Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Milostné dilema

23. 08. 2012 v 10:44Off-line Mat  (32/183/62)
Ahoj,mám takovej problém , mám teď nového přítele Matouše (18 let) ,jenže náš vztah je spíš o velkým kamarádství a o sexu. První dny mi přišlo že jsem strašně moc zamilovanej jenže po týdnu to odeznělo ,což není dobrý páč u mého ex se mi tohle stalo až po půl roce. Asi je to tím že když sem ho potkal byl sem těsně po rozchodu s mým ex,byl jsem nešťastnej, nechtěl sem být sám a potřeboval jsem utěšit. No a další problém je že u nás v hřebčíně dělá ošetřovatele koní Vašek (28 let)
a je také gay, líbil se mi už když sem chodil s Karlem ,často jsme si povídaly,dost si spolu rozumíme a já se mu evidentně taky líbím. On měl pět let vztah s jedním klukem ten mu dal ale před rokem kopačky,takže chápe jak mi bylo když mi dal kopačky Karel. No cejtím že by z toho časem třeba mohlo něco být jenže já nechci Matoušovi nějak ublížit,nechci být hajzl jako Karel,co mám sakra dělat?
23. 08. 2012 v 11:32Off-line xdancerx  (34/175/64)
No koukám, že jsi se do toho pořádně zamotal...
Takže si to shrneme
Karel - ex
Matouš - teď přitel/ne-přítel
Vašek - potencionální

Na jednu stranu je normální, že když někoho máš, sem tam si říkáš, jaké by to bylo s tím a oným, protože k sob máte docela blízko a tak dále. Na druhou stranu, co přesně cítíš k Matoušovi? Jsi s ním rád? nebo je to jenom opravdu kamarádství a sex? Je sex OK? Těšíš se na něj, na Matouše?? jsou tam nějaké emoce? Jak to cítí on? Předpokládám, že dle výkladu on tě má radši než ty jeho? A s tím Vaškem, něco někdy bylo? Jak často se vídáte, co cítíš když jsi s ním?
Samo, že nechceš Matoušovi ublížit, ale třeba k tomu ani není důvod :) S Vaškem můžete být kamarádi a uvidíš časem, s Matoušem to vyjde, budeš šŤastný a Vašek bdue tvůj nejlepší kamarád. Nebo naopak s Matoušem to nevyjde a tak nějak automaticky k sobě najdete cestu s Vaškem. Určitě bych nedělal unáhlené akce. Vše je dobré promyslet a vyčkat s časem
23. 08. 2012 v 12:05Off-line Mat  (32/183/62)
Tak s Matoušem chodím na večírky a nakupovat,poslouchá stejný zpěváky a používá stejnou kosmetiku jako já a sex je s ním docela dobrý. Ale nevídáme se každý den ,vlastně se vídáme jednou tejdně a o víkendy . No rozumím si sním mám ho rád ale necejtím takový to jiskření co sem cítil s Karlem jen první dny my přišlo strašně super s ním být,teď se s ním cítím dobře ale nic víc. A co se týče Vaška vídám ho každý den u koní .Miluje koně stejně jako já ,ale nebavíme se jen o koních ale i o všedním životě ,o filmech,o přírodě,o nás a tak různě. No když stojím vedle něj mám pocit že jsme v bublině,a že kolem nás padají kameny ale do bubliny se nemůžou dostat,taky se mi občas udělá nevolno od žaludku což fakt nechápu ale je mi s ním prostě hezky nedokážu to vysvětlit jsem z toho zmatenej.
23. 08. 2012 v 12:30Off-line xdancerx  (34/175/64)
Nevolno když jsi s ním?
Takhle to vypadá, že jsi se zamiloval do Vaška.. ;) jeslti máte bublinu a nic jí nepronikne. Než uděláš zbrklé kroky, ujistit se co chceš a zda to třeba Vašek cítí stejně;)
23. 08. 2012 v 12:33Off-line Mat  (32/183/62)
Hm ,to asi bude nejlepší no nechci narazit.
23. 08. 2012 v 12:36Off-line xdancerx  (34/175/64)
Asi tak..:) neunáhli se v jednání:)
23. 08. 2012 v 16:43Off-line Rover  (37/189/73)
Mně to nepřijde jako chaos, ale jako normální životní situace, se kterou je třeba se poprat.
23. 08. 2012 v 21:10Off-line xdancerx  (34/175/64)
Ale on nemá dva frajery, uvedl, že chodí s jedním, ale s tím si ne tak rozumí jako s někým jiným. Se postě stává.
23. 08. 2012 v 21:37Off-line xdancerx  (34/175/64)
No je vidět, že jsi se s tím nesetkal. Můžeš někoho milovat a pak přijde někdo, se kterým si prostě víc rozumíš. Lidí je na světě dost. Toho s kým jsi můžeš milovat nadevše a kamárd (přátelé) jsou ti další blízcí. Těměř každý druhý zažije, že během život se krom lásky "zamiluje" ještě do někoho jiného. Jednoduše buď doplnuje přítele nebo ho překonává. Tady tázající si prostě není jistý, zda cítí ke svému příteli opravdu lásku nebo jenom kamarádství a lásku k tomu druhému. Není to o tom zda by si měl vybírat, ale o tom aby našel, co vlastně a ke komu cítí. Mohl mít rád toho s kým chodí, ale to mohlo vyprchat (jednoduše to nevyšlo) a bude s Vaškem, nebo prostě se to opět obrátí a zamiluje se o to víc do Matouše a Vašek bdue kamarád. Jde o to, aby si promyslel, co pro něj jednotlivý kluci znamenají a jak na tom jsou oni
23. 08. 2012 v 22:49Off-line xdancerx  (34/175/64)
Dyt o to tu běží. Ale jestli se současným přítelem není tak štastný a nemají tolik společného si i říct jako s někým jiným a necítí k němu lásku, tak proč v tom pokračovaT? mučit jeden druhého jen proto,ž e spolu chodí ale k sobě nic necítí, to je jak manželství po dětech.
právě, že si má promyslet, co ke komu cítí a co z toho chce mít. A nikam nespěchat.
23. 08. 2012 v 23:35Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Takovéto situace se stávají, není to zas tak vzácný. Jak píše xdancerx, je potřeba si rozmyslet, co vlastně chci. Já mám pocit, že se zamiloval do Vaška a Matouš je prostě jen skvělej kámoš. Jenže... Ono je něco jiného se takhle pobláznit ve 20 a něco jinýho ve 30. Vašek by asi byl trochu crazy, kdyby šel do vztahu s tak mladým klukem. Dál je taky možný, že to mezi tebou a Matoušem teprve pořádně propukne. Já bych to nějak nehrotil, spíš bych se zaměřil na Matouše, ale ono záleží vždycky na konkrétní situaci a povaze všech, kterých se to týká.
Jinak ostatní ujišťuju, že opustit kluka po x společných letech lze. A ani v tom nemusí být někdo další, bolí to stejně. Ale bez zkušeností to dopředu stejně neodhadnete.
24. 08. 2012 v 12:01Off-line Mat  (32/183/62)
No já už s Matoušem mluvil ,on to cítil stejně a vzal to v pohodě , zůstaneme ale kamarádi. Rapidheus: Jako my jsme spolu ještě nic neprožily byly jsme spolu sotva čtrnáct dní a vídali se jednou týdně a o víkendy. Navíc já ho poznal těsně co jsem byl po rozchodu skoro po dvou letém vztahu s Karlem. Já neumím být sám tak sem potřeboval někoho aby mě utěšil a on byl po ruce no ,navíc jak se ukázalo mě taky spíš bral jako kámoše ,dal se se mnou dohromady protože už byl déle sám . Ale tohle prostě nefungovalo...
24. 08. 2012 v 12:02Off-line Mat  (32/183/62)
No co se týče Vaška ,on asi zájem o mě má ,ale asi bude lepší jít na to pomalu.
24. 08. 2012 v 12:07Off-line Mat  (32/183/62)
ThomPrag : Karlovi mému ex bylo letos 41 let a byl se mnou skoro dva roky.
24. 08. 2012 v 14:55Off-line xdancerx  (34/175/64)
Určitě na Vaška pomalu, lepší když budete přáteli a sami uvidíte jestil to půjde dál nebo ne a jak to půjde dál :)
24. 08. 2012 v 15:25Off-line xdancerx  (34/175/64)
Chlape, tak to nekomentuj, když na to nejsi stavěnej, ptal se na radu a ty neradíš ale odsuzuješ;) a přeju ti, jestlis našel tu pravou lásku hned na poprvé a jsi štastný a nebo tvé rozhody byly jako z knihy o super rozchodech a tvůj život je pohádka:) Jak psal, tak se dohodli, promluvili si a je to v pohodě..:)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload