Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vánoční období+láska=depka

18. 12. 2013 v 22:21Off-line vanner  (27/174/56)
Už se pomalu blíží Vánoce a tudíž i vánoční prázdniny, o kterých mám vždycky soustu času na přemýšlení o životě a budoucnosti. Vánoce jsou pro mě prostě nejdepresivnějším obdobím roku....obdobím očekávání a zklamání....snů a nesplněných přání...obdobím, kdy mají být rodiny a milovní pohromadě....

Když kolem sebe vidím ty zamilované párky a šťastné lidi, kteřé nasávají vánoční atmosféru jak feťák toluen, je mi z toho všeho špatně. Já jsem sám, nešťastně zamilovaný teenager čekající na to, až se ozve...

Hmotné dárky, které dostávám k Vánocům pro mě nemají téměř žádnou emocionální hodnotu, takže nejen, že mě vnitřně nenaplňují, ale ještě se při jejich rozbalování musím přetvařovat.

Jediný dárek, který si k letošním Vánocům přeji, je být s milovanou osobou...jenom se k sobě přitulit...a ležet v obětí...beze slov...jen cítit teplo toho druhého...slyšet hlasitý tlukot srdce...pozorovat pravidelný výdech a nádech...

Ale asi chci moc...jsem moc velký srab na to, abych navrhl setkání a zjistil, jak to s našimi vzájemnými city je...
...raději budu žít ve sladké nevědomosti, než abych narazil
...raději si budu nalhávat, že ke mě také něco cítí...než abych se zeptal
...raději se budu do nekonečna trápit než být šťastný

protože cena prohry je moc vysoká
18. 12. 2013 v 22:32Off-line johnj  (40/186/82)
Cena prohry?
Že by se třeba objevil někdo jiný, kdo tě bude milovat a bude ti to dávat najevo?
Toho se bojíš? :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 12. 2013 v 23:29Off-line vanner  (27/174/56)
Rozhodně se nelituju, nechci být zajímavý a ani nechci, aby mě lidi litovali...jenom jsem se potřeboval vypsat...nějak ze sebe ventilovat svoje pocity...
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 12. 2013 v 23:45Off-line firsttime  (26/-/-)
Nič v zlom ale mne už je z týchto pubertálnych trápnych kecov zle už...dajte s tým pokoj... si kúp denníček ak sa potrebuješ niekam vypísať...
18. 12. 2013 v 23:53Off-line johnj  (40/186/82)
Když v tom zakoupeném deníčku se těžko hledá spřízněná duše. Někdo, kdo má stejné starosti a kdo ti dokáže porozumět. Už jen ten samotný pocit, že někdo takový je a že mu můžeš napsat, je pro někoho velkou úlevou. :)
19. 12. 2013 v 00:09Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Myslím, že je to tak, jak píše johj. Takže vypsal ses, fajn, ale dál by s tím chtělo něco dělat. Ale to už je jenom na tobě ;-)
Období Vánoc není pro všechny stejný a každý ho neprožívá ve veselí a radosti, to si kolikrát neuvědomujeme...
19. 12. 2013 v 00:14Off-line vanner  (27/174/56)
Budu rád, když mi tady někdo poradí, co mám dělat...
19. 12. 2013 v 00:17Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Změň tohle:
Ale asi chci moc...jsem moc velký srab na to, abych navrhl setkání a zjistil, jak to s našimi vzájemnými city je...
...raději budu žít ve sladké nevědomosti, než abych narazil
...raději si budu nalhávat, že ke mě také něco cítí...než abych se zeptal
...raději se budu do nekonečna trápit než být šťastný

Takže přestaň být srab, navrhni setkání, mluv narovinu, ptej se... ;-)
19. 12. 2013 v 10:31Off-line JorgeCZ  (35/187/79)
Absolutně chápu tvoje chmurné myšlenky, protože teď zažívám něco velmi podobného. Taky sem si myslel, že letos na Vánoce nebudu sám, poněvadž sem poznal člověka, se kterým mi bylo fajn a měl sem pocit, že i jemu je, ale teď to spíš vypadá, že namísto toho společného sledování filmů, obětí a tulení se budu opět sedět u počítače nebo já nevím co... A upřímně obdivuji ty borce, co ti radí ať s tím něco děláš, ať se zeptáš atd. Asi nechápou, že každý není takový suverén aby k napochodoval k člověku, kterého má rád a začal z něj tahat rozumy a že pro každého není případná "prohra" pouze další nezdařený pokus ve stylu "tak co už, jedem dál, přijdou jiní, lepší, celá hromada".
19. 12. 2013 v 11:32Off-line igni  (36/192/130)
Ja to taky chapu, sice mi pride, ze na takove veci mas jeste par let cas, ale stejne. mas pravdu, ze pro hodne z nas by byl nejvetsi darek najit partnera, se kterym to budeme sdilet ;)
19. 12. 2013 v 12:03Off-line Andrey2012  (33/187/68)
No když už ne s přítelem dají se Vánoce trávit se sigle přáteli nebo rodinou....vždycky je možnost.....Trávit Vánoce u kompu? To si radši vezmi rohypnol...probereš se na štěpána a nemusíš řešit nějaký program:-D
19. 12. 2013 v 12:17Off-line tom3942  (28/-/-)
Ty prostě musíš , přestat s takovýmhle stylem uvažování a utápět se v depresích , probrat se a normálně žít , mnoho jiných lidí , také nemá partnera a psychicky se z toho neskládají, nehledě na to že jsou na tom někteří lidé mnohem hůře, jsou nemocní, nebo jiné závažnější problémy, to je důležité mít na paměti a zapřemýšlet nad tím :)
19. 12. 2013 v 12:50Off-line J20  (31/184/90)
Jsi velmi složitý člověk a ti to mají velmi těžké, jestli máš rodinu, tak sám nikdy nebudeš a partnera si také časem najdeš. Dokážu pochopit tvou frustraci, ale už jsi dost velký, aby jsi vánoce nebral tak sentimentálně. Každý si najde někdy partnera, ale nesmíš na to tak strašně tlačit. Mnoho lidí nemá ani tu rodinu...
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 12. 2013 v 19:27Off-line vanner  (27/174/56)
Vím, že bych měl změnit styl uvažování, být více pozitivní a mít více sebevědomí...ale prostě nevím jak na to...mám v sobě zakódované, že prostě nemůžu být šťastný, že pro mě není nic dost dobré...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 12. 2013 v 20:49Off-line Likaini  (25/-/-)
Tak nějak jsem se v tomto textu úplně poznal :O
19. 12. 2013 v 21:01Off-line johnj  (40/186/82)
Vanne, proč pro tebe není nic dost dobré?
19. 12. 2013 v 21:44Off-line Sheppy  (28/184/75)
Je nas takovych asi vic :D ale ja se aspon upnul na neco jineho a nemyslet na to ze se budu v necem takovem utapet to by me odrovnalo asi taky takhle :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload