Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Láska existuje

06. 12. 2013 v 17:04Off-line Anonym
Eeem ... 18.12 ..jinak den před mýma 17tkama budem spolu 8 měsíců .. Neříkám,že je to nějaké výročí ale je to teď nejblíže.Nikdy jsme se nehádali,v sexu je to skvělý.Máme auto,před měsícem jsme se pustili do starého,oprýskaného bytu --- dnes je to luxusní byteček a týden už v něm bydlíme..Vše nám funguje,peníze máme a nikdo nás neřeší .... Zatím je to jako sen + ve škole docela perlim a ten můj je v práci mistr z dobrým platem .... Ano ..může to krásně fungovat mezi gayema aniž by byly promiskuitní .. je mi 16,ale necítim jako spousta šestnácek být co nejvíce promiskuitní ... Doufám,že nám to vydrží :P
06. 12. 2013 v 18:28Off-line Baseee  (29/-/-)
Na jednu stranu ti to preju, ale na druhou stranu moc nechapu co to tady v poradne ma delat.
Ke vsemu mi z toho tvyho vzkazu prijde, ze se nad ostatnima povysujes... Ano - ne vsichni mame takovy stesti na lasku jako ty. Ne vsichni rodice dotuji svoje 16 lety deti tolika penezma aby si delali co chteji.
Mas bajecnej zivot gratuluju :)
07. 12. 2013 v 00:31Off-line firsttime  (26/-/-)
Ja mam len 15 a zazivam prave nieco podobne :) Takze ak sa citis len z polovice tak dobre ako ja tak ti gratulujem :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 12. 2013 v 01:12Off-line vymalovanazed  (29/179/-)
Nechápu a nerozumím tomu, že vás vaši rodiče v tak nízkém věku pustili z domu k nějakému postaršímu chlápkovi.
07. 12. 2013 v 15:41On-line igy  (38/173/81)
Nevím, co má láska společného s promiskuitou? :D
08. 12. 2013 v 16:55Off-line Anonym
Ták a hele ! Rodiče mě nikdy nedotovali :) To za 1.
Chci tim jen říct,že tu občas slýchám jak jsou kluci pod 25 tááák chudý a pod ... a neni to cizí chlap ...s rodičema se zná a já moc dobře vim jakej je z dobrý a špatný stránky.Nikdy bych nešel do něčeho v čem si nejsem jistej !!
08. 12. 2013 v 22:34Off-line vymalovanazed  (29/179/-)
Rodiče tě nikdy nedotovali, jak milé. Seber se a zpátky odtancuj ke svému mužíčkovi. Z tohodle je mi blbě.
08. 12. 2013 v 22:47Off-line tomiass  (38/181/75)
Chápu, že máš potřebu o svém štěstí říci i ostatním a proč ne? samozřejmě ž ti to tu všichni svým způsobem závidíme, ale co:) je to tvoje štěstí. jen z jediného bych měl obavy. jsi hodně mladý a svět je plný možností. tak abys jednou nelitoval, že jsi se moc brzy usadil.
09. 12. 2013 v 09:38Off-line Georg  (40/175/56)
Přeji ti tvé štěstí ale vidím z tvého psaní jak hodně chceš ukázat jak se máš báječně . Hele já si musel na všechno vidělat i na to nadstandartní bydlení a není to všechno v životě. Je ti 16 nemáš dost představ ale až ti bude 25 tak uvidíme věci se mění a i lidé jestě zatím ziješ jestě ve školním životě žádná starost.
Tak si toho užívej hlavně si toho váž všeho souhlasím s Baseee.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload