Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak mám oslovit kluka v autobuse?

07. 01. 2014 v 19:22Off-line Anonym
Ahoj, strašně se mi líbí jeden kluk, který se mnou každý den ráno jezdí autobusem. Mám pocit, že se občas na mně dívá, nebo si úmyslně sedá tak, aby se na mně díval, já vždycky stojím u dveří, protože vystupuju hned druhou zastávku. Kolikrát se střetneme pohledem a hned uhne zrakem. Nevím, jakým způsobem ho mám oslovit, jestli třeba náhodou není gay nebo bi. Hodně se mi líbí :D ale fakt nevím, jak na něho... nemůžete mi nějak poradit?

jsem z malého města, takže je to o to složitější.... :/
07. 01. 2014 v 19:55Off-line Slusnej  (28/186/87)
Jop taky by se mi takováhle rada hodila, sem tam potkávám ve vlaku jednoho kluka a vždycky si vědomky koukáme do očí :D
07. 01. 2014 v 20:19Off-line fopolo  (27/186/82)
Vzit všechnu odvahu jít za nim. Ahoj, vídám tě častějí a líbíš se mi. Je to oboustraný ? Pokud ne tak tě vyhlasí nebo jako slušný jedinec řekne ne. Pokud ano tak se buď pustíte do řečí nebo ho pozveš na kafe. Podle mého v těchto siutacích stačí vychrlit pravdu a vědět na čem člověk je než ho měsíce studovat z dálky a doufat, že on udělá první krok ;-)
07. 01. 2014 v 20:47Off-line mathew002  (29/182/-)
Zkus ho začít zdravit a pak někdy navázat řeč s tím, ze vypadá byt fajn :D většinou ti za to nikdo hlavu neutrhne :)
07. 01. 2014 v 20:51Off-line onlip  (60/180/84)
Fopolo: První krok už udělali. Teď zbývá nalákat ho, aby vystoupil na Petrově zastávce. Pokud na to kontakt očí nestačí, tak nepatrné gesto hlavou - pojď, vystup se mnou. Nebo může Petr dojet na jeho výstupní stanici a tam o tom začít mluvit. Aby se vyhnuli všudypřítomným cestujícím. Na to nemusí být měsíce, stačí pár dnů, aby si ujasnili význam gest. Ale máš pravdu, pokud do toho Petr půjde, jak říkáš, dobře!
07. 01. 2014 v 20:59Off-line johnj  (40/186/82)
Klasický pozdrav, představení se a návrh "pivka" se už nenosí?
Když odmítne, nevzdávej se a stále ho sleduj a třeba jen pohledem "pozdrav", kdykoli se uvidíte. Mohl by si to odmítnutí po kratší době rozmyslet.
Pokud bude s pivkem souhlasit hned, můžeš se dozvědět, co potřebuješ.
07. 01. 2014 v 21:38Off-line elchion  (30/183/84)
Mozno to bude zniet divne ale co tak mrknut jednym okom ;)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload