Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chcem svôjho mladého suseda

07. 01. 2014 v 12:27Off-line Anonym
Ahoj. Tak ako viacerí aj ja vás žiadam o radu. Bývam v malom meste a je tu dosť problém si niekoho nájsť. Zatiaľ to o mne nikto nevie, čo znamená že je to v takom malom meste aj problém. Každý vás len odsúdi.
A teraz k pointe. bývam ďalej od mesta a mam mladšieho suseda. Už od prvej chvíle viem že sa mi páči. Ešte pred pár mesiacmi sme sa stretávali a robili blbosti, často sme boli u neho v izbe sami a šteklili sa, ležali v jednej posteli a rozprávali sa, však to poznáte. Neviem či to bolo len také hladanie samého seba, alebo len skúšanie niečoho nového. Mne je totižto 18 a jemu čerstvých 15. Pred nedávnom sme sa z neznámych dôvodov prestali tak často stretávať a hrozne ma to mrzí. Teraz sa stretáva s inými chalanmi z mesta. Neviem čo spolu robia a viem že výlučne z jedných sa stretáva častejšie a chodia spolu, ako som počul na "prechádzky". Občas keď sa stretneme tak sa na seba usmejeme alebo sa rozprávame. Neviem čo mám robiť. :( Neviem či je gay, ale viem že nikdy nemal priateľku a ani vzťah. Keď ho volám aby išiel so mnou von večer tak povie že sa mu nedá alebo niečo podobné. Ale zase keď niečo potrebujem tak hneď dobehne. Neviem či mu mám povedať že ho milujem, alebo počkať a uvidím čo bude potom.
Ďakujem za každú radu :)
07. 01. 2014 v 12:46Off-line igni  (36/192/130)
Pokud je to dobry kamarad, tak mu to klidne rekni a uvidis. I kdyz na nej rovnou vybafnout ze ho milujes muze byt docela sok, takze bych zkusil byt trochu mirnejsi a rict neco jako, moc se mi libis a mam te moc rad, nechces se mnou chodit atd atd. I kdyz i vera miluju te, muze byt nekdy prospesna ;)
07. 01. 2014 v 13:49Off-line Anonym
Ďakujem vyskúšam to ale keď sa bojím že cúvne alebo sa zľakne
07. 01. 2014 v 16:12Off-line lukas154  (102/175/58)
Mal som niečo podobne,velmi som sa trapil
07. 01. 2014 v 22:55Off-line onlip  (61/180/84)
Myslím, že ti odmlčením ve společném škádlení a jiných důvěrnostech dává jen najevo, že je to na na něj příliš rychlé, příliš brzo. Je to proti tobě kůzle. Tím, že je schopen pomoci ti současně dává najevo jehněčí přízeň - ale ne nepodmíněnou podřízenost. Po klukovi toho věku bych nechtěl jasné vyjádření, bude se ještě dlouho hledat.
08. 01. 2014 v 15:42Off-line Anonym
Online: ďakujem asi máš pravdu, uvidím čo bude ďalej, o chvíľu idem aj tak na vysokú takže sa nechcem veľmi viazať a možno aj on nájde svoj smer :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload