Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zamilovanost

19. 01. 2014 v 11:55Off-line Anonym
Stalo se vám někdy, že se do vás kluk zamiloval, aniž by vás viděl?

Stalo se mi to už dvakrát, prostě jsem si psal s klukem, se kterým jsem si rozuměl, z mojí strany to bylo vždy upřímné, píšu to co si myslím, snažím se vždy tomu druhému zvednout náladu, nějakým způsobem ho rozveselit, případně mu něco hezkého napsat.
V oněch dvou případech se to zvrtlo v tom smyslu, že se do mě ten druhý zamiloval ještě před tím, než jsem poslal fotku. Ani v jednom případě jsem nikdy nic nesliboval tomu druhému ba naopak, prostě jsem se snažil být jen takový jaký jsem, otevřený. V prvním případě mi dotyčný neustále volal.
V obou případech mě to moc mrzelo, že nemůžu nabídnout víc, ikdyž jsem jim to řekl hned na začátku.
Před dvěma měsíci se mi ne tady stalo skoro totéž, utnul jsem to ze strachu, aby se něco takové neopakovalo.
Od té doby když si s někým píšu, jsem už odměřenější, chladnější, dávám si větší pozor, ale to už vlastně nejsem já.

Jen jsem chtěl vědět váš názor, případně komu se to stalo a jak to řešil a hlavně jak být zase svůj a pořád se neohlížet co píšu.
Děkuji moc všem ať už je reakce jakákoliv.
19. 01. 2014 v 12:05Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Stalo se mi to v minulosti nekolik krat
reseni je asi nepsat si s naivnimi pubertaky...
ale je pravda, ze minule se mi tohle stalo s clovekem, kteremu bylo udajne 30...to uz je pak tragikomedie...
19. 01. 2014 v 12:50Off-line igni  (36/192/130)
No me se to stalo v podstate taky, s mym byvalym. Ale az po tom, co sme si poslali i fotky a jelikoz to byla vzajmne, tak to bylo v poradku ;)
19. 01. 2014 v 17:48Off-line Titan24  (30/168/56)
To už se mi stalo nejméně 2 krát za dva měsíce. :(
19. 01. 2014 v 18:27Off-line onlip  (61/180/84)
Přes web by mi to asi nešlo. Zamilovávám se do kluků, které reálně vídám.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload