Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Trans people

09. 01. 2014 v 15:51Off-line Anonym
Ahojte,mam 12(nezabudnite my zase pisat že som ešte maly a sprosty a že tu nemam čo robit) Prečomi vam vadia Transexualny ludia???Ako ludia ste gayovia a chcete byt rešpektovany ale sami neviete rešpektovat...Tymto sa znižujete na uroven homofóbnych heterákov.Ste normalny alebo čo?Transexuali sú taký isty ludia ako hocikto iny!
A to že vam vadí zzenštilý gay,prečo vam to ku*va vadí??? NO MATTER GAY,STRAIGHT OR BI,LESBY,TRANSGERED LIFE!
Mam pocit že som gay a trochu som videl v tom výhodu že gayovia sa vetšinou rešpektuju a su ohladuplnejši a tak
Všetci sme taky isty ludia tak sa preboha spametajte a neodsudzujte transexualov
(Čakam že mi tu napišete že som ešte decko,so original)
09. 01. 2014 v 16:49Off-line Mikey  (27/173/63)
Nejsi děcko, jsi deb*l. Kde jsi přišel na to, že jsou vůči nim všichni netolerantní?
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
09. 01. 2014 v 17:15Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Kde je power, aby napsal, ze se rozlisuji lidi podle konta??:-D:-D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 01. 2014 v 17:30Off-line mr.jerry96  (31/165/88)
Neříkej všichni, když si nepoznal ty správné lidi ;) Já třeba nemám nic proti nikomu. Každý máme jiný život, rozdílný pohled na svět a na krásu a já to respektuji.
09. 01. 2014 v 17:39On-line Zdendyss  (26/-/-)
Já budu upřímnej a přijde mi to prostě divný .. Jako je mi to f**k, ale je mi to divný ;) Sám mám ve třídě holku transku a to mi ani nepřijde tak divný, nevím proč .. Je to ale takový nepřirozený, zvláštní .. Ani sám nevim proč .. :x
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 01. 2014 v 18:18Off-line igni  (36/192/130)
Ja sem to ted taky nepochopil. To ze si delam obcas srandu z buznicek, protoze mi to prijde smesne a hlavne to vytvari nerealny pohled na homosexualni komunitu je vec jedna. Ale nemam nic proti transsexualum, beru je jako normalni lidi, dokonce jeden muj dobry kamarad je transkluk pred operaci. A to ze tady obcas vidis nejake nenavistne komentare, neber to jako vyjadreni komunity, ale jako vyjadreni kazdeho jednotlivce. ;)
09. 01. 2014 v 19:46Off-line Titan24  (30/168/56)
Ano. A protože jsme taky lidi, tak nám taky něco prostě vyloženě vadí. Nemůžeš po nás chtít, aby se nám všechno líbilo, abychom všechno a všechny měli rádi, to je skoro až ,,nelidské". Nechtěj z nás bezduché roboty, kteří jen přijímají názory jiných a nemají svůj vlastní (ať pozitivní, nebio negativní)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 01. 2014 v 19:51Off-line igni  (36/192/130)
Titan24: Podle me gay, kteremu vazne vadi transsexualove je ubohej p*****c, co si nevidi na nos. Jejich rodova prislusnosti jim je proste vrozena, i kdyz je bohuzel rozdilna od te bilogicke. a nikdy sem to moc neresel, dokud sem jednoho mladeho trankluk nepoznal osobne. a zjistil sem, ze moje problemy s homosexualitou sou opravdu prkotina s tim, cim vsim si musi on sam projit...
09. 01. 2014 v 22:27Off-line igni  (36/192/130)
MrInkognito: Hele, ty si taky jeste decko, a to samy muze rict o me nekdo padesatiletej ;)
10. 01. 2014 v 05:06Off-line boylover  (103/179/84)
Jsi ještě klučina,jako já ve dvanácti jsem si poprvé uvědomil svou odchylku.Ber to jak jsi to dostal a nenech se udělat na holku, mohlo by ti to jednou být líto. Tu holku můžeš dělat i svýmu klukovi a nepřipravíš ho o svou hruštičku v kaťatech, to by mu mohlo třeba taky být líto. Nic ti nebude bránit se u něj oblíct a chovat jako holka, když budeš chtít.Já bych taky chtěl být pro kluky holka ale zároveň bych o něj nechtěl přijít, protože mi působí radost a potěšení.
27. 05. 2019 v 13:11Off-line ozvien  (73/-/-)
Co mám dělat když se mi nechce napsat příspěvek.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 05. 2019 v 15:16Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Je to proti mému přesvědčení že ne pohlaví nezáleží, a že se člověk může oblékat a chovat jak jemu se zlíbí bez ohlížení na to ke kterému pohlaví jaké chování, oblékání, barvy atd patří.. Pro transsexuála je pohlaví strašně důležité, dělá ty největší sexistické rozdíly mezi pohlavími... Mně transky ani nijak extra nevadí a ani je neodsuzuji, jen a nima prostě nechci mít nic společného. A já si přátelé můžu vybírat, nemusím přijmout každého narušeného jedince jen abych neranil jeho city.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 05. 2019 v 08:10Off-line Pastelka1  (25/-/-)
Zajímalo by mě jak ten klučina k tomu námětu na téma přišel...
každý ma právo na názor... ať je podle nás špatný nebo správný a tak to má být :-)
28. 05. 2019 v 08:50Off-line Pastelka1  (25/-/-)
To ano... Je prostě rozdíl mezi ,,klukem" co si na sebe vezme babské věci protože je mu to přirozené nebo protoze se nad tím ukájí... Ale mnoho lidí to nevidí...
Ale osobně jsem se snad v běžném životě nesetkala s žádnou negativní reakci... lidí jsou fajn :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload