Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Zúžená předkožka

31. 12. 2013 v 16:30Off-line Anonym (Predkozka)
Chtěl jsem se zeptat, jestli je pravda pokud máte zúženou předkožku tak vás při pohlavním styku penis bolí. Je to pravda, nebo ne ? Byl bych rád, kdyby odpovídali lidi s vlastníma zkušenostma. Děkuji.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
31. 12. 2013 v 17:35Off-line bubis2  (20/174/69)
Pokud je zúžená natolik, že nejde vůbec stáhnout, tak bolí a opravdu hodně
31. 12. 2013 v 17:37Off-line Anonym (Predkozka)
Jde pretahnout :)
31. 12. 2013 v 17:38Off-line bubis2  (20/174/69)
Tak tady pak záleží jak lehce/těžce to jde...ale pokud to bolí nebo to je jinak nepříjemné hrozí natrhnutí a záněty, takže pak by se to muselo řešit
31. 12. 2013 v 17:41Off-line Anonym (Predkozka)
Aha, tak děkuji odpovědi :)
31. 12. 2013 v 17:42Off-line bubis2  (20/174/69)
Není zač:)
31. 12. 2013 v 18:31Off-line grego  (62/178/115)
Jde o naprosto běžný a dost rozšířený problém u chlapců, který jednoduchým chirurgickým zákrokem lze odstranit. Jde o to překonat stud. Stačí napsat na lístek, pro lékaře na urologickém oddělení,:"Promiňte,ale stydím se mluvit-jedná se o -fimózu-prosím o provedení částečné či úplné -cirkumcize- Děkuji atd." Vše zalepit do obálky a nadepsat jménem lékaře. Najdeš jej na dveřích ordinace, kdo ten den ordinuje. Neoddaluj to! Jdi tam hned po Novém roce!Takovýchto případů mají do měsíce na tucet. Čím déle, tím hůře. Nech si poradit. Sám jsem si to vytrpěl. Nedej na řeči,lehce/těžce v první řadě jde o hygienu jako takovou. O estetice ani nemluvě.Ahoj a odvahu.Pak mi dej vědět jak jsi se rozhodl - dopadl!
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
01. 01. 2014 v 01:54Off-line inteligentni_lvicek  (26/175/75)
Já bych neprosil hned o obřízku, já bych napřed nechal na to kouknout lékaře, který to posoudí, hlavně u mladých (třeba 15 let) kolikrát obřízka ani není nutná.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2014 v 04:00Off-line grego  (62/178/115)
To je jisté,že se na to podívá lékař a posoudí co bude nutné za výkon. Anonym uvádí v dotazu problém se zúženou předkožkou. Proto uvádím částečnou či uplnou obřízku, provádí se i plastika a rovněž se jedná o cirkumcizi! Jde o to s čím má přijít na ambulanci, aby překonal prvotní ostych, někdo i strach! A nemusel v čekárně, dnes na recepci, před ostatními klienty popisovat megeře, převlečené do hader zdr. sestry s jakým jde neduhem.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload