Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Fitness je otrava

13. 11. 2013 v 16:21Off-line Anonym
Jedno podobné téma už bylo, ale tahle oblast se nedořešila a ani jinde se neřeší:
Všude se radí, že sport musí bavit.
No ale jak na to? Někdo se třeba najde v posilování, někdo v plavání, někdo v zumbě... ale jsou prostě lidi, jako já, co jsou naprostí nesportovci a nic z toho je nebaví. Tak co pak?
Donutit se prostě chodit na něco a utěšovat se tím, že holt ten děsný opruz překonám pro krásné a sexy tělo. To mi vydrží asi tak dva týdny, maximálně měsíc. A první výsledky se přitom projeví (při dodržení pravidelnosti, všech zásad stravy atp.) až tak po dvou měsících. Takže veškeré moje snahy po pár týdnech končí totálním zhusením a znuděním.
Tak co dál?
13. 11. 2013 v 18:06Off-line Hany  (27/165/-)
Člověče víš kolik existuje sportů? Až vyzkoušíš všechny, tak povídej, že tě nic nebaví. Mě by taky nebavilo cvičit, jak magor. No a pokud už nechceš nic zkoušet, tak nejezdi výtahem, choď po schodech.....a hold asi nebuedeš mít dokonalé tělo a věř, že nebudeš první ;)
14. 11. 2013 v 09:08Off-line Lepus  (40/173/63)
Při sportu se vyplavují endorfiny a dávají pocit štěstí, takže i když půjdeš třeba běhat a bude to děsný a málem se udusíš a zničíš, tak když přijdeš domů a pěkně se osprchuješ, budeš se cítit příjemně, taková hezká únava a pocit záslužně vykonaného činu :-D zkus to, funguje to jako droga
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 11. 2013 v 09:19Off-line ozzy.osbourne  (29/-/-)
Presne aj ja som mal tento problém až kým som nezačal cvičiť doma a nechodieval behať prvý týždeň ma všetko bolelo ale aj tak som sa cítil lepšie než predtým a tak už cvičím 2. mesiac. A rozhodol som sa že z mojich bývalých 125 spravím 95 teraz mám 108. A ešte jedna rada pomohlo by aj nájsť si človeka z ktorým by si cvičieval.
14. 11. 2013 v 09:35Off-line lucky_bas  (31/189/85)
Mel jsem to podobne. Z vlastni zkusenosti doporucuji sparing partnera. Udela to hodne. A v momente, kdy se dostavi prvni vysledky, te to zacne bavit :-) A je kravina, ze to uvidis po 2 mesicich. Po 3 tydnech pri dodrzeni cvicebniho planu a jidelnicku uvidis prvni pokrok.
14. 11. 2013 v 09:47Off-line Lepus  (40/173/63)
No já pokroky nevidím ani po třech letech, ale i tak mě to baví...
14. 11. 2013 v 09:49Off-line lucky_bas  (31/189/85)
Lepus: tak asi neco delas spatne :-) Spravne provedeny cvik,pravidelna kvalitni strava a dostatek spanku je zaklad :-)
14. 11. 2013 v 09:56Off-line Lepus  (40/173/63)
No právě ta strava, kdo to má pořád vymejšlet a připravovat, to se nedá dlouhodobě vydržet...musím mít jedině absolutně pravidelný denní režim a vše podřídit obstarávání a včasnému snězení jídla, jinak to jde automaticky do háje...no a když už přiberu, tak jedině pneumatiku, ať u toho cvičím jak chci, děsně mě to sere :-D :-D
14. 11. 2013 v 10:21Off-line Anonym
Tak děkuji Lepus apod. co to cítí podobně :D Sparing partnera zkusím najít, i když tam zas hrozí, že jednou nebude moci on, podruhé já, potřetí bude on nemocný, a celé to půjde do kytek dvakrát tak rychle.
A jídelníček, to je prostě problém, když to v práci nejde zajistit kvůli d***lnímu šéfovi a klientům.
Že jsem byl veselejší a energičtější po posilovně jsem zažil asi dvakrát, jinak jsem došel domů vždy bolavý a unavený :(
14. 11. 2013 v 10:24Off-line lucky_bas  (31/189/85)
Lepusi nemas uplne pravdu. De facto ja na zacatku nemel jidelnicek. jen jsem se vyvaroval sladkymu,smazenym jidlum atd. ale jinak jsem jedl na co byla chut. Ale proteiny a sacharidaky.jsou nezbytnou soucasti :-) a taky kazdy mame jine geny,jinou stavbu tela, ale obecne - vsechno jde ;-)
14. 11. 2013 v 10:28Off-line lucky_bas  (31/189/85)
Anonym: kdyby jsi chtel poradit ohledne jidla a cviceni,pisni do zprav :-)
14. 11. 2013 v 10:52Off-line Lepus  (40/173/63)
No já ti věřím, Lucky :-D
hele, zásadní věc, víš jak se zbavit tuku na břiše, když není nikde jinde než na břiše? možná že vespod se skrývají i nějaké svaly...
14. 11. 2013 v 13:50Off-line Keriim  (63/187/95)
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody, všechno je jen v hlavě a také v tom, že ti trenink v posilovně nikdo nevysvětlil, stravu taktéž
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload