Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Fitness - cvičíte?

25. 10. 2013 v 19:26Off-line Anonym
Je tu niekto kto cvici a poradi mi ako mam zacat chcem aj ja i ked sa mi moc nechce ale chcem bit este viac sexy ako nechcem bit nejaky speci bodybuilder ale take slabicke tehlicky a hrubsie nohy .. tak pls poradte
25. 10. 2013 v 20:03Off-line Someone89  (24/179/90)
Buď trénera alebo partnera, proste niekoho, kto ťa v tom zaučí....niečo na brucho na začiatok: http://www.youtube.com/watch?…
25. 10. 2013 v 20:43Off-line Keriim  (63/187/95)
Je zapotřebí učitele jako ve škole, autoškole a podobně, odborné vysvětlení máš pak na celý život a pochopíš proč budeš chtít chodit do fitness
04. 11. 2013 v 16:43Off-line lukastaverna  (33/176/76)
Ráno vztavat tak že si pustiš hodinu hudbu kterou miluješ a na ni se rozcvičiš..opravdu hodinu a potit se..pak je jedno co..osprchovat a můžeš pokračovat ve dne.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 11. 2013 v 18:14Off-line Anonym
Hej uz som zacal :) kliki a takto ja nepotrebujem nieco speci ale stacia take viditelne tehlicky a hrubsie ruky a ide mi to bavi ma to je to super
05. 11. 2013 v 06:12Off-line Projekt  (48/177/74)
Trenér právě přišel ... Já jsem dříve cvičil 6x nebo 7x v týdnu , někdy i 2x denně. O cvičení vím vše. Začínal jsem ve 20 letech, jako 60 Kg kluk. Už sice dva roky necvičím a nejím maso, tak vážím 75 Kg, ale chci jít ještě na 70 Kg, ale to je mimo věc. Jen ještě řeknu, že před dvěma roky jsem měl 110 Kg svalů . Musíš napsat svou váhu, věk a výšku a budu se ti snažit pomoct. Taky si upřesni co je tvým cílem - jakou chceš mít postavu. První rada, ze začátku zpevni střed těla a uč se správnou techniku , klidně ze začátku i skoro bez váhy ...
05. 11. 2013 v 19:16Off-line Anonym
Ja sa znazim byt co najdokonalejsi a ano chcem nabrat aj silu lebo som slaby a ma to dobry ucinok fakt posledne som bol nabuseny ...
05. 11. 2013 v 19:20Off-line Anonym
Aj vahu chcem nabrat a fakt mato bavi :D :D
06. 11. 2013 v 09:06Off-line Projekt  (48/177/74)
Mě v podstatě stačili tři cviky, dřep, mrtvý tah a benchpress. U benče jsem skončil na 180 Kg u dřepu na 260 Kg a mrtvý tah 250 Kg ... kdybych nepřestal cvičit , tak mám dnes lepší čísla. Každopádně nezapomínat se pořádně zahřát, před samotným cvičením s těžkými váhami. Dnes bych tedy už tak velký být ani nechtěl , ale vzpomínám na to rád, pocit velikosti :DD
06. 11. 2013 v 10:02Off-line mangaBOY  (30/186/71)
Nikoho nepotrebujes, ak nechceš ... pekne začni cvičiť doma s vlastnou váhou, workout tréningy sú na YouTube, uprav si stravu, tak, aby ti aj chutila, keď sa budeš citit, že sa chceš posunúť ďalej, začni chodiť do fitka, prípadne aerobny šport, bojové umenie ... na nete nájdeš všetko ... nechaj si poradiť, ale sleduj, počúvaj hlavne svoje telo ... Vo fitku aj doma cvic pomaly a precízne, iba tak vytvoris precízne svaly ... rob hlavne čo ta baví, šport je štýl, ktorý ti ma robit radosť, nie ta likvidovať ... bol som tréner a zazil som všetkých tých hrdinov, čo sa neustále prekonávali a niečo si dokazovali, všetci majú kĺby v p***li a vypadaju o 15 rokov staršie, ako je ich reálny vek
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2013 v 11:17Off-line CassArrow  (32/182/68)
Zbytečný :D
Vyběhni ven se psem jako já a dej si 10km kolečko kolem polí :D
To máš pak pěkný nožky a trochu pevnější p***lku :D :D
06. 11. 2013 v 11:55Off-line Lepus  (40/173/63)
Největší opruz na tom je, že musíš pořád žrát a žrát a žrát, cvičení je zábava, ale ten jídelní režim, shánění svačin, přemýšlení o bílkovinách, to je peklo
11. 11. 2013 v 14:38Off-line Frederico  (30/181/81)
Cvičení Tě musí hlavně bavit!! ..např.: trápit se "kvůli" postavě, je jedna věc, ale dost rychle omrzí!.. takže je lepší se při fitness nebo wellness cvičení pořádně vybít (ikdyž budeš vyfluslej, budeš mít víc energie/elánu, než když jsi tam šel), a jídelníček je stejně podstatnej jako u lidí, co nic nedělají, jen oni to řešit nechtějí.. čím kvalitnější stravu budeš mít, tím silnější člověk budeš (fyz. i psychicky) :) a hlavně nesyp žádny steroidy a carnitiny apod. sračky, ať už to chutná po banánech, nebo čokoládě :D možná budeš pak chvíli velkej, dokud budeš cvičit.. ale i tak budeš dost sráč :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload