Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Deprese ze skutečnosti

05. 01. 2014 v 15:36Off-line Anonym
Čím dál více mne dohání k depresím stav, kdy jsem ve 20 sám a nejspíš i nadále budu. Mám tělo anorektika (+jizvy po četných lékařských zákrocích), rožštěpem zhuntované zuby, jazyk a obličej. Kdo by tohle chtěl? A všem může být jedno, že jsem citlivý, umělecky nadaný a společenský. Když nejsem krasavec, tak si nikoho hezkého nenajdu. Nevím, kdybych se nebál smrti, tak už tady na tom světě dávno nejsem. A na plastickou operaci jít nechci (byl bych možná hezčí, ale už bych to zas nebyl já. :(). A svaly nemám žádný, krom toho mám velice slabou vůli. Chtěl bych mít svaly a chci zkusit steroidy, jen trochu, nechci je mít moc velké, jen jako normální kluk.
Ani nevím, proč to sem píšu, ale prostě jsem z toho na prášky. :(
05. 01. 2014 v 16:19Off-line miroslav1318  (25/167/-)
Musis sa ukludnit,nie vsetci sme hollywoodske fifleny,nie vsetci su pekny.Napis mi,mozeme pokecat,ked sa nemas komu vyrozpravat :)
05. 01. 2014 v 16:37Off-line radomir  (40/183/75)
V první řadě se nesmíš tolik podceňovat, musíš se sám se sebou srovnat, jaký jsi, jak vypadáš, atp.

Pokud je člověk velmi nevyrovnaný a nespokojený s sebou (orientace, vzhled), doslova to z něj "je cítit" na dálku a v takovém rozpoložení fakt nemůže člověk nikoho zaujmout.

Takhle ošklivě o sobě psát...

20 let - jsou krásná léta - chtěl bych je zažit znovu s tím co vím teď a vyhnul bych se tolika problémům :-).

Já mám pořádnýho kluka až ve 30 letech... Je však pravdou, že ve 20 letech (to jsem zase chtěl mít hrozně holku :-)))) a přitom jsem věděl, jak na tom jsem, ale nechtěl si to připustit) mi to taky přišlo nekonečné. Mezitím něco bylo, ale pak taky třeba 5 let nic...

Takže bych řekl, že ve srovnání s některým hodně mladšími modely tady jsem doslova panic :-)))).

A taky jsem si připadal hrozně sám, nejsem idéální ani postavou (mám široká ramena, ale dokázal bych si to představit ještě lépe), ani váhou, ani nejsem extra hezký (i když můj partner mi řekl, že jsem krásný - a žádné promile v sobě neměl :-) - spíš on je v našem vztahu za toho hezkého :-) ) ale jsem se sebou srovnaný. A to je důležité.

Já myslím, jsi zdravý, když se přestaneš tolik podceňovat, budeš vyzařovat klid, tak se třeba podaří a někdo se objeví :-).

Já bych, být tebou, třeba zkusil jiné brýle - už to by byl začátek, pak dělej takový sport, který tě baví, pro lepší zdraví a úprava vzhledu budiž bonusem - tak to beru já :-).

Hlavu vzhůru.
05. 01. 2014 v 16:51Off-line J20  (31/184/90)
Nikdo tě nechce, protože máš sebevědomí, no. Vlastně ho nemáš. Se nediv.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 01. 2014 v 16:51Off-line igni  (36/192/130)
Radomir ma pravdu. Dokud se nesrovnas sam se sebou, tak nemas moc sanci. Stejne jako psi citi, ze se jich clovek boji a pak si vic dovoli, tak lide zase poznaji na protejsku, ze si neveri, neni se sebou spokojen a to je odrazuje. Asi to bude mit neco spolecneho s feromony ci co, ale proste to tak je. Srovnej se sam se sebou a pak to pujde.
To ze si vychytrly rozhodne nevadi, ja osobne mam hubene kluky treba rad, a myslim, ze se najde plno lidi, kterym se libi vychrtli kluci (pokud to vazne neni zpusobene nejakou poruchou prijmu potravy). To ze mas jizvy, to nevadi vubec, naopak nekoho muzu jizvy rajcovat a ostatnim podle me vadit nebudou, me by rozhodne nevadili. A co se tyce obliceje a zubu, no nikdo neni dokonaly, ale resit to jde. Bud se s tim smiris a nekoho pak poznas, nebo to budes muset resit.
Co se tyce vztahu, tak ti je proste 20 a pokud hledas lidi ve svem veku a mladsi, tak se priprav na to, ze drtiva vetsina z nich da hlavne na vzhled a nebude je moc zajimat nic jineho, nebo to pro ne bude az druhotne. Takze bud pockej, nebo se porozhlidni u trochu starsich. A neves hlavu, nejsi jediny, co ve 20 nemel vztah ;)
05. 01. 2014 v 16:52Off-line Anonym
A jaké brýle si na mne představujete? A s úpravou vzhledu moc neudělám (myslíte plastiku?? Oblečení je můj styl - nehodlám se přizpůsobovat mainstreamu)
05. 01. 2014 v 16:56Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Tak se pak nediv, že máš to hledání těžký, když se nechceš přispůsobit..
05. 01. 2014 v 16:57Off-line igni  (36/192/130)
Ja se treba neprizpusobuji a neresim to. Aspon kdyz me nekdo bude chtit, tak me bude chtit takoveho, jaky opravdu jsem. A my ti tady tezko poradim, ale zajdi si za vizazistou, ten ti poradi jake bryle, jaky uces (i kdyz to by mel zvladnout i slusny kadernik) a treba i jak se oblekat, aby ti to lepe sedelo. ;)
05. 01. 2014 v 17:12Off-line radomir  (40/183/75)
Tak brýle třeba i nějaké výraznější (možná i retro brýle) by na tobě nemusely vypadat špatně - já zase třeba nosím brýle bez obrouček, ale myslím, že ty bys potřeboval mít na obličeji něco výraznějšího.

Samozřejmě- můžeš namítat, že já nemám v profilu žádnou fotku (pošlu tomu, komu já uznám za vhodné), ale některé bych třeba u tebe zredukoval (hlavně ty, s nižším rozlišením - respektive, jak jsou lehce rozmazané a jsi tam bez brýlí).

Dobře vypadáš na těch fotkách z matu***ního plesu - tam ti to vcelku sluší, a i jsi tam dobře ostříhaný - což je lepší varianta - než tam, kde ty vlasy máš delší.

V oblíkání má každý svůj styl, ale řekněme, když jsi hodně štíhlý, tak bych tu štíhlost a kachektičnost (dle toho, co píšeš) tolik nezdůrazňoval. Takže třeba nějaké upnuté kalhoty + upnutá trika bych si asi odpustil.

No a to mé "úprava vzhledu budiž bonusem" - jsem myslel tak, že se dostaví následkem nějakého sportu, který si vybereš - nemyslel jsem žádnou plastickou operaci atp

JInak neber to špatně ohledně těch fotek, jak jsem to psal - nebylo cílem tě nějak zesměšnit, ale když už bych já tady nějaké fotky měl, tak bych zákonitě dal ty, na kterých vypadám či se aspon cítím dobře.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 01. 2014 v 17:15Off-line bennett  (36/184/95)
To chce trpělivost, on se určitě najde někdo, kdo ocení to, co máš uvnitř, jen to nebude hned. Soustřeď se na to, co tě baví, a kašli na to, s čím stejně nejde nic moc udělat. Klidně mi napiš, rád si s tebou o tom popovídám.
05. 01. 2014 v 18:09Off-line Anonym
No a co když se prostě cítím nejlépe v tom, co nosím?? To vás nenapadne. :(
05. 01. 2014 v 18:12Off-line igni  (36/192/130)
No ale to si potom protirecis. Protoze z jedne strany rikas, jak si osklivy a se asi sam sobe nelibis a z druhe strany nam rikas, jak se citis dobre v tom co mas a co je take soucasti tveho vzhledu ;)
05. 01. 2014 v 18:32Off-line eRko  (50/168/53)
(Titan24). Ak máš chuť a záujem, ozvi sa mi. Rád si s Tebou vymením pár reflexií, no radšej mi napíš na profil, bo rozoberať Tvoju tému takto (relatívne verejne) nepreferujem. Chce to intimitu... Pááá...
05. 01. 2014 v 19:13Off-line sirEragon  (58/182/82)
(Titan24) - Co ti na to napsat ať přemyšlím jak přemyšlím tak asi pouze jenom jedna věc mě napadá Já ve 20 ti jsem nepřemyšlel nad takovejma kravinama jako ty. Moji vrstevnící včetně mě jsme neseděli u PC v té době ani nebyly záplaťpanbuh za to. My přišli z vojny a začli sme na sobě pracovat co se týče práce, bydlení, vztahu a samozřejmě sme uživali života. To ví mladí dnes neumíte teda většina. Sedět v koutě a litovat se to je to nejhorší co děláš. Nadarmo se neříká každý strůjcem svého štěstí. Je ti dvacet nepotřebueš vodit za ručičku a radit co maš dělat je to jenom na tobě.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
05. 01. 2014 v 19:20Off-line bennett  (36/184/95)
Že ta mladá generace dneska stojí za houby a jak ti starší zamlada byli lepší, to už se říkalo za Sokrata. Otázkou je, jestli zrovna tenhle přístup čtyřiadvacítce Titanovi nějak pomůže, nic konkrétního jsi mu neporadil, akorát jsi se mu vysmál, že řeší blbosti a že si má pomoct sám.
To, že je někdo nešťastný z toho, že si nemůže nikoho najít a že většina lidí dneska jen povrchně kouká na vzhled a je těžké najít někoho, kdo ocení to, jaký člověk opravdu je, mi jako bezvýznamná kravina úplně nepřijde.
05. 01. 2014 v 20:37Off-line Prcek1994  (30/175/69)
Nejsi sám, kdo se tak cítí. Moje sebevědomí je téměř nulové, svaly žádné, ksicht k blití a taky mám deprese a sebevražedné sklony... (naštěstí/naneštěstí mám algofobii). Musíme to překousnout a zkoušet to změnit. Operace a steroidy jsou podle mě až ta k***icky nouzová varianta.
05. 01. 2014 v 20:41Off-line sirEragon  (58/182/82)
Bennett - jseš ... zbytek si domyslí nebudu na tebe plytvat slovy
05. 01. 2014 v 21:01Off-line johnj  (40/186/82)
Pánové, jestli vám můžu poradit, tak nic nezkoušejte a hlavně pořád nechtějte. Tu energii, kterou věnujete chtění, vrazte do konání.
Nebo budete do konce života pořád jen chtít. :)
05. 01. 2014 v 21:23Off-line Duny  (38/178/82)
No já ti rozhodně držím palce :)
05. 01. 2014 v 21:30Off-line Anonym
Děkuju, je to pro mne fakt skličující. :/
05. 01. 2014 v 21:46Off-line Duny  (38/178/82)
To ona trápení z vlastního života bývají. Osud nám kolikrát chystá pěkně zapeklité a děsivé zkoušky, ale naštěstí nám dává i sílu je překonat :)
05. 01. 2014 v 22:19Off-line sirEragon  (58/182/82)
Na vojnu s váma po vojně by ste už nemysleli na takové věci
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
05. 01. 2014 v 22:27Off-line gargamel  (37/182/74)
Klidně napiš pokecáme :)
05. 01. 2014 v 22:35Off-line sortep  (33/189/87)
Možná vynechat kecy typu: Nikdo mě nechce, vypadám strašně apod...Je spoustu lidí co nedá na vzhled..a nebo začni něco dělat...pokud se neodhodláš tak asi opravdu nechceš...je to hnusný, ale pravda..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 01. 2014 v 00:18Off-line Sonicboom  (61/173/-)
SirEragon: Tvuj prispevek mi pripomina soudruzky v 60 letech, ktere kazdemu, kdo nedojidal ci chtel odnest nedojedene jidlo, rikaly :" Kdybys zazil valku."
Jak si starej, tak jsi blbej.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 01. 2014 v 00:23Off-line Anonym
Jj. Steroidy určitě hodlám zkusit.
06. 01. 2014 v 00:39Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Nevim, jake mas na mysli, ale myslim, ze to neni nutne resp. se ohrazujes proti modnimu oblekani, ale budes konzumovat steroidy, abys vypadal jako ostatni, jak pises?? Neprotirecis si??
06. 01. 2014 v 00:43Off-line Anonym
Já nechci vypadat namakaně, jen chci vypadat normálně, ne jak anorektik. Prostě abych nebyl jen kost a kůže
06. 01. 2014 v 06:58Off-line ent  (50/183/100)
Nenič si život stereoidama. Ty ti nic dobré nepřinesou a to ani když je budeš brát malinko.
06. 01. 2014 v 07:38Off-line sirEragon  (58/182/82)
Sonicboom - jseš k****n to jenom na úvod. Ty do pusy neber soudružky a tu dobu jseš na to moc mladej. Nemáš ani páru o ty době. Ja v ní žil. A žiju i v tomto posraném režimu v teto dnešní době a je o hodně o hodně horší ne li katastrofální. Ma na Vás velky vliv. Co se týče televize, internetu a podobným sračkám které dnes mládež ovlivňujou. Tak se zdrž příště komentáře na moji adresu. Je mi tě líto a navic jsem se zasmal kuře chce poučovat kohouta fakt dobrý.
06. 01. 2014 v 07:52Off-line rosju  (53/170/78)
SirEragon-sice jsem stejne generace ale v tomto pripade souhlasim se Sonicboom,to ze ma nekdo jine nazory nez ty neznamena ze je k****n spis to vypada ze v roli k****na jses tady ty
06. 01. 2014 v 08:22Off-line Sonicboom  (61/173/-)
SirEragon: Ja se dotkl starsiny, tak to pardón!:-D
06. 01. 2014 v 08:43Off-line sirEragon  (58/182/82)
Rosju - další kretééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééén
06. 01. 2014 v 09:03Off-line rosju  (53/170/78)
SirEragon -ty ses opravdu prostoduchej hlupak a to.bys mohl.mit ve svem veku uz nejaky rozum
06. 01. 2014 v 09:14Off-line igni  (36/192/130)
Chlapy nedivte se. Pokud se nekdo zastava soudruzek a minuleho rezimu, tak co od nej muzete asi cekat?
sirEragon: Ne nezazil sem to, diky bohu. Ale mam dost z vypraveni jak od taty a mamy, tak od prarodicu, a prestoze sme v podstate byli soucast delnicky tridy, tak s nasi rodinou ten rezim taky pekne v****al, jenom proto, ze sme odmitali byt ve strane!
07. 01. 2014 v 01:20Off-line bennett  (36/184/95)
Já se vždycky královsky bavím, když se v diskusi objeví někdo, kdo dá volný průchod svému zanedbatelnému intelektuálnímu potenciálu.

igni: Takoví lidé se za totality určitě měli dobře - oni je totiž zaměstnat museli. Dneska jim dá práci buď blázen, nebo stát, ale pokud jsou takhle blbí, tak jim tak možná tu práci nedá nikdo. :-)
07. 01. 2014 v 10:14Off-line asidedek  (59/176/78)
Za některé své vrstevníky se musím bohužel stydět. Pak se nedivím, že mladší kluci mají na nás, cca padesátníky, názor, že jsme protivní dědci, kteří na vše a všechny nadávají. Vězte, že nejsme naštěstí všichni takoví. Milý Titane24, rady kluků si vem k srdci, sám se musíš rozhodnout, jak budeš postupovat dál. Držím Ti palce, aby se Ti vše v dobré obrátilo. Snad ještě jen poznámku: proboha, vyhni se jakékoliv agresívní chemii, existuje mnoho přírodních produktů, které Ti pomohou změnit postavu a mnoho látek obsahují i tak obyčejné potraviny, jako je rýže, brambory apod. Drž se chlape.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload