Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nevím, jestli jsem gay nebo bisexuál

03. 10. 2013 v 01:37Off-line syTOM  (25/-/-)
Vubec nevim jestli jsem gay bisex nebo hetero ale hetero asi nebudu kdyz se mi libi i kluci,,:)
ale uz docela dlouho se nemuzu rozhodnout co vlastne jsem.
holky me uz moc nep***ahuji a misto holek myslim na kluky
docela se bojim i byt gay (ne ze by jsem se stydel to vubec) ale hlavne se bojim kvuli rodine protoze tata nesnasi gaye coz me strasne vadi na nem
03. 10. 2013 v 01:54Off-line tenulasestbe  (38/-/-)
Jestli myslíš na to, jak kouříš kluka, nebo tě píchá. Tak gay si, jestli myslíš na to, že by ses nechal v******t i klukem, nebo ojet kluka (holky málokdy daj) tak gay nejsi. Bisexalita je jen dočasný stav. Kdy ještě nevíš, jestli si gay nebo ne, nebo si to jen na půl přiznáš, pro klid vlastní mysli.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
03. 10. 2013 v 07:12Off-line Likaini  (25/-/-)
No bisexualita teda dočasný stav není..
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 10. 2013 v 10:15Off-line Projekt  (48/177/74)
Já to měl stejně, taky jsem nevěděl, byl s holkama. Letos, jsem měl sex s klukem a mám jasno :D . Od té doby, myslím, jen na kluky. Otec, je taky nesnáší a vůbec skoro nikdo v mém okolí, takže tajím. Dokázal jsem to, teda říct, jednomu svému kamarádoj a ten to vzal v pohodě. Mlčí a když jsem někde a nikdo se nekouká, tak ho třeba i pohladím po zadečku :D. Myslím, že ho taky kluci lákají, ale má strach. Vím, že je spíš na holky, ale, myslím, že s klukem, by chtěl minimálně něco zažít. Je mu 20 let a je krásnej ... mňam :D. Ono se to, nějak časem vyřeší, já mám jasno, až ve svých 26 .-)
03. 10. 2013 v 21:41Off-line GuyYouKnow  (25/193/100)
Já v tom mám taky trochu zmatek... :D
03. 10. 2013 v 22:00Off-line tenulasestbe  (38/-/-)
V 15ti v tom má zmatek snad každý :D
03. 10. 2013 v 22:43Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Tenulasestbe: to že sou někteří gayové ze začátku zmatení a myslí si, že sou bi, nebo dokonce ze strachu předstírají že sou bi, neznamená, že bisexuálové neexistují. je to jako tvrdit, že existuje černá a bílá, ale šedá existovat nemůže...

a někteří z nás, jako já mají dávno jasno už v 15-ti :-P
03. 10. 2013 v 23:49Off-line lee7  (25/-/-)
Že je někdo bi si myslím není tím,že by neměl jasno,ale prostě ho přitahují obě pohlaví,nikde není psáno,že je nutno,aby byl člověk vyhraněný,tak či onak,myslím že dobře to odhadl Freud,že všichni jsou od přírody bi,někdo se profiluje více homo,někdo více hetero a někdo je nadále bi,záleží na životních okolnostech,příležitostech a mnoha dalších faktorech,lidé se taky v různých životních fázích profilují různě
04. 10. 2013 v 00:06Off-line mottorak76  (47/174/78)
Jo lee plne s tebou souhlasim :-)
04. 10. 2013 v 00:07Off-line mottorak76  (47/174/78)
Ja jsem jak na holky tak na kluky v tom vidim vyhodu :-)
04. 10. 2013 v 00:17Off-line mottorak76  (47/174/78)
Cetl jsem od sexuologa publikaci,ze pojem BI je jen zasterka pro homosexuali,kteri si nedokazi priznat,ze jsou proste jen na chlapi tak to bych si snim rad vyrikal :-) Tak jak me vzrusuji hezke zeny tak stejne me vzrusuji hezci chlapi,samozrejme musi mit charizma a nesmi to byt dute hlavy :-)
04. 10. 2013 v 00:29Off-line lee7  (25/-/-)
Jasně,já si taky dokážu užít sex s pěknou holkou i s pěkným klukem a nevidím na tom nic zvráceného,znám hodně "heterosexuálů",ale za jejich ortodoxní "hetero" bych nedal ruku do ohně u žádného z nich,myslím že u většiny z nich jde o to najít odvahu experimentovat s klukem,ale experimentování s klukem,není hetero,to je bi
04. 10. 2013 v 02:24Off-line mottorak76  (47/174/78)
Souhlasim :-)
29. 07. 2014 v 20:53Off-line LostHere  (36/180/65)
Bisexualita je jednou z identít. Ja som bisexuál a som na to hrdý :) Uvidíš sám, ako sa budeš cítiť najpríjemnejšie TY, syTOM, pretože to je podstatné. Nie je na tom nič zlé, ani ti to neprinesie extra výhody (mimo tolerantných ľudí). Ako bisexuál si zažiješ bashing tak ako od heterosexuálnych, tak aj od neheterosexuálnych ľudí. Ale to všetko dáš. Len buď vždy sám sebou a rob to, v čom sa cítiš dobre a nie to, do čoho ťa očakávaniami tlačia iní. Toto si budeš musieť vyriešiť ty - jediná najsprávnejšia rada tu neexistuje.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 08. 2014 v 13:34Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Musclehulibrk: Taky můžu říct, že na aktivitu a pasivitu nevěřim. Že aktivové jsou jenom zamindrákovanci, kterejm připadá ponižující bejt pasivní a pasivové jsou jenom kůže líný. Ano je to pravda, ale jenom z části, stejně jako s těma, co o sobě tvrděj, že jsou Bi....
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 08. 2014 v 20:04Off-line Beckett51  (27/-/-)
Musclehulibrk: Ještě tu o tý Karkulce nám řekni :) Větší nesmysl jsi napsat už nemohl. Znám lidi, co jsou naprosto psychicky vyrovnaní a svojí orientaci přijali už před mnoha lety a dlouhou dobu mají poměry jak s klukama tak s holkama a vedou spokojený život. Bisexualita existuje, ale každý kdo o sobě říká že je Bisexuál jím není. Já například jsem svůj coming out provedl a přijal jsem že jsem gay, ale poslední dobou mě to táhne k holkám, ale kluci se mi líbí pořád.... A výčitky svědomí z toho že jsem gay to opravdu nejsou.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 08. 2014 v 12:53Off-line somerone  (36/180/80)
Když už někdo vymyslel pojem bisexualita, tak asi to nebude jenom zástěrka ortodoxních hetero. Určitě existují muži, které přitahují ženy i muže. Někteří muži si neumí představit city chované ke stejnému pohlaví, ale mají touhu experimentovat a obohacovat si sexuální zážitky s jinými muži. Pokud je bisexualita na rovině sexuality, určitě existuje.

Nejvíce se mi líbil následující komentář uživatele lee7:

Že je někdo bi si myslím není tím,že by neměl jasno,ale prostě ho přitahují obě pohlaví,nikde není psáno,že je nutno,aby byl člověk vyhraněný,tak či onak,myslím že dobře to odhadl Freud,že všichni jsou od přírody bi,někdo se profiluje více homo,někdo více hetero a někdo je nadále bi,záleží na životních okolnostech,příležitostech a mnoha dalších faktorech,lidé se taky v různých životních fázích profilují různě
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload