Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak dál?

28. 12. 2013 v 22:26Off-line Anonym
Asi se malinko rozepíši,abyste pochopili moji situaci. Poznala jsem kluka,je mu 20 a mě 16 let. Dva týdny jsme byli v kontaktu,jezdil za mnou skoro každý den. Tak jak se ke mě choval.. bylo to naprosto úžasné. Překvapoval mě a zkrátka..takhle se ke mě nikdo ještě nechoval. Věděla jsem,že to nemůže být tak dokonalý,tohle nebude věčný.. Taky nebylo. On byl po čerstvém rozchodu s holkou,se kterou chodil několik let. ..Takže už jsou tu dva problémy,můj věk,nemůžu si dovolit být s ním třeba přes noc a on chodí do práce,takže nemáme moc času být spolu a ted to,že vztah nechce..Jenže udělal chybu,já se to něj fakt zamilovala i když jsem nechtěla. A ted si už ani nepíšeme,jsme jakoby přátelé.. prý už za mnou nemůže jezdit,nechce ted vztah.. Já neřekla,že chci hned vztah.. jen prostě jsem si už zvykla,že mi říká krásko a chodíme večer na procházky a ted najednou nic? Najednou jsem vzduch? Najednou si uvědomil,že mě nechce. Nevím,co dělat.. Snažím se mu nepsat. Je to ale těžký.. Pořád doufám,že třeba za pár měsíců mu zavolám at za mnou přijede.. nedávno jsme byli právě ještě na projíždce v jeho autě a choval se ke mě pořád mile.. a to jak je nádherný. Nedá se nezamilovat.. napřed se ke mě chová sladce a ted nic,už nevím,co dělat..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload