Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Slepák

29. 12. 2013 v 08:52Off-line Anonym
Byl někdo? Jak to probíhá ...
29. 12. 2013 v 09:59Off-line klucinek  (33/176/75)
Byl. V deset večer teplota 41,5, tak rychlou na půl v bezvědomí do nemocnice. 5 hodin na sále, střeva ven, výplach dutiny břišní. Pak 3 tejdny na nejsilnějších antibiotikách na JIPce, dva tejdny na interně a domů. Páč paní obvodní doktorka měla zánět slepýho střeva za střevní koliku, takže nakonec z toho byla silná sepse dutiny břišní od prdlýho slepáku.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2013 v 10:11Off-line pawelll  (44/175/70)
Tak to bysem ji žaloval.
29. 12. 2013 v 10:24Off-line klucinek  (33/176/75)
A nejlepší bylo že tenkrát ještě sloužila směny na JIPce takže kolikrát byla ve směně. Jojo to je pohoda přes dva tejdny nic nesežrat, pak se učit jíst, srát na lopatu přivázanej na hadicích a kabelech k posteli, bez pomoci se nemoct ani vychcat. Taky že paní doktorka dostala po tlamě.
29. 12. 2013 v 12:30Off-line klucinek  (33/176/75)
Nene ležel jsem v ústí, tam si nemůžu na péči stěžovat (až na jednu mlaou holčinu v zácviku co mi napichovala žílu tak na 6x a víc krve měla na sobě než v ampuli :D), dělali co mohli, sehnali i v noci nejlepšího chirurga, páč mě přijímal gynekolog. To obvoďačka to zk***ila. Sem tam byl s otcem ten den ráno že mám obrovksý bolesti břicha. Tak mě proklepala břicho, řikala že to budou jen zaražený prdy, otec jí řikal že se mu to nezdá, at dá sanitu. Vyvedla nás s tim, že na todle se sanita, nedává páč by musela jezdit ka každý maličkosti. Dál se s nikým nebavila. A vida, slouží dodnes.
30. 12. 2013 v 11:16Off-line klucinek  (33/176/75)
No ono to máš asi všude stejný. Není to tak dávno co jsme vezli dědu do nemocnice s mrtvicí. Ocrnutá pravá stranam dezorientovanost, nemoh skoro mluvit..přijeli jsme na příjem, půldruhej hodiny nás tam nechali sedět aniž by si nás někdo všim. Tak sem si řikal že bylo možná lepší zavolat sanitu. Ale když sem viděl že tam houkačka přivezla pána tak kolem 55let, divně chrčel, sotva dejchal byl upoutanej na lůžku. Sestry zrovna na recepci nebyly, saniťáci jen hodili papíry na stůl a jeli pryč. Zádný předání nic. Ten člověk tam ležel sám aniž by si ho kdokoliv všimnul. Asi po půl hodině se jedna ze sester uráčila aby se ho jala, ležel tam další hodinu. Asi o dvě hodiny pozdějc přivezly starší paní, věk těžko říct. Ale vypadala katastrofálně. Předání stejným způsobem, sestry kolem ní chodily kouřit před vchod, bez jakýho koli zájmu o pacienta. Když jsme se vraceli z CT tak o půl hodiny dýl viděl jsem sestru jak k ní přišla, vzala za ruku a jen konstatovala smrt. To mě dodělalo, viva nemocnice ústí nad orlicí.
30. 12. 2013 v 12:59Off-line Atlantis  (27/175/64)
Byl jsem na něm v šesti. Převezli mě na sál, pověsili nade mě malého medvídka, řekli "až se probudíš, bude to první co uvidíš, tak se na něj těš!", pak mi nasadili takový ten přístroj na anestezii..nevěděl jsem, jestli dýchat pusou nebo nosem, ukázalo se, že je to jedno xD. Pak jsem se jen probudil, vůbec nic závažného si kolem toho nebo potom nepamatuju. Myslím, že u kluků to bývá obyčejná operace;)
30. 12. 2013 v 13:03Off-line pawelll  (44/175/70)
Husty co tu čtu
30. 12. 2013 v 13:05Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Kdyz sme u nemocnic, tak mohu doporucit Jilemnici- Usmevavy personal, prisel sem, hned rentgen a na sal jen sem cekal chvili, protoze sem pil a po celou dobu to tak zustalo. Taky mohu doporucit UVN ve Stresovicich, taky hned me prijali, hned ct a uz jsem tam zustal a personal z cca 80% vylozene prijemnej, zbytek nejak tak normalni. Naopak mam spatne skusenosti s detskym oddelenim v Thomayerove nemocnici. Hrozne pokoje, hrozne jidlo a tragicky personal. Sestry permantne nas.any a nebo alespon otraveny, neumely napichnout zilu a docela sem se divil, kdyz sestra rekla jedne holce, co mela zlomene obe ruce a jeste byla nastydla, jestli nemuze jit na zachod jindy..

P.s Babicka dochazela v polovine 90.let do Motola, protoze se pichla do prstu a zaclo ji to hnisat a byl tam zanet. Doktorka predepsala prasky, ale malo a tak babicce nevystacily do kontroly..No, vsichni vite, ze kdyz dojdou prasky pred ukoncenim lecby, tak je to pekne na hovno a jediny, co udela, ze predepsala dalsi davku i kdyz babicka mela cervenou ruku a uz se zanet dostaval na slachy.. Nastesti nenarovna jen jeden prst, ale nebejt toho, ze rodice jsou z oboru, tak by snad o ruku prisla..
30. 12. 2013 v 13:14Off-line klucinek  (33/176/75)
No asi jako když říkal přítel když mu umírala babička na rakovinu, cpali do ní chemo vrchem dolem, pak byla už na lůžku na jipce. Jelikož chemo je naskutečná sračka tak se prostě pozvracela, přilítla sestra. Začal tam na ní řvát že to už je dnes potřetí, kdo to má převlíkat. Normálně před rodinou. V tu chvíli bych tej sestře asi přerazil vaz, bez varování.
30. 12. 2013 v 14:52Off-line Titan24  (30/168/56)
Zajímavý, třeba mí rodiče nemají rádi ÚVN ve Střešovicích. A špatné zkušenosti jsem neslyšel jen od rodičů. Naproti tomu FN Motol je třída no. I když já jsem byl zatím vždy hospitalizován tam, takže nemám zkušenosti s jinými nemocnicemi.
30. 12. 2013 v 15:42Off-line tomicek93  (30/-/-)
Pokud bych měl mluvit za sebe, tak dobré zkušenosti mám s FN Motol.
30. 12. 2013 v 17:21Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Zalezi kus od kusu, to mate pravdu..
18. 09. 2015 v 22:04Off-line misacek1003  (24/176/-)
Ja nechci na operaci ale chci tu jizvu je sexy
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload