Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hledání vážného vztahu

13. 10. 2013 v 07:25Off-line filip.2580  (54/174/73)
Určitě se dozvím, že už je to tu posté, určitě se dozvím že je to těžké a složité, ale to vím. Já se ptám proč, ptám se proč nikdo nehledá lásku, a proč když jí hledá, proč je tak těžké jí najít..... Je to proto, aby byla tolik vzácná, aby jsme si jí vážili, hýčkali a cenili? Proč?

Ps: zkuste diskutovat k věci, zamotanejch vláken, plnejch zloby je tu víc než dost.
13. 10. 2013 v 17:30Off-line igni  (36/192/130)
Podle me lasku hledat nejde. muzes najit vazny vztah, s clovekem, ktery ti sedi, ktery te treba i p***ahuje, se kterym je ti fajn. laska ale vznikne postupne, behem to vztahu, jak se budete poznavat, sve plusy i minusy, tak si budete prirustat k srdci. a do stavu, kd bez sebe nedokazete byt. to je laska a ta vznika postupne a nenapadne a najde si te sama ;)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 10. 2013 v 18:58Off-line filip.2580  (54/174/73)
Dekuji všem a těším se na další názory. Descaharm, klidně verejne, klidně do pošty, nikdo mně neodmít, to mám jen takové filozofické období. Moji otázku nejlíp vystihuje její název, to pořadí vztah a pak láska (většinou) ji jasné. K tomu, že já bych měl radit, jen tolik mohu říci kolik jsem zažil. Pokud bych měl nejlíp vystihnout svůj stav, tak zodpovědný otec 3 dětí, u u kterého se rozjela puberta, která nevím proč zamrzla někdy v 15 letech. Občas se chodím radit s vlastni dětmi, nemam problém vyslechnout si názor nactileteho co má v daném směru víc zkušenostì než já.
13. 10. 2013 v 19:37Off-line filip.2580  (54/174/73)
To: centaur, na rovinu, já neměl zatím žádnou, ale jak píšu výše, šlo mně spíše o filozofickou stránku věci. A v této rovině se mi jistých názorů dostalo, a jsem vděčen i zš ten tvůj. Je jasné, že každý máme jiné hodnoty, někdo hledá vztah, jiný sex, další jen pokec. Určitě každého věc. Mně položit tuto otázku, napadlo poté co mi přišla x-ta nabídka něčeho co nehledám, od někoho kdo tu byl nazván dítětem (bez urážky, já jim ríkám štěňata). Možná jsem tu viděl i pár beznadějí v hledání....
13. 10. 2013 v 19:57Off-line filip.2580  (54/174/73)
Jeeee houby mi nikdy hledat nešli, tak doufám....
13. 10. 2013 v 20:08Off-line klucinek  (33/176/75)
Nevím jestli hledání je to správný slovo, ten opravdovej vztah příjde většinou tak trochu spontálně a náhodně. Aspoň u mě tomu tak bylo, čím víc jsem hledal tím sem míň nacházel. Musíš tomu malinko pomoct, ale ne moc. No a udržet si vztah, no někdy to dá práci, ale stojí to za to. A taky se mi jeví že ti co hledají lásku to nedávají tolik znát jako ti co hledají čistě jen sex. Takže hledat je složitý.
13. 10. 2013 v 20:13Off-line power  (23/180/65)
Hledat lásku? Láska podle mě existuje pouze jedna - láska k penízkům :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
13. 10. 2013 v 20:13Off-line klucinek  (33/176/75)
No to by nebyla, ale bylo by to to čemu říkám pomoct, ale byla by velká náhoda kdyby jsi se zrovna trefil, a ten člověk (teď já) řekl tak jo a opravdu to klapalo. Ale myslim že my dva by sme doma měli itálii :D:D i když aspoň by sme se nenudili :D
13. 10. 2013 v 20:47Off-line klucinek  (33/176/75)
Nevim, občas tu máme mírný slovní přestřelky :D:D
13. 10. 2013 v 20:48Off-line filip.2580  (54/174/73)
Centaur představ si, co všechno za, ptakoviny musi takovej mozek nastřádat, aby sám sebe přesvědčil, že je to mozek heteráka, když to uvnitř ví od samého začatku. A musí pořád přidávat. Chtělo to ven. Nešlo to ven. Přišel vztek. Zbytečnej, nezvladatelnej... Záminka prkotina, blbost,nicotnost... Mindrák z čehokoli, společnost, nedal jsem ani mhd, kino, prostě nic..
14. 10. 2013 v 00:43Off-line filip.2580  (54/174/73)
Já jsem se s tím naštěstí nepral. Pralo se s tím moje podvědomí a nechtělo to už nevím proč pustit ven. Já když se to dozvěděl, tak jsem na tom byl tak dobře, že jsem to říkal snad každému koho jsem potkal
14. 10. 2013 v 01:36Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
Podle mě si spousta lidí plete cit lásky s jinými... A pak když ten cit vyprchá, vyprchá s ním i chuť být s tím člověkem.
Někde (asi na Facebooku :D) jsem četl hezký citát, neřeknu ho doslova, ale myšlenka byla asi taková: Vnuk se ptal babičky, jak to, že jsou spolu s dědečkem 60let manželé. Ona odpověděla, že když se objevil problém ve vztahu, snažili se ho opravit, ne zahodit ho.
14. 10. 2013 v 04:17Off-line filip.2580  (54/174/73)
Centaur, máš pravdu, pro mně je asi ráj vše na co se podívám, pro mně je ráj že si mohu koupit tričko beze strach před scénou (vždy dostala tolik kolik chtěla), pro mně je ráj že se s tebou mohu bavit, někam jít, někoho sbalit nebo zbalit ani nevím ani neřeším, pro mně je asi ráj, že mohu konečně žít. Asi jsem byl zavřený po léta ve dvou klecich, v kleci vztahu ve kterém jsem byl permanentně podezříván z nevěry (neprávem), a v kleci která maskovala mé pravé já.
pro mně asi není ráj "jenom" to co jsem, pro mně je ráj celý svět. Pro mně je ráj to že mně nikdo zatím nemůže naštvat, protože já si tam tu negativní emoci prostě nepustím, protože by ublížila mně. Takže když mně včera tchán nazval pedofilem, protože on mezi gayem a pedofilem nevidí rozdíl, a řekl mně, že se mohu stýkat z dětmi jenom pod dozorem tak jsem dostal takový záchvat smíchu, že ho málem museli odvézt. To že mu jeho blbost vzápětí vysvětlovali ony děti, je zase už jenom jeho blbost když má potřebu to řešit před nimi. p
Je toho strašně moc, co mně dává pocit ráje, třeba jsou to pro nekoh
14. 10. 2013 v 04:24Off-line filip.2580  (54/174/73)
... Pro někoho třeba obyčejné věci ale pro mně je to ráj.
01. 11. 2016 v 20:53Off-line ozvien  (73/-/-)
To chce se dostat do stavu kdy člověk pochopí a smíří ses tím, že láska nebude. V jistémvěku siceníme dalkeo víc zdraví než lásky.
01. 11. 2016 v 23:24Off-line esthetique  (41/-/-)
Moc jsi v detstvi koukal na pohadky; laska, laska, svatba, happy end, spokojene spolu zili ever after.... mel jsi v mladi vic googlovat, castecne je to i vychovou a systemem vzdelavani v cesku. rek bych ze na Zapade jsou daleko lepsi v tom, ze detem ve skolach vysvetlujou: "zivot neni film, ne kazdy se stane milionarem, ne kazdy najde praci v oboru, ktery vystudoval, ne kazdy se blaznive zamiluje a jeho city budou opetovany...atd, atd, atd"
proste min koukat na televizi a vic na realitu kolem sebe.....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload