Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Říct mu to, nebo ne?

31. 12. 2013 v 15:57On-line Richard33  (44/185/80)
Já být na tvém místě, tak bych mu to nějak řekl.

Proč: Protože za pár let můžeš sedět a říkat si, jaké by to bylo, kdyby jsi měl tenkrát odvahu a udělal to. Když řekne ne, tak budeš klidně spát a říkat si zkusil jsem to, udělal jsem tak nějak maximum :)
31. 12. 2013 v 16:20Off-line radomir  (40/183/75)
No a ten kamarád tvého otce, do kterého jsai se zamiloval, má rodinu? Má přítelkyni?
Pokud ano, tak nevím, co bys tím získal... Mohl by to být také nedobrovolný coming out (pokud tedy již doma vyoutovaný nejsi...).

nevím, jak dalece máte vztahy s oním mužem pač:

-mohlo by mu to zalichotit, ale nic z toho nebude
-mohlo by mu to zalichotit a i něco z toho být
-mohlo by to vzít nepěkný konec a dotyčný by ti mohl dost nehezky říct něco o buznách
-v horším případě by mohl informovat tvého tátu
-v lepším si to nechá pro sebe a tím se vaše kamarádské pouto prohloubí...

Záleží, jakýý máte spolu vztah... Jestli to je primárně kamarád tvého táty, ktery tě tak maximálně pohladí po vlasech, když okolo tebe např jde a ty sedíš :-), tak bych si od toho moc nesliboval...

Dej více info, jinak nechci, aby můj příspěvek vyzněl, že se ti směju. To nikoliv.
31. 12. 2013 v 16:25Off-line miroslav1318  (25/167/-)
A vedia o tebe ze si gay/bi??
Ak ano:a neklapne to,bude to mozno doma blbe,keby sa to rodicia dozvedelinebudu prekvapeny ze si na chalanov
Ak nie:tak by som to nechal tak,lebo budes mat,keby sa to rodicia dozvedeli,maler.
Ale kwd to je take vazne,tak to skus,skus mo to povedat :)
31. 12. 2013 v 16:26Off-line miroslav1318  (25/167/-)
Sorry za pravopisne chyby,blbne mi klavesnica :/
31. 12. 2013 v 20:18Off-line m.i.o  (31/-/-)
"Hlavním faktorem je ten věk" Hlavním faktorem by mělo být spíš to, jestli se mu vůbec líbíš a chtěl by si něco s 15letým začít:D To, že sis tajně musel zjišťovat číslo už je docela dost napovídající. Kámo, když si platonicky do někoho zamilovanej, tak automaticky vnímáš každej pohled od své "lásky" jako něco víc.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload