Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kameňák 4

13. 10. 2013 v 17:37Off-line Anonym
Kdo na tom byl? Já jsem byl a bylo to nejlepší ze všech dílů. A které hlášky se vám líbili?
13. 10. 2013 v 18:32Off-line mr.jerry96  (30/165/88)
Už aby to bylo ke stažení :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 10. 2013 v 20:08Off-line J20  (31/184/90)
Tak, 2 a 3 moc velkou laťku nenastavily, ale slyšel jsem o tom pochvalné recenze. Já jsem byl akorát na Rush poslední dobou v kině.
13. 10. 2013 v 20:50On-line atrey1  (33/173/74)
Joo ja byl v Pátek v kině a mě se to líbilo :-D ;-)
13. 10. 2013 v 22:38Off-line forever.together  (27/180/85)
Nebol som :P ale 1,2,3 boli super a vtipné :D
18. 10. 2013 v 23:37Off-line alundra  (34/182/133)
To ma zaujalo. som cakal ze po 3ke uz to nebude mat cenu. ak sa ti to pacilo tak to asi stiahnem a pozriem.
22. 10. 2013 v 19:57Off-line Diblik  (27/195/98)
Nejlepší bylo¨: vlastička "ahoj pepane máš česnek? " pepan"ne" a zabouchne sedne si a zachvili zase tuka vlasticka pepan otevre a vlasticka rika tak ja ti nesu ten cesnek :D
A nebo snidane a vajicka v mikrovlnce :D
13. 06. 2016 v 21:36Off-line OslikIjacek  (103/-/-)
Je to sice starý topic, ale stejně vyjádřím svůj souhlas s mistrem RedAKem.

„Jako dobrovolný, přátelský a mnohokrát zodpovědností oceněný asistent mentálně retardovaných dětí speciální školy, jsem se jednou rozhodl si se čtyřmi dětmi, které mám ve svých volných chvílích na starosti, udělat příjemné říjnové odpoledne tím, že si zajdeme do kina na nenáročnou komedii z našich luhů a hájů. Děti jsem teple oblékl, protože venku už je přeci jen chladněji a společně jsme nadšeně vyrazili. V kině jsem je, rošťáky jedny moje, vybavil lízátky, popcornem a coca colou a šli jsme se posadit. Samozřejmě jsem předtím navštívil profil filmu, ale hodnocení jsem nepřidával žádnou váhu, neboť jsem věděl, že většina zdejších hodnotících jsou upjatí k****ni... nejsou! Již v prvních minutách mě přepadl ledový pot, valící se po mém obtloustlém zpoceném těle. Dostavila se mi neuvěřitelná úzkost a hrůzou se mi ježily chlupy v rozkroku. Vítek s Honzíkem zatím jen vydávali skřeky dinosaurů a vzájemně si vylupovali šušně z nosu, které pinkali na pleš před námi sedícího staříka. Z té čiré trapnosti, která z plátna sálala tak silně, že mi ve vzduchoprázdnu vlála patka, ve mně vřely všechny tělní tekutiny a pomalu se draly do mých střev. Monika si nepřetržitě sahala přes teplákovku do rozkroku a Markéta si po obličeji rozmazávala její sliny. Abych se začal urychleně soustředit na něco jiného, pleskl jsem přes xicht pterodaktyla, který začal hlasitě vyzývat k boji vysokorychlostní letouny. Propadl jsem panice! Morávková nechtíc polehoučku topořila mé genitálie zrovna ve chvíli, kdy se mi Markéta posadila na klín, protože už nemohla nadále čichat kundí odér své přisedící kolegyně. Mezitím mi v análu projíždělo hovno tam a sem a Vítek dostal epileptický záchvat. Jako rodilý záchranář jsem dokázal bleskurychle zareagovat a s chladnou hlavou jsem odhodil Markétu na stěnu, načež začala krvácet z hlavy a omdlela a já mezitím bojoval o život mrtvého mentála Vítka. Honzík s Monikou utekli zadním vchodem za doprovodu autentických zvuků strategického bombardéru B-52 a já se nečekaně posral. Pro všechny méně chápající mentálně postižené retardy: nechoďte na tento film!“

http://www.csfd.cz/…4/komentare/?…
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload