Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co si myslíte o skupině Anonymous?

14. 01. 2014 v 17:55Off-line Anonym
Ahoj, chtěl bych se vás zeptat, jaký máte názor na skupinu Anonymous..
14. 01. 2014 v 18:04Off-line Anonym
Chci zjistit jaký názor má na Anonymous naše komunita, protože dělají správnou věc :)
14. 01. 2014 v 18:08Off-line igni  (36/192/130)
Ja si myslim, ze minimalne ta jejich hackerska cast je fajn, ono je potreba ukazovat na problemy a drzet vlady v postrehu ;)
14. 01. 2014 v 18:20Off-line Anonym
Právě jak se tak dívám, tak z YT pomalu mizí všechna videa o anonymous, zatím jenom zahraniční, ale jsem zvědav, kdy na ulici bude desítky kamer, které nás budou sledovat co děláme, a aby náhodou jsme něco neměli proti vládě, v podstatě jsme jen loutky, dokud se těm druhým nepostaví alespoň většina lidu.
14. 01. 2014 v 18:23Off-line igni  (36/192/130)
To je jedna z veci, za kterou sem rad, ze bojuji. Proti policejnimu statu, popravde to je moje nejvetsi nocni mura, co se tyce politiky a spolecnosti. A dnesni svet k tomu pomalu smeruje a vetsina lidi si to ani neuvedomuje :/
14. 01. 2014 v 19:09Off-line alundra  (34/182/133)
Anonymita je super. potom mozu stary nadrzanci lovit mladych chlapcov :P
ano som za anonymitu. preto lebo sam skryvam svoje zlo. som na mladych. urcite je vela inych veci ktore ludia potrebuju pre spolocenske normy zatajovat a ked uz nie pre spolocenske normy tak pre strach zo zakonnych perzekucii. asi je dobre ked su ludia kontrolovani. ludia maju v povahe konat zlo ked niesu pod dohladom. problem nieje anonymita a sukromie. problem je nerovnost v systeme. nech uz policajny stat kontroluje kohokolvek perzekuovany su iba ludia ktory nemaju moc. staci sa pozriet na politikov. vas prezident kradne pera a ten slovensky je vrah ktoremu presla vrazda. (nezalezi na tom ze to bola nestastna nahoda, ta strelba na polovacke sa ututlala) tiez ten taliansky politik co mal sex s 15 rocnou. ak by som sa ja dohodol na sexe s 15rocnym chlapcom tak by som siel bez dohadovania do vazenia.
anonymita ci nie. podstatna je rovnost prava pre kazdeho.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload