Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Komu se to líbí?

07. 01. 2014 v 12:44Off-line Anonym
Chci vám pane říct...že si vás stopnu v autě,nasoupím,řeknu vám,že chci odvést k zoo do ostravy....vi cestou odpočíte na boční polní cestu,já vím povím,že tudy ale cesta nevede... a vy s usměvem odpovíte,že to je zkratka... po chvíli odbočíte do lesa....zastavíte auto,vypnete motor...já se začnu vyptávat co to má znamenat...vy zamknete auto,dveře abych se nedostal ven ...
já začnu kříčet...a vy se budete smát a řeknete že mi nic nepomůže...a začnete mě osahávat po těle ...a v rozkroku....
já vás upozorním na to,at to neděláte,že se mi to nelíbí a že nejsem na kluky...
v tom se začnete smát ještě více a řeknete pane,že vy si se mnou můžete dělat,co uznáte za vhodné...
v tom mi vlepíte facku přes obličetj,pořádně jej chtnete,plivnete do xichtu a přitom mě druhou rukou budete stále osahavat v rozkroku a hldit po těle ...
já se začnu bránit,ale v tom přitvrdíte a dáte mi těch facek několik,pak vytáhnete pásku kterou mi zalepíte pusu...a šátek,kterým zavážete oči...
pak mi k sobě chytíte ruce,které zpoutáte klasickýma poutama....a ze mě se stane...nehybný nečiiný otrok oddaný vaším hrátkám...
sklopíte zadní sedačky,přehodíte si mě na ně.. budu ležet zády a vy nademnou,ztrháte ze mě oblečení,roztrháte jej ... a začne mě líbat po těle a rukou pořádně zmáááčkente koule,k***ta...a začnete mi hodnit p**o,pořádně tvrdě....najendou mi sundáte pááásku,ale já nebudu mít šanci vykřiknout,protože okamižitě mi vrazíte vaše p**o do krku...a hezky natvrdo,celééé až po žaluuud..a přitom budete stále honit a tvrdě mačkat k***ta mého......
mě to nepude,budu se dusit,potečou mi sliny....a budu se dávit vaším p***m,ale o co více se budu dávit tak vy o to více budete zasouvat vaše pééééro do mého krku a honit mé p**o....budete přidávat na intenzitě a síle...tak dlouho,dokud se mi nevystříkáte do krku....donutíte mě vše spollknout několika fackama přes obličej,který bude celý morký od slin...
a pak mi usta zase zalapíte paskou......po téhle krásné kuřběěěě si mě vzadu na sedačkááách hodííte tak,aby ste mi mohl pořáádně rozztáhnout annáálek....svážete si mě vzadu na sedačkách tak,že mi nohy přivážete na provazu k těm uchytum,ktere sou vzadu na každé straně dveří nad oknem...mě to bude bolet,budu mít strašně roztažené nohy....
vy mě budete aspon 5 minut...bít...pořádně facky přes obličej,plivat,nadááávat...můžete mi nachcat do huby pokud budte chtít,ale tak abych vše spolkl a ani kapka nekapla na sedačku....pokud kapne jen jedna jediná kapka...vytáhnete z batohu velkou okuru,dlouho a tlustou....kterou mi vrazíte do análu,ale hezky na scuho,tvrdě a celou ....bude to příšerně bolet...ale já nebudu moc křičet....protože mi zacpete pusu roubíkem,nejlápe vašimi boxerkami....či ponožkami
budu sebou cukat,chtít křičet,budu strašně brečet
pak s tou okurkou mě budete chvíli m***t...
asi 10 minut...a zároven u toho mačkat moje koule silně a p**o ale to nehonit,jen mačkat tvrdě...
až vás to přestane bavit...necháte mě dvě,tři minuty odpočinout a budete mi líbat tělooo ale aby to nebylo jen takové obyčejnééééé....budete mi při tom v puse držet a dusit mě vaší ponožkou,kterou předtím pochčiju...
07. 01. 2014 v 12:50Off-line CrazYmeeN  (29/193/89)
Jak z hororu :D Něco není špatný a něco zase přímo hrozný !!! :D
Nu ale záleží na každém z nás :)
07. 01. 2014 v 12:55Off-line igni  (36/192/130)
No az na ten konec rajcovni fantazie, ale podotykam, jenom fantasie, nikdy bych to nechtel delat ani v jedne roli, protoze nazivo se mi to vylozene prici, nesnasim ponizovani a delani z nekoho otroka a to nemluve o znasilneni ;)
07. 01. 2014 v 14:34Off-line makisek  (32/172/75)
Je to nádherný,ale ještě docela slabota!:p
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 01. 2014 v 15:10Off-line DjLuko1996  (27/175/-)
Nechce sa mi to citat ! :D
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 01. 2014 v 23:57Off-line Jotojsemja  (30/-/-)
Osobně mi to příjde moc :) ale proti gustu žádný dišputát :D
08. 01. 2014 v 00:06Off-line Blackio  (32/189/84)
K***a co to je!!!:D:D:D:D:D:D
08. 01. 2014 v 00:07Off-line Jotojsemja  (30/-/-)
:D :D nesměj se nebo se budu smát taky :D :D :D
08. 01. 2014 v 00:15Off-line Neelix  (31/180/70)
Vim kdo je autor :D
08. 01. 2014 v 00:55Off-line bennett  (36/184/95)
Zajímavé, každopádně asi nebude úplně snadné najít auto, kde je toto prostorově realizovatelné. A jezdit s limuzínou do lesa mi taky nepřijde úplně praktické.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 01. 2014 v 01:04Off-line Oxford_Bitch  (29/174/92)
Každej má něco :D
09. 01. 2014 v 23:54Off-line stanemat  (25/-/-)
Me by se to libilo v roli toho svazanyho
10. 01. 2014 v 09:50Off-line poklad  (29/177/69)
Taky bych to bral v tý pasivní roli :D
18. 02. 2022 v 09:42Off-line Alda29  (35/192/90)
Fuj.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload