Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nemám/mám jasno...

07. 10. 2012 v 23:08Off-line NOX666  (38/179/85)
Zdravím, jsem tu úplně, ale úplně nový, protože jsem po určité době (nějaký ten rok to bude) váhání a zvažování všech pro a proti dospěl k názoru, že pokud jsem gay (zatím to považuji spíše za možnost než reálný fakt), tak se k tomu budu muset postavit nějak čelem, rozhodnout se co s tím udělám atd.

Prostě to budu muset přestat ignorovat (a že jsem se snažil a podvědomě nejspíš ještě snažím). Není to pro mě arci jednoduché, protože pokud se mi potvrdí toto podezření (které může potvrdit/vyvrátit ovšem až nějaký vztah s klukem... tedy spíše s mužem v mém věku) tak velice pravděpodobně budu muset opustit rodinu (no way... prostě jejich názor na toto znám víc než dobře a musím zahanbeně přiznat, že do jisté míry v důsledku výchovy jsem ho sdílel také... a není to názor zrovna tolerantní, tedy je... budou to tolerovat, ale XY kilometrů ode mě a beze mě). Chtěl bych navázat nějaký vztah s mužem, abych definitivně potvrdil nebo vyvrátil toto podezření (nechci ho využít jako "pokusného králíka", asi by šlo spíš víc o pokec/nějaký druh kamarádství... zbytek by dořešila chemie).

Otázka zní... JAK SE TO DĚLÁ? Vím, že je to jalová otázka, ale já žádný vztah nikdy s nikým neměl (ani hetero, protože mě holky/ženy zrovna dvakrát nikdy nebrali a já nebral je) a i když jsem četl x milionů rad o tom, jak se "připravit na rande" atd... tak jsem nikde nevyčetl, jak oslovit gaye, když (narozdíl od partnera jiného pohlaví - ženy) ho ani jako gaye nemusím být s to identifikovat. Prostě a jednoduše - nemůžu přijít za klukem/mužem a zeptat se: "Hele nazdar, líbíš se mi, nejsi náhodou gay, že bychom to zkusili spolu?" :D... chápete asi co myslím.

Proto teď zkouším seznamky, uvažuji, že se podívám do nějakého gay klubu (jen abych se seznámil s prostředím), atp... prostě hledám, hledám, hledám a rád bych slyšel nějakou radu. Předem za ní uctivě děkuji.
08. 10. 2012 v 13:15Off-line xdancerx  (34/175/64)
Určitě se věnuj teď gay komunitě, pročti si co a jak, na seznamkách si piš s klukama, poznej je, zkus si najít gay kamarády nebo i někoho, kdo by s tebou šel do gay klubu. Tam poznáš další lidi, uvidíš gay komunitu v realitě a vytvoříš si vlastní obrázek. Jestli máš takýto první krok, či kroky, určitě postupuj pomalu. Není to o změně šatníku na těsný, růžový nebo kabelka přes ručku, jde o to, se věnovat komunitě, poznávat lidi a vše přijde s časem. Začít třeba se věnovat koníčkům, které bys mohl dělat s gay kamarády. Ale jestli si nejsi uplně jist, zkus ten gay bar, oslov nějakého kluka na seznamce a domluvte se, jen tam zajít, i kdyby to nebylo rande. Není radar jak poznat gaye, někdo ten cit má, ale i tak je to většinou sugesce. Gay komunita je hodně o komunikaci. Přeji ti hodněě štěstí v prvních krocích:)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 10. 2012 v 17:21Off-line NOX666  (38/179/85)
Děkuji za radu. Pracuji na tom, snad budu mít brzy jasno.
17. 10. 2012 v 19:16Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Tohle jsem kdysi řešil taky. Mě tenkrát napadlo postavit si na náměstí stánek s nápisem "Jsem gay, nechce se někdo seznámit?" :-) Ale naštěstí přišel rozkvět Internetu. Takže jestli bych něco poradil, využij naplno net - ať už tenhle web nebo konkurenční, to je jedno. Vyvaroval bych se chatů, tam je to obvykle stejně jen o sexu. S klubama bych byl opatrný a radši bych zkoušel hledat někoho, kdo do nich taky moc nechodí. Mohlo by se ti lehce stát, že budeš znechucen komunitou. No, vlastně...spíš s tím rovnou počítej, představy se často liší od reálu. Ale myslím, že je dobré poznat všechno, aby se člověk zbavil iluzí co nejdřív. Zkus si na seznamce najít někoho s podobnými zájmy. Když se po čase dostanete do postele, budeš dál. Ale bacha, nemusí se ti to hned líbit, což nutně neznamená, že jsi takovej nebo makovej. Na to budeš muset poznat víc kluků. Hodně štěstí ;-)
22. 10. 2012 v 19:17Off-line Betonica  (39/191/93)
Ahoj,

nesouhlasim s tebou, ze budes muset odejit od rodiny - no way.
Ono, pro nas anglictinare, rodice nas berou podle heslo: Take me as I am.
I nejzatvrzelejsi rodic nakonec prijme skutecnost. Je jen na tobe, jak to rodicum podas, jak je podrzis, az budou ztracet pudu pod nohama - a o tom, ze ji ztrati, neni pochyb! Takze konec porazeneckyho pristupu a hlavu vzhuru. Ukazes li vasim, ze jsi gay, ale neporazeny a vyrovnany, vyciti to. Snazeji uveri tomu, ze i gay muze byt "normalni" clovek s dobrym charakterem, pevnymi nazory a tak dale.

A ted k tomu rande... Vis, mne prijde, ze se z toho dela veda, ze se to cele precenuje. Hodiny priprav, pak osudovy okamzik... Jezis, to jsou kecy v kleci! Osobne jsem se seznamil primo dvakrat, jednou pres kamarada, podruhe na horach. Oboje bylo prima, ale bylo to spis nahoda. Vyhodou seznamky je, ze si s dotycnym muzes vymenit par mailu a pripadne prerusit styk - doporucuju na tohle mit zvlastni adresu, nepouzivat osobni email. Nevim, jaky typ kluka bys rad, ovsem musim zduraznit, ze v klubech jsou prevazne "party boy" lidi. Takze pokud mas radeji prochazky a klid, obavam se, ze klub neni to prave. Pak je tu jeste moznost saun, gay hospod...

No, mohl bych takhle psat dlooouho. Kdyz budes chtit, ozvi se.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload