Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Maturita

11. 09. 2013 v 23:24Off-line dunka1094  (22/-/-)
Lidi taky ste se tak báli maturity?? zejtra mě to čeká a je to snad ještě horší jak poprví

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
12. 09. 2013 v 06:49Off-line Radek1951  (65/175/75)
Není to tak strašné, neboj se. Já mám dvě a přežil jsem to. Nejlepší byl potom maturitní večírek
12. 09. 2013 v 08:31Off-line Oxford_Bitch  (22/174/101)
No mám z toho docela vítr :D sice maturuju až na jaře ale i tak :D
12. 09. 2013 v 09:06Off-line J20  (23/184/90)
Maturita? Je to lehka vec :)). Pokud se prubezne ucis a vezmes si anglictinu :-), misto matematiky :-(. Profilovou cast s vami probiraji ve skole cele studium. Tak zlomte vaz, kdo ji budete delat ;).
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 09. 2013 v 09:22Off-line poklad  (25/176/68)
Jo bál, a oprávněně... Protože jsem maturoval ve Francii, a francouzská maturita je o hodně těžší než ta česká brnkačka...
12. 09. 2013 v 09:46Off-line anonymek  (25/183/80)
Maturoval jsem v roce 2011, tedy byl jsem první ročník, co zažil státní maturity. Maturoval jsem hned dvakrát. Poprvé to byla státní generálka (lze brát jako maturita nanečisto) a pak naostro. U obou maturit jsem uspěl. Dle mého názoru ta státní maturita není vůbec těžká, zvládla by to i cvičená opice (tedy předpokládám, že středoškolák je natolik inteligentní, že ji musí dát i kdyby nechtěl - zejména angličtinu a češtinu) Jak bylo výše uvedeno, ze všeho nejhorší bylo měsíc čekat na výsledky, jestli jsem udělal nebo nee.
Já osobně maturoval z češtiny, angličtiny a volitelně z matiky (angličtina je lehčí jak matika; matiku jsem dal za 3 BEZ přípravy)
Na stránkách novamaturita.cz postupně zveřejňují maturitní testy, tak si je můžete natrénovat, všechny jsou hooodně podobné...
Ale uvidíte, že po maturitě si přiznáte, že to je jen taková formalitka :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 09. 2013 v 15:41Off-line dunka1094  (22/-/-)
No tak já sem nedělal ted celou maturitu.. delal sem jenom ústní opravky z počítačových systémů.. to se mi zdálo nejtěžši z celý maturity:))ale dneska sem to zvládl :)
12. 09. 2013 v 16:05Off-line sweetboy20  (24/185/95)
Já sem maturoval v loni a šel sem tam s tím, že neudělám literaturu... :D nakonec jsem si vytáhl dílo které jem viděl ve filmu a tak jsem to dal, a na AJ sem se nepřipravoval vůbec a měl sem za dva :D, ostatní bylo ale už horší... :D
13. 09. 2013 v 15:30Off-line Betonica  (32/-/-)
Na tvym miste bych se matury taky bal, pac z cestiny mam vazne obavy, ze to nedas... Mrkni znovu na to, co jsi napsal a treba to tam najdes.

Jinak matura neni nic proti nekterym zkouskam na vysoke. Kdo studoval, asi vi, o cem mluvim. Matura je v podstate jedna zkouska z mnoha, ktere te jeste cekaji...
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload