Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak zhubnout nohy?

27. 12. 2013 v 21:31Off-line Anonym
Zdravím,
Podle názvu už snad tušíte na co se budu ptát.
Jsem hubený kluk (56 kg) a měřím 168 cm. Mým problémem jsou moje nohy. Celá moje postava vypadá divně. Mám široký ramena, dlouhý tělo, ale nohy mám krátký a navíc trošku tlustý. Připadá mi, že mám ženský nohy, sice ne hubený, ale prostě ten tvar. I zadek mám velký. Nejsem z toho moc šťastný. Nikde neseženu správný kalhoty a nemůžu nosit krátký mikiny nebo trička, protože nechci vystrkovat můj velký zadek. Ještě k tomu chodím jako holka a to se mi nelíbí. Moje otázka je, jak zhubnout nohy. Podle mě nemám svalnatý nohy, ale spíš se mi tam udržuje voda, jestli víte jak to myslím. Máte také někdo s tím problém? :(
27. 12. 2013 v 22:26Off-line AzazelCZ  (36/-/-)
Tak snad běháním, cyklistikou nebo bruslením *krčím rameny*
27. 12. 2013 v 22:50Off-line Kex  (26/175/65)
Zhubnout nohy a přitom tvá váha a výška je ideální .. nech se léčit, nebo opravdu netuším jak by napravilo to co ti uvázlo v hlavě, že si vubec můžeš myslet, že jsi kdekoliv tlustý :D sám mám podobné míry a nepociťuji žádný problém :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 12. 2013 v 00:35Off-line AzazelCZ  (36/-/-)
Akio: no tak ano ale měly by se vyrýsovat a i zhubnout... ale já tomu zas až tak nerozumím
28. 12. 2013 v 09:55Off-line ligaco  (103/-/-)
Nezhubnes to cvicenim, ale stravovanim. Musis zhubnout celkove, to kde se ti odbourava tuk je dano geneticky, do jiste miry cvicenim ALE je to zanedbatelne. Kdyz nezmenis svoje stravovaci navyky a budes cvicit nohy, tak se muze stat, ze se ti zvetsi, zalezi podle toho, kolik jis.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload