Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Miluji bývalého...

30. 10. 2013 v 14:19Off-line Anonym
Ahoj :) můj bývalý si našel nového kluka ale já ho pořád miluju a chci ho zpátky. Poradí mi někdy co mám udělat abych ho zase získal? Strašně moc ho miluju!!! Děkuji předem..
30. 10. 2013 v 14:20Off-line Anonym
Někdo*
30. 10. 2013 v 16:32Off-line Mic2000  (28/170/85)
To znám, prožívám to samý, ale co poradit, tak to nevím, asi jen čas. Pár věcí tam hraje ale roli, proč jste rozešli, kdo s kým a před jakou dobou
08. 11. 2013 v 12:37Off-line mboy20  (31/178/82)
No tak k tomu se také připojuji, jsem na tom uplně stejně :(
08. 11. 2013 v 15:32Off-line GuyYouKnow  (25/193/100)
Vy tu řešíte bývalé... Já ještě kluka neměl...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 04. 2014 v 19:43Off-line fogacer  (55/172/61)
Měl by ses zamyslet proč si našel jiného kluka když jak tvrdíš, že jej moc miluješ? Pokud tě ovšem nechal pro někoho kdo mu blízký třeba nejen fyzicky ale i např.zájmy a mají spolu o čem si neustále povídat a cítí k sobě i sexuální náklonnost asi bys neměl uvažovat o tom jak jej získat zpět. Je to sice možná kruté, ale ber to jako fakt. Pokud se jedná jen o nějaký krátkodobý úlet a oba jste dost mladí můžeš mu dát najevo, že ti stále chybí a pokud on pochopí, že udělal chybu je možné se k sobě vrátit. Ovšem musíš si uvědomit i riziko, že pokud to udělal jednou,může to za čas zopakovat a budeš se trápit mnohem více. Takže pokud je to tak, asi by bylo lepší na něj nemyslet a najít si jiného kluka. Nepíšeš proč si našel jiného a tak každá rada je spíše úvahou.
16. 04. 2014 v 15:13Off-line Anonym
Chodili jsme spolu, on ale stále miloval bývalýho a pak se k němu vrátil. Momentálně spolu nejsou..
16. 04. 2014 v 15:35Off-line igy  (38/173/81)
Chceš zpátky bývalého, který tě nechal kvůli svému bývalému? No tak se zeptej jeho bývalého, jak se mu to povedlo :sD
Ale upřímně - pokud tě opustil, pak se ti musí vrátit sám, protože mu třeba chybíš. Pokud bys ho jen nějak "přesvědčil", aby se vrátil, můžeš pak jen čekat, za jak dlouho tě opustí znovu.
07. 12. 2015 v 14:03Off-line AntonioBuovaly  (30/178/62)
Já mam to samé, partner se semnou rozešel ze dne na den bez nevysvetlitelneho duvodu,,,, proste jednoduse utekl za kamarádem... ikdyz ho porád miluji... odstehoval jsem se....a ikdyz ho vidim na FB tak stejne ani nenapise.... mozna si to uvedomi o co prisel....a nekdy se ozve a bude to jako driv... ale ted ten jeho novy ho uplne poblaznil rekl bych ze velkou roli tu hraji penize... pac vse mu platí, vsude ho zve atd.... ono je tam mozna i faktor ze byl mladsi nez ja o 9 let... tudiz.... ale porad mi moc chybi a ve skrytu duse bych si pral aby se to vratilo....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload