Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Láska přes internet

17. 09. 2012 v 00:47Off-line Anonym
Ahoj,

začátkem léta sem se na netu seznámil s jedním krásným Slovákem. Skypovali jsme a po čase sme se zamilovali. Ale mělo to háček kvůli dálce jsme se nikdy nesetkali osobně a jeho vyděsila dálka a tak se rozhodl hledat a našel.

Našel si Pražáka, se kterým se do sebe zamilovali a byli spolu přes víkend na výletěna Slovensku. Zdůvodnil to tím, že s ním by mohl být častěji než se mnou a s ním je to tzv. "jiné". Pražáka protože na Slovensku spoustu kluků orientaci tají a on se chystá po škole odjet ze Slovenska a studovat v Praze.

Moc mně to bolelo a někdy ještě bolí. Jsme přátelé, ale když ho vidím stále k němu něco cítím. Chce se přátelsky sejít až bude v Praze, ale jen za přítomnosti jeho přítele, nechce si ji nechat vymluvit. Mám zdravotní omezení a to mi seznamování dost komplikuje a z jeho jediného jsem měl pocit a stále mám, že to pro něj opravdu není překážka...

Chtěl bych ho zpět, ale nevím co s tím. Co byste dělali na mém místě? Jak byste ho získali zpět? Díky za názor :o)
17. 09. 2012 v 11:25Off-line xdancerx  (34/175/64)
Netlač:) buď rád i za to přátelství :) Také si určitě najdeš jiného a nebo nakonec skončíte spolu. určitě nikam nespěchej a netlač, přej mu, že je s ním, vídejte se, časem třeba poleví a nebude u toho vždy ten jeho přítel. Měj ho jako dobrého kamaráda. Lepší aspoň to přátelství, když ti s ním bude fajn, než i toto pouto ztratit
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 09. 2012 v 20:47Off-line Wally  (29/185/70)
Naprosto souhlasim, takhle by si moch ztratit i to jedine ikdyz silne pouto... wm jaky to je, to mi ver, clovek pak ztrati i ten sebemensi naboj, kterej v sobe mel...
17. 09. 2012 v 22:27Off-line Anonym
Snadno se poví, hůř udělá :(
17. 09. 2012 v 22:54Off-line xdancerx  (34/175/64)
Já vím, taky jsem si to prožil a teď jsem rád za kamarádství :)
18. 09. 2012 v 17:13Off-line Wally  (29/185/70)
Me to povidejte, wm jak tezky tohle je, ja mel ale tu smulu, ze sempak nastoupil na stejnou skolu co on a vidal ho kazdej den
18. 09. 2012 v 17:18Off-line Anonym
Svým způsobem mě "těší" že nejsem sám koho to potkalo. A cos dělal potom cos ho vídal denně?
18. 09. 2012 v 17:32Off-line Wally  (29/185/70)
Co sem asi tk moch delat?
sme kamaradi, obcas vencim jejich psa... sem rad ze sme aspon kamaradi :D
18. 09. 2012 v 17:36Off-line Anonym
To chápu, ale zamrzí to...
18. 09. 2012 v 19:58Off-line valbo  (39/176/56)
Hm. Tohle se mi přesně stalo. Po chatu a pak po hlase přes mobil jsem si moc rozuměl s jedním klukem ze severních Čech. Jelikož jsem býval u Břeclavi, tak to bylo docela z ruky. Neměli jsme peníze na to se sejít. Někde jsem to tu už psal myslím. Ale nějaké to pouto tam bylo a ne jen na nějakou kratší dobu, jak by si někdo myslel. I on si pak ale v Čechách našel nakonec přítele. Když jsme se tedy viděli poprve, očima jsme se spojili a nedokáži to popsat. Ten jeho kluk mne přijal ale dobře, docela, když jsme šli všichni společně pokecat, staral se o mne hezky, věděl, že prostě jsem si na toho jeho partnera myslel, ale naznačoval mi, že prostě on jej poznal osobně dřív, byť si spolu začali psát mnohem později. Pak se po čase rozešli a on už přestal pak komunikovat s náma oběma myslím. Mrzelo mne to. Z toho jsem pochopil, že to má nějaký náboj v sobě, ta komunikace na dálku, že se mohou potkat lidé, kteří k sobě mají blízko.Ale zároveň můžeme kecat s klukama, ke kterým máme velmi daleko, kdy při setkání třeba dokonce mrazí. Přitom po telefonu i po internetu to mohlo být úžasné. Možná složitě, ale u nás, kdy se hledáme složitějc, než HTčka je to asi časté, takové to virtuální zamilování. Svým způsobem je to příjemné, když nejsme z Prahy a dalších velkých měst, když někoho třeba takto máme, zvlášť v tom mladším věku.
18. 09. 2012 v 20:11Off-line tomicek93  (30/-/-)
Musím upozornit na jednu věc a to sice, že komunikace na internetu NEROVNÁ SE komukaci osobně v reálu.
Mám na mysli, schopnost rozeznat, zda-li dotyčný je upřímný či jen "tahá za nos". O tom, jak poznat jestli vzkaz typu "Jseš krásnej ;)" v mailu je upřímný nebo ironie...
Při osobním setkání při troše zkušeností lze druhou osobu "prokouknout", zda to myslí vážně nebo ne.
Přeci jenom, takové důvěrnosti by se měly projednávat osobně, nemyslíte?

Osobní setkání je dobré i v tom, že se snadněji probírají zásadní bez rizika, které na internetu hrozí, nedorozumění. Nepochopení kontextu či jak byl hovor míněn (ano, dostáváme se opět ke "oblíbené" ironii...), to snad nikdo nemá zapotřebí ne?
18. 09. 2012 v 20:45Off-line Anonym
Neboj pochopili sme jeden druhého dobře, ale dálka je dálka a kdyby sme se mohli vidět osobně a ne jen na kameře viděli bysme se 100%ně, nakonec máme to v plánu i tak...
18. 09. 2012 v 20:50Off-line tomicek93  (30/-/-)
Tak nezbývá nic jiného než popřát, ať vám to vyjde ;)
18. 09. 2012 v 20:54Off-line Anonym
Přátelství výjde si myslím v poho, ale na vztah, když už je zadanej můžu zapomenout
24. 03. 2014 v 17:20Off-line marcelo  (45/170/-)
To znam psalismesi a pak uz nenapsal
24. 03. 2014 v 19:58Off-line Beyboy  (25/-/-)
Vykašli se na něj.. časem na něj zapomeneš, už to, že tě vyměnil za jiného je neodpustitelné... aspoň je to tak pro mě :) Hodně štěstí ^^
24. 03. 2014 v 21:18Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Sakra tazatel to má stejně jako já :(. Také jsem si někoho našel na Slovensku ale já jsem odhodlanej tam jezdit vždy na weekendy a když budu mít volno v práci (ono přeci jen 7-9 hodin cesty vlakem je celkem záhul). Já doufám že to výjde protože opravdu si perfektně sedíme a taky chce časem do Prahy a já s ním takže tohle prostě máme s tazatelem stejné :), o skypu ani nemluvím :D.
24. 03. 2014 v 21:30Off-line fogacer  (55/172/61)
Tak do gardy internetových lásek/nelásek to mám podobný a je to jen doslova pár dní,hold někdy je blízkost a rychlost nepřítel. Ale také jsem rád,za fajn kamaráda když už to nemohla být láska.
13. 04. 2016 v 19:43Off-line Pajann  (25/186/70)
Láska přes internet je hezkej film! :D Jo, klidně mě můžete ukamenovat :P Apropo, přemlouvání ani podobné praktiky nemají cenu... dej mu čas, třeba si to rozmyslí... nebo taky ne no :( Držím palce!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload