Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

"Medový hlas" a ostatní znaky

07. 09. 2013 v 15:52Off-line Anonym
Ahoj,
poslední dobou si začínám trochu připouštět, že bych mohl být bi či gay, ale jednou jsem šel ven s klukem, abych se ujistil a celkem dost mi byla nepříjemná jedna věc. Takový ten vyloženě "gay hlas" (nemyslím to urážlivě, ale nevím jak to jinak napsat..) a různé jiné projevy, zajímalo by mě, jestli to tak je u všech gayů? Nebo jsou i nějací, kteří se tímhle vyloženě nevyznačují? Díky :)
07. 09. 2013 v 15:56Off-line dmk  (26/180/79)
Já jsem až asi před měsícem zjistil, že mám jiný hlas(takže to nebude nic výrazného) a to až když jsme se na mat. sousu učili poznávat po hlase, tak mi pak řekli, že já jsem byl na zapamatování nejlehčí,
když jsem z nich pak páčil čím konkrétnš byl můj hlas výrazný tak jej však rozhodně nehodnotili jako "medový" , mám jej prý jen trochu vyšší
jinak já mám málo jak říkáš "vyloženě gay projevů" v chování, ale ty fisiologické mi sedí skoro všechny.(poměr prstů......)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
07. 09. 2013 v 17:06Off-line radomir  (40/183/75)
Já myslím, každý nemusí mluvit tak hrozně přihřátě :-))).

Já to taky nesnáším a taky tak nemluvím. Jen si zase připouštím, že když jsem nasranej, tak se můj hlas a projev mění (jsem ohnivé znamení, takže dokážu vylítnout jako čertík z krabičky) a pak bych můj hlas možná i jako gay označil, ale žádné šišlání, sykavky ani zbytečné zdrobněliny u mě nikdo nenajde a ani já toto nemám rád...

Si říkám, proč tak někdo musí mluvit, když já můžu mluvit úplně normálně. Respektive, kamarádka, co má čuch na gaye to poznala na mém nejlepším přiteli (který se označuje jako bi - u něj trochu gesta a mimika, ale jinak je to kus chlapa a né nějaká vykroucená bábovka), ale na mně (gay) to nepoznala.. Ani z mluvy, ani z mých gest. Nepočítám nohu přes bohu - ale tak sedí i spousta heteráků :-D.

Poznala to na mě z toho, že se přeci jen na toho mého přítele/kamaráda dívám jako na obrázek :-).

Resume - nedivím se ti, že ti takové projevy nebyly příjemné... Já to též nesnáším a nechtěl bych někoho takového vedle sebe mít.
07. 09. 2013 v 17:53Off-line Centaur  (43/177/-)
To je jasný že každej takhle nemluví , kdybych takhle mluvil už dávno bych si to hodil. Mám krásný zastřený chraplavý hlas . Moravec snad taky neměl medový hlásek tak se teda docela divim, jak se na tohle může někdo ptát ?
07. 09. 2013 v 18:08Off-line Tonystark  (29/190/85)
Osobně to taky nemám rád .. většinou tak mluví zženštělejší kluci ...
07. 09. 2013 v 19:02Off-line MonsterP  (29/170/68)
Osobně má taky trochu vyšší hlas, než ostatní kluci. Mluvím ale uplně normálně, prostě je ten hlas ale položenej trochu výš, s tím nic nenadělám :D Ale znám i takový, kteří se snaží mluvit co "nejtepleji"... dokonce i jeden extrém, co tak trochu schválně šišlá při vyslovování č nebo š :D :D :D :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 09. 2013 v 20:04Off-line Centaur  (43/177/-)
Descaharm . no vždyt Moravec a Cupák je klasika a jsem v údivu jak si někdo může myslet ba spekulovat o tom, jestli medový hlas mají všichni nebo ne ? :-D At žije Moravec !
07. 09. 2013 v 21:01Off-line BORJAGAY  (33/-/-)
Já jsem hodně zženštilý v obličeji. Nestěžuji si, užívám si toho, že mohu být jak mužem, tak ženou, ale " medový" hlas jsem nikdy neměl, ani jsem ho nenapodoboval ...osobně nemám rád takovou přehnanost, přijde mi to jako přehánění ze strany kluků. Nikdy jsem " medový" hlas nemusel, ale zase chápu, že každý je nějaký, co člověk, to názor. Každý z nás to nějak bere.
07. 09. 2013 v 21:01Off-line Centaur  (43/177/-)
Ale medový hlas je krásně řečeno , to se mi líbí .
08. 09. 2013 v 01:05Off-line forever.single  (25/170/55)
Ja mam teda hlubokej hlas a znm i plno dalších gayu co mluví někdy i hrubeji než heteráci, tohle je asi hodně individuální
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 09. 2013 v 16:06Off-line Betonica  (39/191/93)
Asi jsi sel ven s "buznou"... To pak chapu, ze jsi byl rozladeny, ja to taky nemam rad :) Proto ziju s chlapem, co se netoci, jak korouhev ve vetru :)
13. 09. 2013 v 17:57Off-line sasacz  (50/192/89)
Proboha- ať si každý mluví jak chce! Ať prostě "je" ! Ostatní je jedno!
10. 04. 2014 v 00:50Off-line lee7  (25/-/-)
Myslím,že podle druhotných projevů nemusíš vůbec poznat,že jde o gaye,vím to podle sebe i jiných gayů,projevují se mužně a dokud tě nekouří,nijak na sebe neupozorní :)
10. 04. 2014 v 01:58Off-line poklad  (29/177/69)
Já si teda nikdy nevšiml, že by průměrný gay měl jiný hlas než heterák..... Přestaňte si vymýšlet kraviny.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 04. 2014 v 08:52Off-line Boyer  (33/-/-)
Příroda nás stvořila tací, jací jsme. Nemůžeme si vybírat. Myslím si, že u každého pokud je gay se něco vyskytuje, nějaký příznak.
Hlas, chůze, chování, ...
Podívej se na Zelenku :P primitivní gay, který se chová, jako ženská (bez urážky). Myslím si, že pokud si měl "gay hlas", tak to není nic špatného. Buď rád, že neříkáš takové to "gay - š, nebo - č" :')
Nestyď se za to, jaký jsi. Jdi svou cestou. Je to tvůj život :'))
10. 04. 2014 v 09:47Off-line OnyxCoast  (38/-/-)
To je na tom nejsmutnejsi.. kdyz se 9 z 10 "gayu" chova jako zensky.. tohle nechapu.. dela se mi na zvraceni z "chlapu" co u sobe mluveji jako "to jsem to zase podelala", jeste vic se mi dela na nic ze zdrobnelin.. oO.. nastesti se najdou i chlapy co kdyz se s nima bavis tak nemas pocit ze muvis s nejakou primitivni prazdnou prihratou nadobou.. ale chce to hledat.
10. 04. 2014 v 10:11Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
"To je na tom nejsmutnejsi.. kdyz se 9 z 10 "gayu" chova jako zensky"

A nějaký důvěryhodný zdroj by nebyl? Je to totiž docela zvláštní, jak právě na tohle každý nadává a úplně každý se od podobných věcí distancuje. Kde je tedy potom těch 9 z 10? :)

Troufám si tvrdit, že tady jsou ve hře stereotypy, které přejímáme od většinové společnosti. Přijde mi docela zábavné, že zrovna lidé, kteří by měli být trochu "moudřejší" a vědět, že tyhle stereotypy jsou nesmysl, je neustále opakují a zaklínají se tím, že oni takoví určitě nejsou.

V životě bych podle vzhledu (pochopitelně za normálních okolností, ne na Prague Pride) a už vůbec ne podle takových "znaků" jako vyšší hlas nesoudil, jestli je někdo homosexuál nebo ne. To jsou přece naprosto individuální charakteristiky každého člověka.

Mimochodem když už jsme u toho. Existuje třeba tenhle fenomén a je zajímavé, že ho nikdo nespojuje s homosexualitou, ba naopak. A to i přesto, že by ony "vnější znaky" víceméně odpovídaly zažitým stereotypům. http://en.wikipedia.org/…/Metrosexual
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 04. 2014 v 10:28Off-line fogacer  (55/172/61)
No já to také nemusím, ty vyloženě zženštilé hlasy a jejich styl komunikace. A když se k tomu kroutí co krok to valčík, tak hledám strom na kterej vylézt. Chápu transky ale gaye jež je takto chovají mi připadá divný a snažím se jim vyhýbat. prostě chlap je chlap a nemusí to být zrovna medvěd, jen by neměl zapomínat, že ona zženštilost mu je spíše na překážku. Ovšem je fakt, že jsem poznal dost lidí co se chovají na veřejnosti v pohodě a doma se chovají zcela jinak, tak to také nemusím. Nesoudím je, jen je nemusím. A i to je snad důvod proč i když jsem mohl jsem se začal vyhýbat gay barům, jaksi tam bylo moc "holek". Vždyť ani normální holky se tak nechovají tak proč kluci? To mi na budku neleze.
10. 04. 2014 v 11:00Off-line poklad  (29/177/69)
"9 z 10 "gayu" chova jako zensky" - totální hovadina.

Naopak tak 1 z 10, možná i míň.

Změň prostředí, ve kterém se pohybuješ.
10. 04. 2014 v 16:27Off-line newton19  (30/176/80)
Jsem nekompromisní a tvrdý chlap s hlasem jak starej námořník ,ale někdy bývám naměkko
10. 04. 2014 v 19:13Off-line onlip  (60/180/84)
Nedávno jsem se ptal gay kluka, který přede mnou nemusí nic hrát, jestli by to odhadl (kamarádi mi to možná neřeknou z ohleduplnosti). Řekl, že občas ta gay ručka, unavené zápěstí. Hlasově snad ne. Vědomě to i ovlivňuju, v klidu hledám hlubší polohu hlasu. Vyšší poloha mě u jiného kluka neodradí, to spíš to žvatlání, široké otevřené e, zdrobnělinky. Mám mladého kolegu, o kterém nevím, co je, jen jeho je taková ... zvláštní chůze ... nejspíš výstižné naplnění vykroucenosti. Jenže sám vnímám, že chodím jinak (nedávno to jeden hetero označil za aristokratickou chůzi, předtím totéž jinak řekl tchán). Nevím, jestli i tohle je poznávací znak. Skoro bych řekl, že jo, protože normální kluci chodí tak všelijak přirozeně rozkláceně, já to hlídám, kráčím, ne jako hvězda na molu, ale kdo chce, všimne si, že jdu jinak. Nakonec pořád se tu opakují otázky, jak se to na klukovi pozná. Ve svém věku už nemám důvod tyhle věci zásadně měnit. Poznají - tak dobře.
10. 04. 2014 v 22:24Off-line Tom_90  (33/176/70)
Ja tiež keď rozprávam príliš nahlas, tak mám vyšší hlas, ale inak myslím, že rozprávam normálne. Mne osobne sa nepáči ak má nejaký chalan až príliš (s prepáčením) p***eplený hlas.
10. 04. 2014 v 22:54Off-line dmk  (26/180/79)
Podle mě existuje hodně gay-znaků, které gay vykazuje. Každý podle mě alespoň nějaké, ale dají se přebýt jiným.
U mě se lidi(ta hrstka co jsem jim to řekl) taky dost divý, přitom (gay)kamarád říká, že na mě pozoruje dost gay-znaků.
Ale jde o to, že on e na ně přímo zaměřil, náhodný pozorovatel si jich nevšimne.
11. 04. 2014 v 00:36Off-line lee7  (25/-/-)
Myslím,že funguje gaydar - gay radar - gay pozná gaye...
11. 04. 2014 v 13:27Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Tak já tedy nevím. Možná jsem natvrdlý, ale já zkrátka podle vzhledu nepoznám, jestli je někdo gay nebo ne.
12. 04. 2014 v 19:15Off-line manicboyyy  (33/176/79)
Hezký medový hlas má ten kluk v leo expresu, vždycky mě potěší
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload