Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rozchod cez telefon

21. 09. 2012 v 13:30Off-line toso0077  (31/180/-)
2x po sebe v krátkej dobe som sa ,teda so mnou sa rozišli 2 chalani jeden ma využíval pol roka, ešte sa k tomu ,v telefone priznal , že ma mal iba na sex... volá sa M, a druhy najprv milujem ťa potom sa 4dni neozve, a hovorí, že nič sa nedeje...volá sa L, s oboma som sa rozišiel cez telefonát
, ani s jedným ani s druhým som sa osobne od vtedy nestretol... pri "M" je to 3 mesiace, pri "L" mesiac
L ma viacej trápi, vyhodil si ma z priatelov... na spravy neodpovedá, a psychicky sa necítim na hovor...Vždy si na neho spomeniem ked hrajú jeho piesen, vždy ked ležím v posteli myslím ako som bol sním na chate, samozrejme na sek***u, potom to hned prebíjam spomenkami na súčasnú lásku,...a to ma desí lebo by som mal byť šťastným! Mam krásneho, úprimného, muža kt. nieje ľadová socha...kt. sa nebojí povedať čo ho trápi... presne taký po akom som túžil...volá sa Daniel

raz som sa pred Dannym sekol a nazval som ho "L" , potom som sa zarazil, psychicky som sa na pár min. zrutil... veľmi ma to trápi a z vnútra zožiera, ja chcem byť šťastný, ale akosi "M či L" mi nejdú z hlavy!!!
21. 09. 2012 v 21:26Off-line toso0077  (31/180/-)
S M som mal pol ročný vzťah zoči voči rovnako ako aj u L s oboma som sa stretával a zrazu nič s M maximálne krátky hovor.... Mňa štve že sa S nimi nevidím osobne a že sme si to nepovedali osobne
22. 09. 2012 v 17:21Off-line tomicek93  (30/-/-)
Rozchod přes telefon? NESMYSL!!! Tohle je zásadní věc, která by se měla říkat z očí do do očí... Jestli mi někdy něco takového do mailu nebo do mobilu, tak je jasné, že dotyčný není schopen mi to říct do očí nebo bojí mé reakce, buď se rozbrečím nebo s ním rovnou vyrazím dveře.....
22. 09. 2012 v 18:59Off-line power  (23/180/65)
Jaký nesmysl moderní doba si žádá moderní postup.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload