Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Comming out

22. 09. 2013 v 15:01Off-line Anonym
Lidi mám dotaz. Je mi 16 a už asi 3 roky skrývám mojí pravou tvář. Už mě to nebaví žít jako heterák a chci se přiznat že jsem bisexuál. :)
22. 09. 2013 v 15:07Off-line Anonym
No tak asi bych to měl říct první rodině a pak to zveřejnit. Myslí že by to rodinu mrzelo kdyby se dozvěděli od někoho jiného než jsem já.
22. 09. 2013 v 15:13Off-line johnj  (40/186/82)
Zřejmě jsi tu možnost říct to prvně rodině prošvihnul, když jsi to řekl nám. :) Ale je zase pěkné, že nás stavíš na úroveň své vlastní rodiny, když ses nám pochlubil dřív než jim. ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
22. 09. 2013 v 15:15Off-line Anonym
Tak jako mě dělá strašnej problém se k něčemu přiznat. Já si to nejdřív musím nechat projít hlavou a pak jim to říct takže normálním lidm to trvá 10 min a mě klidně i hodinu
22. 09. 2013 v 15:17Off-line Anonym
#johnj
No tak jako potřebuju od někoho jako jste vy, kteří si už comming-outem prošli, nebo snad ne?
22. 09. 2013 v 15:18Off-line Anonym
Ale já jsem nemyslel jako ohledně školy ale prostě tak celkově
22. 09. 2013 v 15:21Off-line Anonym
Dobře
22. 09. 2013 v 15:22Off-line johnj  (40/186/82)
Já si oznámení některých informací nechávám projít hlavou klidně dny i týdny.
Anonyme, však já vím. To bylo jen takové moje nedělní st**tovní zamyšlení. Zřejmě proto, že jsem ve tvém úvodním příspěvku nezachytil otázku. :)
22. 09. 2013 v 17:16Off-line Rover  (37/189/73)
Nebral bych to jako "přiznání" k něčemu... Prostě jsi bi, je to tvoje přirozenost. Taky se přece nepřiznáváš k tomu, že máš dvě oči. Jinak jsi na dobrý cestě, pokud se ale obáváš reakce rodiny, tak se prvně svěř nejlepšímu kamarádovi/kamarádce. To hodně pomůže... nebo se prostě zaregistruj třeba sem a s někým si o tom dlouze popovídej.
22. 09. 2013 v 19:36Off-line Anonym
Neboj že už jsem to neřekl dobrý kamarádce :) a tu si taky píšu s někým dlouho ale jako já už mám vztah ale nevím jak to říct rodině :)
22. 09. 2013 v 19:48Off-line johnj  (40/186/82)
Řekni jim to úplně normálně, jako hotovou věc, s hlavou vzhůru. Sám poznáš, až na to bude vhodný okamžik.
22. 09. 2013 v 21:36Off-line kony1  (34/179/57)
Pokud máš vztah, je to pro Tebe jednodušší. Rozhodě ono už jen to "Bisexual". Pokud jim sdělíš, že jsi "BI", počítej s tím, že Ti budou s největší pravděpodobností argumentovat tím, že kluci OK..ale že jsi víc na holky. Musíš vědět Ty sám, na kterou "stranu" se přikláníš víc, ale rozhodně si na sebe možná tou bisexualitou pleteš větší bič. Asi se ted ptáš proč?!.. Odpověď je nasnadě. Protože pokud se s tím nesmíří, že možná nějakej kluk bude TVůj životní partner, tak kluk v Tvé blízkosti, bude vždycky překážkou. Napíšu to možná hodně blbě. Ale pokud se doma "ukloníš" a předneseš "básničku" o tom, že jsi Gay,budou mít navždy jasno, že budeš mít JEN kluka. Jinak jim pořád kdykoliv jim přivedeš domů kluka, bude svítit světýlko, že je to "dočasné" protože jsi "jen" BI. A ač to ještě ted nevnímáš, rodiče první co čekaj, jsou vnoučci. Můj ex přítel, přišel domů v 16ti letech a sdělil jim, že má kluka. |Byl jsem to já. Sdělil že je BI..To co Ti píšu, je vlastní zkušenost. Jeho rodina mě přijala... i když s trochou skřípání zubů... Ale jo. Byl jsem s ním 4roky. Věř, že domácí systém, kdy stačí aby máma mu řekla něco o tom, že rodina..atd.. Udělá své.. Za 3,5 roku nevěděl přesně..a pak konec. Prostě zjistil, že by rodině nemohl dát to, co od něj je očekávané. Má dnes holku..a cejtí se v pohodě. Proti přírodě bojovat nelze. A tak jsem odstoupil. bylo by tupé, aby se to lámalo přes koleno. A vlastně k impulsu stačilo tak málo. Pokud jsi víc na kluky, asi se Ti tohle nestane. Ale přesto. Než začneš někde něco říkat, sám si rozmysli, na rovinu sám sobě si řekni, na co si víc. Protože to se s Tebou potáhne celej život. A jak to teď nalajnuješ, tak to budeš mít. Každopádně jsi ještě mladej kluk. Je dobře, že se snažíš dát světu najevo, co a jak. Pokud si nějakým způsobem zšenštilej, mamča to už určitě sama ví. Bejvá to tak.

Tu chvíli poznáš, kdy to budeš moct říct. Ale nejdřív si fakt ujasni, k čemu inklinuješ víc. Jsou li to holky, ani nemusíš chodit ven s pravdou tolik..je li to opak..pak se zamysli na tím..zda BI, nebo Gay..Protože to je asi celkovej základ toho, s kým vlastně budeš jednou žít. Bisexuál jsem i já. Jsem schopen mít sex s klukem i s holkou. Ale žít a cit budu a jsem schopen dávat jen klukovi. Proto jsem Gay.. A to je to, co většina "Bigošů" neumí. Jakmile jim stojí z holky, už je to Bi. Ale ve výsledku budou žít jen s klukem.. Protože..prostě kluk je kluk. A to je to. No nic. Přeju Ti hodně štěstí. A správnej krok, ve správnou dobu..:)
22. 02. 2015 v 23:37Off-line ceky  (31/180/70)
Moc hezky napsaný kony1 ! ;-) Líp bych to asi nepopsal ?! Souhlas
28. 05. 2015 v 19:47Off-line vegantronic  (38/186/77)
Hodně štěstí...
28. 05. 2015 v 21:19Off-line onlip  (61/180/84)
Pointa?
28. 05. 2015 v 21:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym:
" Off-line Anonym (...) NOVÉ
Tak jako mě dělá strašnej problém se k něčemu přiznat."

To že jsi na kluky sis nevybral, není to něco co bys spáchal a nikomu to neubližuje, není se k čemu PŘIZNÁVAT, maximálně můžeš, až přijde čas, oznámit rodičům že nemají moc počítat s tvými vnoučaty... není kam spěchat... chodil jsem s klukem a od jeho matky jsem věděl, že o něm věděla že je gay od jeho 12ti let, že to velmi silně tušila... dobrá matka to pozná pokud má k synovi vztah citový... pokud to tvoje matka nepoznala, neříkal bych jí to moc brzo... není kam spěchat... když jim to řekněš v 17ti, můžou tě přesvědčovat že v tom ještě nemáš jasno, když jim to řekneš ve 25ti letech, musí to vzít jako fakt...
28. 05. 2015 v 22:13Off-line onlip  (61/180/84)
Možná nejlepší pointa, jakou jsem si mohl přát.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload