Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dokonalý kluk a roztržitost

18. 10. 2013 v 14:41Off-line Anonym
Před časem jsem si psal delší dobu s klukem a mělo dojít i na setkání. Moc hezky jsme si psali a já měl dojem že jsem našel obyčejného normálního kluka se kterým si rozumím a že snad možná z toho něco vzejde. Měl výšku 195 a prostě ideální míry. Sešli jsme se a vše probíhalo v pohodě , prošli se na Vyšehrad ,dali drink a zkrátka pohoda. Když jsme se loučili přemluvil mě i na večeři že mě pozve no já teda šel , viděl jsem jak naléhá a dělá psí oči. I mě nebyl úplně lhostejný a přijal jsem to. Když jsme si sedli ke stolu nastal pro mě šok, který jsem v životě nezažil. Sundal bundu a měl na sobě takové to moderní tílko tak, aby vynikali svaly.. měl tak dokonalé tělo, že jsem tohle ani ve snu nečekal a i lidé kolem zkoprněli. Mě se podařilo rozlít drink na stůl a dostavilo se i koktání , pot mě polil že jsem nevěděl jestli se stydím za sebe nebo za něho nebo jestli se mám propadnout do země, že se tak veřejně odhalil pouze do tílka a ve společnosti. Bylo mi tak příšerně trapně že sem objednanou večeři naštěstí stačil zrušit včas , dopil jsem drink rychle a vymluvil se že musím odejít. Nebylo chvíle , aby se na nás lidé kolem nedívali , teda spíše na něho a na mě jak jsem rudej a zpocenej. Trpíte i vy podobnou roztržitostí z hezkých a dokonalých kluků ?
18. 10. 2013 v 15:10Off-line dannytheroo  (46/180/99)
Hm. to není roztržitost, ale pud sebezáchovy.
jenom další důkaz, že krása není všechno
18. 10. 2013 v 15:24Off-line Charles2300  (32/183/85)
Ježiš to je blbost a já myslel co to není za článek :-D
18. 10. 2013 v 15:36Off-line joellse  (26/170/62)
To ja taky souhlasim s tebou charles2300
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload