Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Stoporený penis

13. 12. 2013 v 16:04Off-line Anonym
Komu sa postavil penis keď ho doktor vyšetroval?
17. 12. 2013 v 12:21Off-line Radek1951  (72/175/75)
No bylo to před léty, při preventivní prohlídce mi doktorka vyšetřovala prostatu, tehdy ještě způsobem, že do konečníku zasunula prst a prohmatala vevnitř. Myslím, že ona z toho co uviděla byla ještě červenější, než já. Přeci jenom už jsem nebyl kluk. Dnes se při vzpomínce na to usměju.
22. 12. 2013 v 02:25Off-line 18martin18  (50/178/95)
Ja som to už zažil...!!! Keď som mal asi 12 rokov a som začal dospievať, sa mi nedala stiahnuť predkožka. Mne to osobne moc nevadilo, vtedy som ešte nemasturboval, a myslím, že som to ani nevedel, ale moj lekár vtedy pri preventívnej prehliadke usúdil, ze je dobré a prirodzené, ak sa da stiahnut. Ak by sa to nedalo, musel by som ist na obriezku...! Dal ma v ordinácii ležat na lavicu a predkožku mi pretiahol...! Trvalo mu to asi 15 min., a dosť to bolelo, ale aj tak sa mi vtedy pri tom postavil! Som sa hrozne hanbil! :-D Najhorsie na tom bolo, keď sa mi ten lekár snažil vysvetliť, že je to normálne, ak sa mi pri tom postavil a take reči ....., a odrazu ma to začalo štekliť, a ja som ejakuloval ...!!! Pre mňa to vtedy bola dosť veľká trauma...! :-D V tej dobe sa este nedali zohnať žiadne porňače, ani informacie, aby sa clovek mohol porovnavať s inymi a dozvedieť sa, či je jeho penis normálny, alebo nie. Neviem, ale keď som bol mladý, stale som mal pocit, že som iný, ako ostatný chalani. Mal som z toho dosť veľké komplexy! A zážitok u lekára ma rozhodil ešte viac! Teraz to beriem ako peknú spomienku a moju prvú skúsenosť s niekim...! Niekedy aj lutujem, že som vtedy nemal ten rozum, čo teraz...! Príde mi to vzrušujúce! Možno by som toho lekára aj balil...!!!! Hehe! :-D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload