizovat mrkněte na datum vložení debaty : )
06. 05. 2015 v 20:20Off-line bi_big_looking  (32/175/63)
BussterX: To je pravda, je to staré téma, ale vzbudilo ve mně zvědavost, jak to nakonec dopadlo, protože to dítě už by teď mělo být na světě a nějak se k tomu celá trojice musela postavit :-)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload