Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Názor na bisexuální coming outy celebrit

15. 01. 2014 v 22:06Off-line Insomniac81  (42/180/85)
V poslední době se hodně mediálně opěvují tzv. bisexuální coming outy celeb***, např. Duncan James a Lee Ryan z boybandu Blue nebo plavec Tom Daley. Mě to nepřipadá upřímné. Myslím si, že je to marketingový tah. Prostě se "přiznají" na veřejnosti, že jsou bi. Řeknou to ve stylu:"chodím s chlapem/spím s chlapem ale v žádném případě nejsem gay." Tím získají oblibu u fanoušků, ale zároveň neztratí u fanynek svůj heterosexuální image. Zůstanou "dostupní" pro obě pohlaví. A navíc tím "přiznáním" získavají jistotu, že je žadný paparazzi "nenachytá s chlapem", protože jsou přece bi a všichni to vědí. I když jsem gay nemám nic proti bisexualitě samotné, tak přece jen u těch veřejných bisexuálních comingoutů jsem dost skeptický. Když se celeb***a přízná, že je homosexuální, tak to považuju za něco, co může být vzorem pro ty, kteří se stydí za svou orientaci, protože homosexualita se přece jen ve světě celeb*** moc "nenosí" a takový člověk nikdy neví, zda comingout nebude znamenat konec jeho kariéry. A to hodnotím jako přínosné. A jaký na to máte názor a náhled vy? Mávnete nad tím rukou nebo naopak z toho máte radost?
15. 01. 2014 v 22:24Off-line Gliese581c  (39/176/78)
O "celeb***y" se nezajimam...
15. 01. 2014 v 22:45Off-line igni  (36/192/130)
Ja se teda moc o celeb***y nezajimam, ale rict verejne, sem bi chce skoro stejnou dovahu, jako rict, sem gay/lesba. Ve vysledku je to pro verejnost to same. A bisexualita je proste regulerni orientace, tak se s tim smir ;)
15. 01. 2014 v 23:29Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Je to čistý alibismus. Ono je mediálně mnohem přijatelnější, když je někdo bi než homo. Na gay seznamkách to dělá taky kdekdo (i když ty důvody jsou trochu jiné), takže to ani moc nepřekvapuje.
16. 01. 2014 v 11:44Off-line Insomniac81  (42/180/85)
For Igni: Já považuji bisexualitu za regulérní orientaci ale nemyslím si, že veřejné přiznání k bisexualitě je stejné jako přiznání k homosexualitě. Jak píše Thomprag, bisexualita je mediálně přijatelnější.
16. 01. 2014 v 12:53Off-line Bahutom  (34/173/60)
Každý člověk je aspoň trošku bisexuální
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload