Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přítel u nás doma? Jak to říct rodičům

20. 08. 2012 v 19:15Off-line tomtom  (30/185/90)
Chtěl sem se zeptat, jezdím za přítelem k němu domů, jeho rodiče se přestěhovali z bytu do domu, a jeho nechali ještě nějakou dobu na bytě, teďka ale chtějí byt prodat a on musí k nim.

Chtěl bych, aby šel bydlet ke mně, u nás už to ví, že jsem gay, ale přesto nevím, jak se na to zeptat, jestli by u nás nemohl bydlet.

Je to teprve asi 14 dnů, co to ví jeho rodiče, nic neví a ani netuší a ani nesmí, to víte Jehovisti. Přítele miluju, jak jen nejvíce to jde :-).

Tak sem myslel, že by tu už někdo mohl mít podobné zkušenosti, děkuji za nápady.
20. 08. 2012 v 21:53Off-line xdancerx  (34/175/64)
Souhlasím s Gumboy, navrhni doma, že nechceš o přítele přijít, jestli by mohl na nějakou chvíli u Vás doma zůstat. Samo, bude to krk na víc, takže to asi rodiče budou chtít trochu jako třeba podnájem. přeci jenom živit krk navíc. Jde o to také, zda tví rodiče to berou v pohodě. Ale jestli to u něj doma neví, buď by musel z tebe udělat slečnu nebo to půjde těžko. Asi neskočí na to, že jde spát ke kamarádovi, tak trochu na dýl
18. 09. 2012 v 21:25Off-line Tommy1991  (32/167/85)
Ať zkus íukecat rodiče k samostatnýmu životu v bytě a nebo ať jde s pravdou ven, když se bude donekonečna schovávat ničemu nepomůže a bude nešťastnej - každýmu rodiči nakonec dojde, že něco není "jak by mělo být", když nepřichází domů s holkou.

Důvod mých coming outu byl ten, že sem nechtěl celej život strávit ve lži a přetvářce. Nechápu případy, kdy kluk "odklidí" přítele z bytu jen protože o nich rodiče neví, na byt mu půjčili a přijedou na návštěvu. A až se budou ptát na vnoučata? Přestane jezdit domů a bude doufat, že jim to nebude divný?! Co nečekaná návštěva? Spal u mě kamarád a náhodou má všude svoje věci jako by bydlel se mnou?! No to nikdy.

Je to těžký uznávám, ale stejně na to jednou dojde. Já se na to připravoval 7 let a v jeden den sem se s tím vyrovnal, přijal svou orientaci a rozhodl se to říct mamce a stálo to za to! :o)
19. 09. 2012 v 20:20Off-line tomtom  (30/185/90)
Tommy 1991: já vím ale jeho rodiče jsou Jehovisti a to poslední co potřebujeme je to že by ho chtěli "léčit" jsou to fanatici a nic nechápou :-(
20. 09. 2012 v 00:14Off-line Thadeas  (36/181/90)
Záleží od jeho veku. Ak sa zvláda osamostatniť, nech sa o to pokúsi. Ak má viac ako 18 rokov, tak ich môže poslať do najmä kvôli tomu, že oni mu už NIČ nemôžu prikázať, ani liečenie.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload