Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Slohovka

16. 12. 2013 v 18:16Off-line Anonym
Ahoj,jen se chci poradit,jestli toto můžu dát do školy jako slohovku? :) nejsem na psaní moc dobrý..

Je to na téma ,,Kdo jsem?''

Kdo jsem? To je složitá otázka.Vlastně to ani já sám pořádně nevím.Jaký jsem? To by museli říct mí známí a kamarádi,protože si některé vlastnosti přiznat neumím.Sám bych osobě řekl,že jsem kamarádský,trošku líný,praštěný a věčně vysmátý mladý človíček co má rád srandu,teda pokud mi někdo nezkazí náladu.Našla by se spousta dalších věcí,ale tahle slohovka má mít “jen“ dvěstě slov i když by jich mohlo být tisíc!
Jen jedna věc je jistá.Jsem hodně složitá osobnost,ve které se není lehké vyznat,ale nedávno se stala jedna zásadní věc.Rozhodl jsem se přiznat k něčemu,co jsem v sobě hodně dlouho dusil.Bylo to tajemství ohledně mé orientace,které jsem nechtěl,aby vyplynulo napovrch.Když jsem to už nemohl v sobě dál držet a řekl to své kamarádce,tak mi spadl obrovský kámen ze srdce a hodně se mi ulevilo.Ona byla chvíli v šoku,pak se usmála,objala mě a řekla,že jí to nevadí,že si prý dlouho myslela.Ostatní kamarádi s tím problém nemají,ale našlo se pár co problém měli.Ty už jako kamarády neberu,nejde se bavit s člověkem co se vám pořád posmívá a nechápe vás.O tomhle COMING OUTu plného trablí a vnitřního neklidu by se dala napsat knížka,ale to si nechám na jindy.
Ale teď zpět k původní otázce “Kdo jsem?“,zkráceně bych to asi shrnul tak,že jsem především člověk! Člověk jako každý jiný,člověk s právy,svobodou projevu a hlavně bytost co potřebuje lásku,kterou není tak lehké v tomhle světě plném nenávisti najít.

,,JSEM SICE JINÝ,ALE POŘÁD STEJNÝ!“
16. 12. 2013 v 18:27Off-line klucinek  (33/176/75)
To taky záleží jaký typ slohu máte psát, jestli úvahu, nebo popis...
16. 12. 2013 v 19:35Off-line honza20  (31/-/-)
Hemingway z tebe nebude:D
ale jako slohovka proč ne:)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 12. 2013 v 19:51Off-line Matejt  (26/-/-)
Jako úvaha dobrý, ale zapracuj na gramatice. ;)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 12. 2013 v 19:52Off-line Anonym
Děkuju :) no,těch chyb tam bude asi dost no.. ://
16. 12. 2013 v 19:54Off-line Matejt  (26/-/-)
:D Celkem jo, jde o to, kolik ti je. :D
16. 12. 2013 v 19:59Off-line igy  (38/173/81)
Tohle jako slohovka? Za tu bych dostal čtyřku. Naše musely být tedy mnohem lepší a přinejmenším třikrát delší. Kdyby sis ten coming out nenechával na jindy, ale naopak ho rozepsal a rovnou na něm ukázal své povahové rysy - jak jsi k tomu přistupoval, jak jsi reagoval na reakce, kam míříš, atp. - tak by to byla teprv byla slohovka.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 12. 2013 v 20:01Off-line m.i.o  (31/-/-)
Více rozpracovat výstavbu slohu. Víc bych se zabýval svou osobností, než coming outem. To by si zasloužilo vlastní téma úvahy. Pro mě je tam strašně málo skutečného obsahu na téma, kdo jsi. A vyhni se prázdným frázím typu: ,,ale tahle slohovka má mít “jen“ dvěstě slov i když by jich mohlo být tisíc!". Chyby ti opravovat nebudu.
16. 12. 2013 v 20:03Off-line m.i.o  (31/-/-)
Igy: Píše, že mají určeno jenom 200 slov. myslím, že na nějaké základce či na učňáku řešit slohy moc nebudou. (bez urážky)
16. 12. 2013 v 20:04Off-line honza20  (31/-/-)
Jo taky myslim že na to učitelé kašlou.Kolik slohů jsem napsal o přestávkách a vždycky přinejhorším za 2 :D
16. 12. 2013 v 20:07Off-line klucinek  (33/176/75)
Jo todle měla bejt ta slohovka? Já to bral jako otázku :-o
16. 12. 2013 v 20:44Off-line Adilson  (27/193/-)
Slovo sranda bych nepoužil je slohově nevhodné.. :) jinak je to dobrý, možná poupravit závěr :)
16. 12. 2013 v 21:29Off-line Martens  (45/193/88)
Není to úplně špatný, pokud by to mělo mít dvě sta slov, trochu bych povídal víc o sobě a méně o coming outu, tím si dost uhnul a stává se to hlavním tématem skoro.... Myslím, že když to lehce poupravíš, bude to dobrý.
17. 12. 2013 v 16:01Off-line Dannnnny  (33/175/70)
Mě se to líbí, jen je to krátké a pár drobností by se tam našlo co je třeba opravit
17. 12. 2013 v 18:41Off-line onlip  (61/180/84)
Jestli dobře vnímám, 200 slovy je limitována státní matu***a. Pokud jde o ni, souhlasím s dosud řečeným, základní je stále bohužel naplnit slohový útvar - charakteristika, vypravování... Předpokládám, že charakteristika. V duchu předchozích komentářů: víc o tom, co ti to bere nebo přináší, jak díky tomu vidíš svět. Ubrat příběhu. Nepsal bych o světě plném nenávisti, to snad ani není pravda. Poslední výrok - chápu, jak ho myslíš, ale je hodně mnohoznačný a v řadě významů nepravdivý, sám se budeš měnit. Stačí vypustit to "pořád". Chyby ti opravím.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload