Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Něco mezi nebem a zemí

24. 08. 2012 v 06:47Off-line Anonym
Ahoj lidi, mám tu takový krátký příběh: Jednoho dne jsem si vyšel s jedním klukem xy a řekl bych že to byl totální blb. Mno pak jsem si vyšel s druhým řekněme xz - to bylo něco uplně jinýho. Byl to rozumný a chytrý kluk ale já to nějak podělal takže jsme si spolu už nevyšli. Tu chybu uznávám a smířil jsem se s tím že mě xz asi nechce. Ale xy se líbil taky xz, no a tihle dva skončili spolu navzdory tomu jakej i***t je xy. Tak jako byl jsem sklamanej a le smířil jsem se s tím ikdyž to byl pro mě opravdový paradox že zrovna by se s takovým blbcem někdo chtěl zahazovat ale dejme tomu zázraky se dějí a nemusím všechno chápat, pravda že? Tim by to bylo uzavřený ale xy mi napsal a začal se na mě vytahovat a posmívat se mi že on ho sbalil (xz) a já ne. Takže mi připoměl mou prohru a ještě mi to dal sežrat a přitom jsem mu nic neudělal. Co byste si o xy mysleli?
24. 08. 2012 v 07:09Off-line travelmate2  (47/175/80)
K tomu není co dodat,ale věřím tomu,že to tak bohužel funguje.
24. 08. 2012 v 07:21Off-line xdancerx  (34/175/64)
To se bohužel v životě stává. Musíš zvednout hlavu a přenést se přes to. Nejlépe dát najevo, že jim to přeješ a nereagovat. Jestli si ten kluk potřebuje st**tovat ego takýmto způsobem, je nedospělý .)
24. 08. 2012 v 07:26Off-line Anonym
No ono je mu taky 18 no a jako řikám že jsem se s tim dcl už smířil a vykašlal se na to prostě mi to bylo dcl jedno ale on pak přijde a to bych ho plesknul říct mi to do očí
24. 08. 2012 v 07:28Off-line xdancerx  (34/175/64)
No to chápu. Musíš se přes to přenést. Hold má pocit vítězství a možná když věděl, že ho (XZ) chceš a nevyšlo mu (XY) to s tebou, tak ti to dává sežrat takto.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload