Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nenahraditelný?

24. 09. 2012 v 00:06Off-line Jekrasne  (31/171/59)
Je to už skoro měsíc co se semnou „přítel“ rozešel. Byl to první kluk, kterého jsem představil rodičům.
Myslel jsem, že svatba mého staršího bratra bude vhodná příležitost. Aby to nepůsobilo tak, že ho do něčeho nutím tak jsem ho přivedl až na večerní gril party, kde byl úzký okruh lidí rodina, přátelé. Všem jsem Jíru představil.
Abych to nějak přiblížil. Jíra je typ kluka, který mi není sympatický, vadí mi na něm všechno. A když jsem byl, sním jsem se cítil bezpečně (byl pro mě jako pan Božský). Náš vztah bych nazval jako vztah za zavřenými dveřmi. Na ulici se musí tvářit jako hrozný heterosexuál ale za dveřmi je docela jiný.
Jíra rodičům vyrazil dech. Nečekali kluka, který má skoro 2 metry a vypadá normálně. Všichni ho vzali bez homofobních narážek. Vypadalo to jako fajn večer po dlouhé době.
Až do chvíle kdy jsme šli spát a on mi sdělil, že se rozhodl mezi mnou a nějakým klukem. A na základně zpráv na fb.(upřímně já mu důvěřoval a nečekal jsem, že mi bude kontrolovat zprávy). Na základě,kterých se semnou rozešel. Byl jsem tím celkově tak rozhozený, že sem nevěděl jak zareagovat. Neměl jsem to srdce ho ve dvě hodiny ráno vyhodit ven. Za těch pár desítek dní lituji toho, že jsem to neudělal.
Nejhorší je fakt, že mi pořád chybí a nikdo mi ho nemůže nahradit. Pořád přemýšlím o způsobu jakým se semnou rozešel. O tom co jsem udělal špatně. A hlavně o tom, že mě nazval děvkou a řekl, že to sladké „miluji tě“ si mám nechat pro někoho jiného. Občas mi přídě, že jsem zralý na pscchiatra. A potom rozchodu jsem více roztěkaný a uzavřenější
Co mám dělat?
24. 09. 2012 v 14:12Off-line toso0077  (31/180/-)
Mal teda úprimne mám podobný problém, ale partnera nového už mám, ja som mal ex rovnakého, len on sa so mnou rozišiel cez telefóny hovor som na tom ešte horšie, lebo po tom hovore som už o ňom nepočul, ale s5 k tebe, urobil si správny krok napísal si to, druhý krok bude ten že svoj príbeh vyrozprávas dostaneš to zo seba, ale aj možno ako mne sa ti pošťastí nájsť partnera na základe trápenia s ex, že veľa šťastia
24. 09. 2012 v 20:07Off-line Thadeas  (36/181/90)
Je to dočasný stav. Odporúčam čokoládu, ísť von za kamarátmi alebo sa pokúsiť venovať nejakej aktivite.
24. 09. 2012 v 20:51Off-line xdancerx  (34/175/64)
Bohužel tohle se stává. U takých stavů určitě to v sobě nedrž, jestli máš pravého kamaráda/kamarádku, popovídejte si o tom, hlavně nebuď sám. Jdi ven s kamarády, věnuj se koníčku. Tohle chce jen čas, ten to vyřeší za tebe. Bohužel se rozhodl jak se rozhodl, taky jsem měl stav, kdy jsem chtěl k psychiatrovi nebo pod nůž, ale teď vím a jsem rád, že jsem to neudělal. Přebolí to, časem, najdeš si jiného. Platí také pravidlo - nech minulost stát se tebou, nenech sebe stát se minulostí. To znamená, že nežij věčně ve vzpomínce na něj, a že ho nikdo nemůže nahradit. Přišel ti dát do života zkušenost a někam tě posunout.
Jsi mladý, najde se další, který tě bude chtít zahrnout láskou. Ty myšlenky na něj a na konec a na způsob ukončení tě budou trápit ještě nějakou tu chvilku, snaž se vždy vybavit si to hezké s ním a pak přejdi z toho na jiné myšlenky. Zabav se nějakou aktivitou, sportem, zábavou. Uvidíš, časem až přestanou téct slzy a ty se zase začneš smát se objeví další chlapec:)
24. 09. 2012 v 21:42Off-line Jekrasne  (31/171/59)
Nepřemýšlím nad koncem... Jen nechci nikoho jiného ...
24. 09. 2012 v 22:36Off-line xdancerx  (34/175/64)
Budeš chtít, časem. Až se v srdci objeví místo:)
24. 09. 2012 v 22:37Off-line Jekrasne  (31/171/59)
Potřebuji oporu, kluka co o mě bude mít zájem, bude po mě toužit, budu ho přitahovat a bude mi sním dobře...
24. 09. 2012 v 22:47Off-line xdancerx  (34/175/64)
Přijde, třeba zítra, třeba za tyden, měsíc. Ale teď kdyby nějakej přišel, asi bys ho i dost porovnával k tomu minulému, přeji Ti abys našel nějakého přítele v něm tu oporu měl. Buď rád za přátele které máš, a těm se svěř s těmi buď i ti tobě mohou pomoci:)
24. 09. 2012 v 22:54Off-line Jekrasne  (31/171/59)
To je pořád dokola semnou, příde mi,že je tím už i obtěžuju ,... oni mají také své problémy
24. 09. 2012 v 23:15Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Jseš natolik mladý, že si buď jistej, že potkáš ještě tolik kluků....ne ne, kašli na něj, je to pryč a ránu zahojí jenom čas. Buď s kámošema, ale necpi každýmu, jak jseš na tom hrozně blbě a co máš dělat a kdesicosi. Veř, že by mohlo být daleko hůř a věř, že bude mnohem líp (osobní zkušenost). Věnuj se koníčkům, občas hoď s někým řeč a časem zkus poznat někoho novýho.
25. 09. 2012 v 07:54On-line Ladinek50  (69/174/82)
No partnera tu máme proto aby nám ukázal co sami na sobě nechcem vidět,je to velký dar.Pokud tohle pochopíme a poučíme se ze zkušeností,pak se nám otevřou další dveře které do té doby naším očím zůstávají skryté
25. 09. 2012 v 08:46Off-line xdancerx  (34/175/64)
Jekrasne: ano mají své problémy, tak jim to nepovídej furt, popovídej si jednou , dvakrát a pak bud s nima prostě venku, na kafi, na party to je jedno. Nebuď sám, aby ses zbytečně netopil ve smutku. To přejde uvidíš, chvilku to bude trvat, ale to přejde:)
25. 09. 2012 v 09:28Off-line Jekrasne  (31/171/59)
Nemluvím o tom, prorotže vím,že je to otravuje,jen mě to trápí
25. 09. 2012 v 09:34Off-line xdancerx  (34/175/64)
A promluvil sis o tom už s někým? krom tady?
25. 09. 2012 v 09:40Off-line Jekrasne  (31/171/59)
Nejsem dnešní,samozřejmně,že ano
25. 09. 2012 v 09:40Off-line xdancerx  (34/175/64)
Tak už tomu dej jen ten čas:) dříve nebo později tohle bude jen vzpomínka:)
25. 09. 2012 v 09:44Off-line Jekrasne  (31/171/59)
Hmm
26. 09. 2012 v 00:20Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Je nesmysl přestat si hledat partnera po nějaké zkušenosti. Na světě je spousta lidí, jde jen o to mít trochu štěstí a občas tomu štěstí pomoct. Netlačit na pilu, nechtít lásku za každou cenu a užívat si života i jinak.
27. 09. 2012 v 18:08Off-line mmm87  (103/-/-)
Penize, pujcky, apod., do vztahu proste nepatri...
27. 09. 2012 v 18:12Off-line mmm87  (103/-/-)
Jekrasne: a co konkretne si na tvem FB cetl?? Psal jsi si s nekym jinym, kdyz jsi mel vztah?
27. 09. 2012 v 20:15Off-line Jekrasne  (31/171/59)
Mmm87:přečetl si zprávy,které si píšu s kamarády .. píšeme si ovšem. hmmm
27. 09. 2012 v 20:35Off-line mmm87  (103/-/-)
Jekrasne: pokud to spravne chapu, tak mel zaroven s tebou jeste nekoho dalsiho, kdyz ti rekl, ze se rozhodoval mezi tebou a nekym...lidi jsou ruzni...bohuzel uz jsem zazil to, kdy kluk mel takhle rozdelano vic chlapcu a pak se jakoze rozhodoval, 3 si mysleli, ze s nima chodi...nekteri maji fakt zvlastni zpusoby...chapu, ze odkopnuti boli a clovek se citi, ze uz o nej nikdo nezavadi, nebo tak nejak, ale po nejake dobe ti bude zase fajn, uvidis...hlavne nedelej to, co nekteri kluci, kdyz jim nevyjde vztah, zacnou byt mrzuti a mit depky z toho, ze jsou sami, apod., doba po rozchodu je nejlepsi cas na to, aby clovek kluky pustil z hlavy a venoval se na cas necemu jinemu...
27. 09. 2012 v 20:47Off-line Jekrasne  (31/171/59)
On si našel jiného na "ven" ,protože já měl plnou hlavu jedné zakázky které byla duležitá. Tak co by jeden nemuže tak se ozve jinýmu ,kterej o něj má zájem... no
27. 09. 2012 v 21:02Off-line mmm87  (103/-/-)
Moc "hezky" je i to, ze jsi ho predstavil rodine a jeste ten vecer se s tebou rozesel...
27. 09. 2012 v 21:11Off-line Jekrasne  (31/171/59)
Rozešel sem semnou ve 2h ráno v mojí posteli
a já jsem antolik slušný,že sme ho nevyhodil na ulici aby čekal 2h na první vlak do Prahy
27. 09. 2012 v 21:29Off-line mmm87  (103/-/-)
No, kdyz o tom premyslim, proc, jakym zpusobem, a tak, ten Vas rozchod probehl, tak jsem z toho zmatenejsi asi vic nez ty...takze chapu, ze se ti to porad honi hlavou...jako duvod uvedl zpravy na FB, apod., ale skutecnost mohla byt klidne jina, cim min neco dava smysl, tim spis bych si myslel, ze je za tim nejaka lez...
28. 09. 2012 v 13:45Off-line Thadeas  (36/181/90)
Cintoríny sú plné nenahraditeľných ľudí.

Disk85: To je vynikajúca možnosť sa z toho poučiť!
A časom sa dá všetko. Ťahá ti na 30 r a každý sa hrabe za mladými? Heh, a mladý sa hrabú za mladšími potom, čím tý starší ostanú na ocot :)
A nikdy nevieš, koho stretneš. Byť z toho nešťastný nepomôže.
05. 10. 2012 v 15:05Off-line Betonica  (39/191/93)
Aniz bych chtel jakkoli zlehcit tvoji situaci, musim ti rict: bud rad, ze to takto dopadlo... Co kdybyste se takto rozesli po nekolika letech?

Vis, lidi se dostavaj do ruznych situaci. At uz mel tvuj ex p***el duvod jakykoli, a ver mi, ze duvody muzou byt opravdu bizarni, jeho rozhodnuti je v tomto pripade vasim spolecnym rozhodnutim. Zni to tvrde, ale je to tak. Vase cesty se rozesly, mozna ne na dlouho, mozna navzdy.

Ja jsem take nedavno prosel rozchodem/rozvodem. Takze ti muzu jen napsat, jak jsem to prestal ja a co citim ted. Treba ti to k necemu bude.

Nejdriv prijde sok, uplna konsternace. Pak hnev smichany s litosti a neschopnosti uve***. Kdyz pak zmizi jeho veci a nakonec i on sam, prijde jakasi definitivni jistota, ze tohle je ono-konec. Smirovani se, prijeti skutecnosti trva dlouho. Behem te doby je dobre se venovat sam sobe, dobre si uva***, dobre si ustlat, udelat si koupel, chodit ven - veci, ktery se delsi dobu nedelaly. Neni to utek, ale nastoleni noveho poradku, ktery pozdeji vytvori zaklad osobni rovnovahy. Pratele a kamaradi nemusi vedet hned vsechno. Pokud citis, ze to musis nekomu rict, rekni to. Pokud ne, nerikej. Jestli chodis do skoly, zamer se na studium, pokud pracujes, ponor se do prace. Jak cas plyne a prichazeji nove a nove veci, najdes si svuj prostor tam, kde je ted prazdno. A az ho budes mit, budes se o neho moct znovu s nekym podelit. To uz je ale uplne jiny pribeh, ktery pak napises ty nam :)

Drzim palce chlape!
11. 10. 2012 v 21:15Off-line Jekrasne  (31/171/59)
Dneska se ho potkal po 2 mesícich od rozchodů.. a nebylo to nic příjemného ... Jako cítil sem se tak strašně stísněně.. jako bych byl něčím svazaný.. a vybavili sem mi všechny ty krásné chvíle s ním....... A pak svým pohledem (řikajíc co si to za povl) srazil uplně na kolena..a rázem moje sebevědomí bylo někde pod bodem mrazu....
17. 10. 2012 v 16:28Off-line Thadeas  (36/181/90)
Aj pád na hubu je krok vpred.
Dobré veci odchádzajú, aby prišli lepšie.
Rozdýchaj to zatiaľ, pokúsim sa na niečo prísť.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload