Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co si mám myslet?

14. 10. 2013 v 22:38Off-line Anonym
Ahoj, s mojim nejlepším kamarádem jsme dřív byli doopravdy pouze kamarádi. Asi po 3 měsících to na mě zkusil a měli jsme přes dva měsíce krásný vztah... Byly prázdniny, tak jsme spoli byli každej den a prožívali jsme společné super chvíle..Po těch dvou měsících a něco.. šel na jednu akci, kde byl s holkou, pouze se líbali a on mi řekl, že s ní chce být.... ale navrhl mi, že to muže zůstat při starým, jen že na venek bude s tou holkou.. samozřejmně jsem nesouhlasil. Spolu se už moc nebavíme. S tou holkou byl asi dvakrát venku a prej to nevyšlo. Chtěl bych jen říct, co si o tom myslíte, když pro něj tohle byl y první sexuální zážitky, takže s holkou nikdy nic víc neměl. Je na kluky nebo jak?(Sám to určitě přiznat nechce.) Je mu 17.
15. 10. 2013 v 00:51Off-line igni  (36/192/130)
A to ze je na kluky prece neznamena, ze nemuze byt taky na holky, to ber taky v potaz. tady stejne nic nevyresime, prober to snim, promluvte si o tom, to je nejlepsi reseni ;)
15. 10. 2013 v 06:37On-line Richard33  (44/185/80)
Asi ti aktuáně není schopnej dát, to co opravdu chceš. Otázka je, jestli má cenu čekat a někdy toho schopnej bude :)

Může se stát, že budeš ten druhej, budeš čekat jako pejsek, až si na tebe on jednou týdně udělá 2 hodiny čas, bude se ti chodit hlavně vybrečet na ramínko a zasexovat a pak se zase vrátí maskovat svoji přirozenost k tý holce. Je to neupřímnost a divadýlko na obě strany - jak k tobě, tak k ní :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 10. 2013 v 08:31Off-line poklad  (29/177/69)
No na kluky je evidentně... Otázka je, jestli je i na holky nebo jestli tu holku chtěl jenom na maskování skutečnosti. To ale ví jen on (nebo ani on ještě ne)...
15. 10. 2013 v 17:43Off-line AzazelCZ  (36/-/-)
Zřejmě vtom nemá jasno ale řek bych že bude
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload