Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Problém s přítelem

15. 11. 2013 v 15:26Off-line Anonym
Chtel bych se zeptat mel jsem vztah z mladsim klukem po roce a pul jsem zjistil ze me skoro po celou dobu naseho vztahu podvadel lhal mi a vyuzival mne ktomu abych delal to co chce vyuzival vyhruzek a citoveho vydirani. To ze me byvaly p***el urazel,ponizoval mne, vyhrozoval mi ad uz fizickim nasilim tak rozchodem, moc sem jej miloval byl sem na nem natolik zavisli ze sem to neresil i kdyz mi to vadilo strach z toho ze ho stratim byl mnohem silnejsi. Zlom prisel kdyz sem zjistil ze mne p***el podvadi ze ke mne nikdy nic necitil tehdy sem se rozhodl ze uz nebudu mlcet ze nas vztah zverejnim , ze reknu pratelum co vse sem musel snaset a tak muj p***el sel a podal na mne trestni oznameni za sexualni zneuzivani , abych ja byl za hajzla a on za objet i kdyz pravda je jina a vychazi mu to. Policie mi zdelila ze kdybych byl zena bylo by to jine vtom pripade by se dalo mluvit o lasce a citovem vydirani , jenze homosexualni vztah nemuze byt zalozen na lasce tudis se nemuze jednat o vyuzivani , o citove vydirani. Dle policie by mi musel drzet pistoli u hlavi nebo pod krkem nuz nic takoveho neudelal a tak sem nebyl vyuzivan protoze nejsem zena. Je nejaka moznost kdo by my pomoh nebo se z touto diskriminaci musim smi*** a mam smulu , kdyz tak jedna policie pochybuji o tom ze by to u soudu bylo jine. Mam nejakou moznost kdo by my pomoh nejaka organizace nebo nekdo.
15. 11. 2013 v 16:51Off-line kloudik  (38/182/80)
Tady žádnou pomoc nehledej a radši si najdi špičkovýho právníka..
15. 11. 2013 v 17:34Off-line syTOM  (25/-/-)
Tady ti asi nikdo moc neporadí..přesně najdi si právníka..
15. 11. 2013 v 18:42Off-line igni  (36/192/130)
Najdi si normalniho pravnika a neboj, u soudu nesedi b***i, teda aspon u tech vyssich instanci. Mimochodem jako svedky muzes potom vzit ty kamarady, kteri dosvedci, jak si do nej byl zamilovany ;)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 11. 2013 v 18:55Off-line Lukino15  (25/174/-)
V první řadě se nauč česky. Nedivím se,že tě ti fízlové odpálkovali, když jim tam přišel nějaký instalatér, jenž je tupý jako poleno :D :D :D

A pro chytrolíny ne, není mi patnáct, aby zase nekecali jaké mám silácké řeči xD
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 11. 2013 v 19:00Off-line Richard33  (44/185/80)
Lukino15: A důvod proč neuvedeš svůj skutečný věk je jaký?
15. 11. 2013 v 19:24Off-line Anonym
Dekuji vsem hlavne Lukino15 je hezka jak dokazes jednim dechem nekoho zk***izovat a jeste se priznat k podvodu. Opravdu moc hezke tve iq je urcite velmy vysoke.
15. 11. 2013 v 19:30Off-line Anonym
Kloudik beru tvou radu na vedomi a moc dekuji ale je tezke si poridit neco na co nemas.
15. 11. 2013 v 20:06Off-line numberfour  (26/187/-)
Vítejte v České republice s našimi zákony.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 11. 2013 v 20:13Off-line igni  (36/192/130)
Numberfour: prosimte, nevis co rikas. zakony sou tu ok, na rozumne urovni, problem je v lidech, kteri ty zakony aplikuji a vykladaji ;)
15. 11. 2013 v 20:26Off-line numberfour  (26/187/-)
Já si nemyslím že naše zákony jsou v porádku
15. 11. 2013 v 21:10Off-line BlackSwan  (26/183/-)
:) no nezáleží jen na jeho výpovědi ale i na tvojí :) a když si budeš pořád mlít to tvoje tak pravda výjde najevo :)
15. 11. 2013 v 21:10Off-line Anonym
Bohuzel musim souhlasit z tim ze zakony nejsou v poradku. Pri tom jak se o tom porad mluvi mne ani ve snu nenapadlo ze muze byt takovi rozdil v hetero vztahu a v homosexualnim. O tom ze misto zakonu mame paskvili sem vedel jen jsem nevedel ze to zaziji na vlastni kuzi. Zde se mi to psat nechce ale znam tisice zakonu ktere jsou tak zmrsene ze staci jen mit na kvalitni tim advokatu a projde ti i vrazda.Jedinou mou sanci je najit nejakou gay organizaci kterou by muj pribeh zajimal pokud se budu spolehat jen na zakon muzu si rovnou balit do vezeni.
15. 11. 2013 v 21:22Off-line igni  (36/192/130)
To nei proste pravda. do vezeni te muzou poslat tak leda na zaklade trestniho zakoniku a tem ke zrovna napsany dobre, u roku 2009. je to jenom na vykladu jednotlivych clanku a rikam ti, pochybuju, ze te nejaky soudce posle sedet, ne pokud ti tvoje tvrzeni potrvdi dalsi lide. A hlavne nezapomen, trestni rizeni je takove, ze ti musi prokazat vinu, pokud jsou pochybnosti, tak jsou v tvuj prospech ;)
15. 11. 2013 v 21:25Off-line Anonym
BlackSwan toto funguje to mas pravdu ale ne v tomto pripade policie mi dost jasne rekla ze pokud jsem si neved video denicek a kazdou fterinu naseho vztahu sem si nenatacel jsem prakticky v haji. Vedel jsem ze pri udani ze znasilnenineni povinosti toho kdo te udal prokazat ze to tak bylo ale ty mas povinost prokzat ze to tak nebylo a pokud toho nejsi schopen si prakticky odsouzen. Ze to tak bude i v mem pripade jsem necekal uz je to 3 mnesic zatim sem nebyl obvinen ani zprosten obvineni zato uz sem byl 2 krat vyslechnut kde policie zapsala jen to co se hodilo navic se vyptava v mem okoli u zamnesnavatele to co zazivam nikomu nepreju. Nejsem schopen niceho bez prasku jedny na den druhe na noc sice se mne delaji slintajici mimino ale je to jedini spusob jak prezit opravdu to nikomu nepteji zazit.
15. 11. 2013 v 21:30Off-line igni  (36/192/130)
Anonym: dopadne to dobre, protoze u soudu by museli prokazat, ze si opravdu znasilnil. jinak podej oznameni na spachani trestneho cinu kriveho obvineni podle § 174 na sveho ex. Uz proto, ze jakmile se prokaze u soudu, ze si ho neznasilnil, tak nejenom ze proti nemu pujdou, ale budes mit i snazsi narokovat pripadne financni a emocni ujmy, ktere kvuli tomu mas ;)
19. 11. 2013 v 19:16Off-line onlip  (60/180/84)
Existují i organizace, které převezmou právní náklady ještě před počátkem řízení, nebo lze požádat soud o zproštění poplatků.
Souhlasím s igni.
20. 11. 2013 v 13:55Off-line pepedrino  (45/171/75)
Jen jsi nenapsal,kolik je tobě a kolik je mu let..:D:D takže to je dosti zavádějící..
20. 11. 2013 v 14:57Off-line Radek1951  (72/175/75)
Ten věk tam bude rozhodně důležitý!!
19. 09. 2017 v 07:59Off-line Alda29  (35/192/90)
No v první řadě si najít někoho, kdo umí česky, kdo to trestný oznámení napíše xD
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload