Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mám strach

05. 09. 2013 v 22:38Off-line vobaku  (30/-/-)
Potřeboval bych poradit, je mi 20 a strašně, strašně rád toužím mít kluka, jenže.... Rodina a přátele homosexuály odsuzují a mně nestojí jim to říct, nechci je ztratit. Jsem bisexualní (ale spíš na kluky), měl jsem v posteli i holku, ale toužím po klukovi. Jenže kdo by chodil s klukem na tajňačku, také mám strach, že kdyby došlo k rozchodu, tak by se pomstil tím, že to řekne rodině a těm přátelům... potřebuju pomoc :(
05. 09. 2013 v 22:49Off-line edwon  (25/-/-)
Pokud se rozejdete v dobrém, proč by se ti měl mstít?
05. 09. 2013 v 22:54Off-line johnj  (40/186/82)
Otázkou je, jestli by rodiče a přátelé třeba nezměnili názor, když by viděli, že někdo z jejich nejbližšího okolí může mít rád i kluky, a přitom je to úplně normální člověk, kterého znají.
Myslím, že pokud by sis našel kluka, který by to taky tajil, tak by se ti v případě rozchodu nemstil tak, že by na tebe prásknul to, co bys mohl i ty prásknout na něho. Ale lidi jsou různí a riziko tam je.
Co poradit? Pokud máš vlastní zázemí, kam bys mohl jít v případě nejhorším, tak jdi s pravdou ven.
05. 09. 2013 v 22:59On-line Richard33  (44/185/80)
Ono je rozdíl odsoudit buzny dejme tomu "v televizi" při záběrech z Pride a pak odsoudit konkrétně tebe.

A možná se ještě budeš divit, že už to třeba polovina rodiny už domyslela :-)

Pokud se na to ale necítíš, tak to neříkej a choď s klukem na tajňačku, nejsi jedinej ani to není řekl bych moc vyjímka....
05. 09. 2013 v 23:04Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Já bych se držel zhruba toho, co píše johnj. Hledej kluka, který to o sobě taky tají. Jinak o sobě neprozrazuj hned všechno, rozhodně ne to, kde bydlíš a jak se jmenuješ (příjmení). Jestli máš doma takové prostředí, tak si to nech radši pro sebe, dokud nebudeš soběstačný. A to jestli ještě nejsi, tak by měl být první cíl - získat soběstačnost, pak se "vrhnout" na kluky ;-)
05. 09. 2013 v 23:15Off-line Radim.1988  (35/197/99)
Edwon: rozejit v dobrem? to jde? dycky je jeden zklamany a jeden rád... newim no...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
06. 09. 2013 v 10:53Off-line januar1  (38/185/79)
Ak to ale povies priatelom tak len vtedy naozaj zistis kto je tvoj naozajstni priatel
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2013 v 12:20Off-line Duny  (38/178/82)
Hodně z nás to tajilo, protože mělo strach z toho, jak to vezme okolí. Pokud máš velkou nedůvěru a obavy z toho, jak tě tví blízcí přijmou, tak jim to neříkej a počkej, až si tím i sám sebou budeš jistej. Nic se nemá lámat přes koleno, všechno má svůj čas a jsou věci, které se mají nechat uzrát :) Však jsou kluci, kteří to řekli i v 28 a všichni je přijali s tím, že to o nich už dávno tušili :) a jak řekl johnj, můžeš si najít někoho, kdo je taky inkognito a ve dvou vám to s tím comming outem půjde líp :) a ten pocit, když ti ze srdce spadne ten přetěžký balvan strachu a tajemství, je k nezaplacení ... :)
01. 07. 2014 v 19:13Off-line buttch  (28/-/-)
Najdi si kluka a na ostatni vykasli
jestli te kamaradi odsoudi a nebudou se s tebou bavit tak je to jedine dobre, protoze sou to i***ti a vzdycky je cas na to najit si lepsi kamarady..
a rodice, i kdyz sou rodice fajn zalezitost, pomuzou, zajisti, obcas podpori, tak je to vec bez ktery se da v pohode zit...
01. 07. 2014 v 19:44Off-line fogacer  (55/172/61)
Osobně doporučuji věc nehrotit. Pokud si nejsi jist reakci rodiny a jsi na ní závyslý (bydlení,podpora např.student) a sám nejsi zatím schopen se osamostatnit tak ač tyto vztahy jaksi neberu, je jediné řešení tajný vztah. Osobně si ale myslím, že rodina ,nebo její část to tuší a jen si to nechce přiznat a jsou rádi,že si domů nikoho netaháš. Velká část rodina to řeší spíše z pohledu "co na to okolí" a tak dokud nebudeš mít jistotu,že se o sebe dokážeš sám postarat tak to neřeš. Ovšem neměl bys být na rodině závislým příliš dlouho, nedokázal bys pak sám se o sebe starat a rodina by ti chyběla. Jinak někde to vezmou jako fakt,pokud nevybočuješ a "doma" se o tom nemluví a nikoho si tam nevodíš. Časem se jistě alespoň ta nejbližší rodina s tvým stavem smíří. Nezapomeň,že tak jak těžké bylo pro tebe si uvědomit tvou orientaci tak těžké je to pro ně. Přeji hodně štěstí a pokud miluješ nenech se omezovat, ale ani do všeho neskákej po hlavě.
02. 07. 2014 v 02:51Off-line Radial  (31/189/-)
Já bych to risk. Navíc tímhle stylem "co si o mně řeknou" by jsi se trápil do konce života. A kamarádi co máš s tebou nejsou jen protože že si myslí že seš heterak. :D
02. 07. 2014 v 08:17Off-line a.l.e.x  (34/185/74)
Žiješ život pro své štěstí nebo chceš žít tak jak ti ho jiní nalajnují i přesto že budeš nešťastný? Neřeš ostatní, řeš sebe. Až si někoho najdeš a rodině a přátelům to řekneš nebudou mít ten názor, ten u každého odpadne v momentě kdy s tím přijde jemu blízký. Navíc pokud některé ty přátele ztratíš tak jen štěstí protože to přátele doopravdy nejsou.
22. 08. 2014 v 11:08Off-line 1pepan  (52/182/-)
Jednoduše pokud to neuděláš tak se ošidíš. Je to na tobě.
22. 08. 2014 v 14:00Off-line somerone  (36/180/80)
Je potřeba být upřímný k sobě a potom budeš upřímný k druhým.
16. 12. 2014 v 14:32Off-line takypedro  (43/171/73)
Já to neřekl do teď a ani neřeknu, proč taky, moje věc. ..kluka mám na tajňačku a jsme v pohodě oba..a názory ostatních mě nezajímají. .;-) ;-)
16. 12. 2014 v 14:51Off-line BussterX  (103/130/150)
Být na kluky neznamená jen touhu po sexu s chlapem, znamená to taky schopnost a asi i potřebu citu... Jo jasně, dá se chodit s klukem tajně, a žít v přetvářce, a dá se aji oženit abys nebyl podezřelej že jsi nějakej divnej když nemáš babu, otázka je jak daleko zajdeš aby vyhověl tomu, co tvoje konzervativní okolí od tebe očekává. Budeš ženatej s babou kterou nemiluješ a š***t s klukama jen tak bez citu? nebo budeš milovat kluka a nikdy s ním nebudeš moct žít ve společným bytě a starat se o něj když bude nemocnej?.. Taky jsem kdysi nikomu neřekl že jsem na kluky a že mně přitahujou, ale když jsem si našel kluka se kterým jsem chtěl žít, řekl jsem to všem na rovinu. Asi jsem měl štěstí na kámoše, neřešil to nikdo. Kamoš, kterej by mně kvůli tomu co dělám soukromě v posteli kopl do p***le by si mně stejně nezasloužil.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload