Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Trans people

09. 01. 2014 v 15:51Off-line Anonym (littlemonsterladygaga)
Ahojte,mam 12(nezabudnite my zase pisat že som ešte maly a sprosty a že tu nemam čo robit) Prečomi vam vadia Transexualny ludia???Ako ludia ste gayovia a chcete byt rešpektovany ale sami neviete rešpektovat...Tymto sa znižujete na uroven homofóbnych heterákov.Ste normalny alebo čo?Transexuali sú taký isty ludia ako hocikto iny!
A to že vam vadí zzenštilý gay,prečo vam to ku*va vadí??? NO MATTER GAY,STRAIGHT OR BI,LESBY,TRANSGERED LIFE!
Mam pocit že som gay a trochu som videl v tom výhodu že gayovia sa vetšinou rešpektuju a su ohladuplnejši a tak
Všetci sme taky isty ludia tak sa preboha spametajte a neodsudzujte transexualov
(Čakam že mi tu napišete že som ešte decko,so original)

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
09. 01. 2014 v 16:49Off-line Mikey  (20/173/63)
Nejsi děcko, jsi deb*l. Kde jsi přišel na to, že jsou vůči nim všichni netolerantní?
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
09. 01. 2014 v 17:15Off-line Sonicboom  (53/173/-)
Kde je power, aby napsal, ze se rozlisuji lidi podle konta??:-D:-D
09. 01. 2014 v 17:30Off-line mr.jerry96  (20/181/91)
Neříkej všichni, když si nepoznal ty správné lidi ;) Já třeba nemám nic proti nikomu. Každý máme jiný život, rozdílný pohled na svět a na krásu a já to respektuji.
09. 01. 2014 v 17:39Off-line Zdendyss  (18/-/-)
Já budu upřímnej a přijde mi to prostě divný .. Jako je mi to f**k, ale je mi to divný ;) Sám mám ve třídě holku transku a to mi ani nepřijde tak divný, nevím proč .. Je to ale takový nepřirozený, zvláštní .. Ani sám nevim proč .. :x
09. 01. 2014 v 18:18Off-line igni  (28/192/130)
Ja sem to ted taky nepochopil. To ze si delam obcas srandu z buznicek, protoze mi to prijde smesne a hlavne to vytvari nerealny pohled na homosexualni komunitu je vec jedna. Ale nemam nic proti transsexualum, beru je jako normalni lidi, dokonce jeden muj dobry kamarad je transkluk pred operaci. A to ze tady obcas vidis nejake nenavistne komentare, neber to jako vyjadreni komunity, ale jako vyjadreni kazdeho jednotlivce. ;)
09. 01. 2014 v 19:46On-line Titan24  (21/170/-)
Ano. A protože jsme taky lidi, tak nám taky něco prostě vyloženě vadí. Nemůžeš po nás chtít, aby se nám všechno líbilo, abychom všechno a všechny měli rádi, to je skoro až ,,nelidské". Nechtěj z nás bezduché roboty, kteří jen přijímají názory jiných a nemají svůj vlastní (ať pozitivní, nebio negativní)
09. 01. 2014 v 19:51Off-line igni  (28/192/130)
Titan24: Podle me gay, kteremu vazne vadi transsexualove je ubohej pitomec, co si nevidi na nos. Jejich rodova prislusnosti jim je proste vrozena, i kdyz je bohuzel rozdilna od te bilogicke. a nikdy sem to moc neresel, dokud sem jednoho mladeho trankluk nepoznal osobne. a zjistil sem, ze moje problemy s homosexualitou sou opravdu prkotina s tim, cim vsim si musi on sam projit...
09. 01. 2014 v 22:27Off-line igni  (28/192/130)
MrInkognito: Hele, ty si taky jeste decko, a to samy muze rict o me nekdo padesatiletej ;)
10. 01. 2014 v 05:06Off-line boylover  (95/179/84)
Jsi ještě klučina,jako já ve dvanácti jsem si poprvé uvědomil svou odchylku.Ber to jak jsi to dostal a nenech se udělat na holku, mohlo by ti to jednou být líto. Tu holku můžeš dělat i svýmu klukovi a nepřipravíš ho o svou hruštičku v kaťatech, to by mu mohlo třeba taky být líto. Nic ti nebude bránit se u něj oblíct a chovat jako holka, když budeš chtít.Já bych taky chtěl být pro kluky holka ale zároveň bych o něj nechtěl přijít, protože mi působí radost a potěšení.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload