Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Drsňák nebo romantik?

10. 10. 2012 v 13:33Off-line Mufi  (34/-/-)
Zdravím všechny... (je to dlouhý ;-)

Mám dotaz s kterým mi mohou pomoci gayové, protože mají za prvé zcela jiné myšlení než zbytek mužské populace a za druhé mnohem častěji se zúčastňují ženských diskuzí, které by se zpravidla před jinými muži nekonaly.

Zajímá mne jestli se gayům líbí spíe drsní typy nebo sladcí romantici. Společnost všeobecně paušalizuje vzhled a chování gayů jako afektovaní "cukrouši" v růžovém tričku, kteří když jdou tak se vlní jak modelky na molu. Pravda je, že to je spíše jeden z extrémů(?) Nejde tak ani o zevnějšek, neboť každému se líbí něco jiného jako spíše o celkové charisma a chovaní.

Zaujal by vás (bez ohlesu na jeho sex. orientaci) spíše mužný typ s hlubším hlasem, ostrými rysy, širší ramena. S povahou celkově neohrožený, tajemný, v dominantní roli. Ale na druhou stranu s trochu více pozbývající citlivostí/empatií. Bude občas s vámi zacházet možná i trochu jako s hadrem, aby vám ukázal, že ho nemáte jen tak na háku. Ale když vám bude špatně tak vás zase chytne za ruku a ucítíte z něj úplnou sílu a psychickou vzpruhu.
Nebo se vám líbí spíše naivnější klučina, který vypadá tak trochu v cizí společnosti nesměle, s rozverným úsměvem na tváři. Nasmějete se s ním do syta, bude to dobrák od kosti a s ohleduplným chováním. Klidně si s ním pobrečíte u smutnýho filmu nebo se budete spolenčě věnovat umění (třeba lat.-amer. tanci) a stejně jako "drsňák" vás bude mít rád, a vaše trable budou i jeho, ale nikdy to prostě nebude ten vůdčí alfa-samec.

Proč se ptám, protože mně zajímá, jak přemýšlí spíše "ženský mozek". Americké filmy nás krmí určitým vzorem ideálů muže, ale je v tom zmatek. Ženy rádi vzdychají nad filmy jako muzikál ze střední/italské prázdniny aj., kde je přesně ten romantický "lovely boy", který pro svoji vyvolenou udělá první poslední. Ve svém pokoji mají plakáty své platinové lásky apod. a ve skutečnosti se někomu takovému vysmějí a řeknou, že romantika už je dneska out. Celkově pak zase slyšíte z druhé ruky, že Bruce Willise z nové Smrtonostné pasti 4 je ten praví přitažlivý muž. Že lepší je trochu ten grazlík, kterýho si lépe váží i když občas kvůli němu probrečí poštář, ale ve kterém snadněji vzbudí ochranitelské city a budou mít jistotu, že se o něj budou moct opřít. Začíná se zdát, že ženy (a možná i gayové) mají rádi romantiku, ale né romantiky. Otázka proto zní, jak si celkově vybudovat charisma a úctu. Můžete totiž být buď na jednom okraji nebo na druhém a nebo někde uprostřed, ale ženy by chtěli snad oboje a to nejde (jako ocel současně nemůže být pružná i tvrdá).
Jak tedy pohlížíte na svůj idol. Hledáte spíš mužný vyspělí Chcete zaujímat submisivní roli, nechat se ochraňovat a hýčkat od mužných typů, nebo volíte radši tu (trochu infantilní) romantickou a pohodovou spřízněnou duši?
10. 10. 2012 v 13:53Off-line chris  (32/165/60)
No já se ze sebe snažím dělat "drsňáka" nebo spíše chci ukázat navenek, že nejsem taková citlivka - to přeháním, ... spíše trochu citlivější :) ale pravda je ta, že jsem spíš naivní romantik a tak se mi to moc nedaří zakrývat :) A proč taky. Každý je originál a nemůžou být všichni stejní. A vo tom to je.
10. 10. 2012 v 15:20Off-line igni  (36/192/130)
Osobně si myslím že ženy/holky samy nevědí co chtějí. A dokud to nedostanou, tak sou strašně naštvané. Vím že je to sice klišé, ale dost to mezi kamarádkama pozoruju. Ony vlastně neví, jestli chtějí toho romantika nebo drsňáka alfa-samce. Jedině tak že chtějí to dobré z obou.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 10. 2012 v 15:37Off-line igni  (36/192/130)
Rapidheus: ale ja se ti taky otocim za leckym, kdyz bude hezkej, klidne i za zenskou, kdyz me na ni neco zaujme, ale jde o to co opravdu chci a to ja vim. bohuzel ale zenske to bud nevedi, nebo jak pise shiro se jim to podle sitauce meni.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 10. 2012 v 15:46Off-line Last33  (31/179/62)
Rapidheus je tady snad jediný, co má normální pohled na věc
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 10. 2012 v 15:52Off-line igni  (36/192/130)
Je se s vama hadat nehodlam. nazor na to mam takovej jakej mam. samozrejme ze se nam postupem casu meni nejake tuzby a cile. ale pride mi ze u muzu je to vetsinou nejaky postupny vyvoj, zatimco u holek jsou to vykyvy. A neplatí to samozrejme absolutne a pokud se s tim nestotoznujete a mate na to nazor odlisny, jedine dobre. Jelikoz spolecnost s jednim indentickym nazorem je dost nudna ;)
10. 10. 2012 v 15:57Off-line SN210  (48/191/87)
No já jsem spíš ten "romantik" ..ten drsnák bych nemohl být z hl,důvodu a to že jsem od přírody introvert,,ale naopak jsem zase empatický a dokážu vyslechnout třeba co mají za problém kamarádi/dky a utešit je ,popřípadě jim poradit pokud je to v mých silách,takže tak no
10. 10. 2012 v 16:08Off-line igni  (36/192/130)
Rapide neblbni, to že se lidi rozvedou není o tom, že mevědí co chtějí, ale že zjistí, že to nefunguje jak má, resp. jak čekali. A dost často za to mají minimálně částečnou vinu ty ženské, přece nechceš tvrdit že za rozvoduy můžou hlavně chlapy. PS: Sry mufi, zase se jednou pomalu odklanime od dotazu, coz je tady na foru docela bezne :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 10. 2012 v 16:39Off-line igni  (36/192/130)
Sme si aspon zase hezky pokecali :D
10. 10. 2012 v 19:31Off-line Jim  (43/180/92)
"Mám dotaz s kterým mi mohou pomoci gayové, protože mají za prvé zcela jiné myšlení než zbytek mužské populace a za druhé mnohem častěji se zúčastňují ženských diskuzí, které by se zpravidla před jinými muži nekonaly."

Tak minimálně u mě a mých znýmých-gayů se tohle nekoná. Asi nespadáme do takové té mediálně oblíbeného stereotypu gaye-křížence mezi holkou a klukem, kterého/kterou berou jako další kamarádku, s ní(m)ž lze hodiny nakupovat, bavit se o účesech, nadávat na chlapy, jak jsou pitomí atd. Prostě gay jako kamarád, kamarádka, módní poradce a amatérský psycholog v jednom. Pořád se píše a mluví o samých výhodách - ale jenom pro ty ženy :-)

Popravdě i když mám pár kamarádek, tak se už tolik nevídáme, hodně je to i nedostatkem času, každý žijeme jiný život atd.
Ale i když jsme se vídali víc, tak mě až šokovalo to jejich zakořeněné myšlení typu "každej chlap je vlastně hajzl, co ženský ubližuje, někdy víc, někdy míň." I když byla řeč o neúspěších té nebo oné (neumí dobře tančit, nemá partnera...), do minuty se ozvala standardní odpověď, že chlap je na tom ještě hůř/ještě blbější. Není nad to, mít na koho svádět vlastní neúspěchy. U svých heterosexuálních kamarádů podobné plošné nadávání nepozoruju, určitě ne v takové míře - i když by k tomu měli přinejmenším stejný důvod jako ty kamarádky. Spíš trpí mužským genderovým sebemrskačstvím.
11. 10. 2012 v 12:55Off-line Mufi  (34/-/-)
Pro Rapidheuse: neboj, všímam si toho pozorně.
Pro všechny:
Že se rozjela diskuze mě jen potěšilo, lepší, než když by tady ten můj článěk jen visel bez odezvy.
Taky mi přijde, že se názory žen mění podle aktuální citové situace. Řeknou vám sice svou ideál, ale možná kdyby ho potkali, tak by se lekli a divili se proč takový muž ještě nezadaný, a že je to vlastně něco podezřelýho... Co naplat. 90 % procent informací získáme o člověku během prvních 5 minut. Proto se říká, že první dojem je nejdůležitější.
Názory lidí se mění dlouhodobě. Najivňoučká náctiletá 16-cka asi bude od vztahu požadovat něco zcela jiného, než 30-cítka, které pomalu už odtikávají biologické hodiny (která třeba sleví na vzhedu a dobrodružství, ale zato se zaměří na finanční a psychicky-vyrovnaně stabilního partnera). Možná to je problém, že nestíham přizpůsobovat ženinám tužbám, který se neustále mění. ...to balancování je tedy vhodný příklad...
Bejt trochu tren hajzlík, se dá naučit. Na druhou stranu, bude mi to vždycky rvát srdce - a to asi jen tak nepotlačim, protože to je prostě přirozenost.

Jim: Tohle téma se nemá stáčet vůbec do společného žití v domácnosti. Tam se může objevit mraky vztahových problémů, které ženy přivádějí k šílenství, zatímco muži je považují za banalitu např. rozpatlané mýdlo, špatně zavřený kečup, ponožky volně na zemi atd. (což lze asi běžně pozorovat i v homosex. domácnosti). Jde o ten první dojem:

Někdo se mne ptal na osobní názor? (Rapidheus?)
Tak já spíš zapadám do těch romantiků. Nejsem introvert, bavím se i před cizími rád (možná někdy až moc znáte: mluviti stříbro, mlčeti zlato). Spíš nepůsobím tak silně abych vzbuzoval přirozený respekt. A nejde o tom, že by vzbuzení respektu tkvělo v tom, že je nutné se někde servat aby člověk vypadal silnější. Jde spíše o vnitřní klid a vyrovnanost + silný sebevědomí bez jakýkoliv mindráků. A to jsem jaksi ještě nevychytal.
Jaká žena mne osloví? Málokterá =o) Musí být jemná i silná (myšleno metaforicky). To nejsou ty upištěný pipinky, šedý myšky z kouta, gothičky a metalisky, zamindrákované holky, omezený ženy (intelektem), "krávy všeobecně" (potvory, zlatokopky, vypočítavky, namyšlený modelíny v kozačkách, drsňačky, který si myslí, že když mají v 16-ti nejlepší módu, mobil a v ruce drží cigaretku od davidova, tak jsou mistrině svádění).
Výborný jsou pasivní i aktivní sportovkyně. Holky do nepohody, který mají tak jiný zájem než jen o vlastní vzhled.
A úplně nejvíc mě rozsekají ty, co mají silnou osobnost: vypadají jako z královského rodu - neuvěřitelně vznešené, tak že z nich jde až strach. Neusmívají se ani nemračí, mají ten přísný sokolí pohled (asi jako Milla Jovovich: http://www.zkracovatko.cz/Q9QHbI), který snadno změní v sympatický - jen se pousmát očima i rtama. Ale běda si jakkoliv shodit/urazit, pak vás sežehne pohledem ze kterých budou lítat blesky. Jo dominantní holka to je moje - ale musí mít i ženskost (ta jemnost). Ale je těžký ji dobýt. 1) sebevědomí dominantní chlap to pravděpodobně dlouhodobě neunese a šáhne po raději jiný 2) submisivního si ona nebude vážit - buď si ho nevybere, nebo s ním bude zacházet jako s poskokem 3) vládce, který ji bude chtít ovládnout, inu to skončí na nože (a ona odejde). To chce něco mezi jen jiná silná osobnost, která ji zárověň nechá žezlo a spíš bude psát společný scénář ji bude imponovat.


Do jaké té role s v partnerské vztahu raději zapadáte? jestli je jeden dominantní a druhý submisivní, vztah "italský" (2 vládci) nebo ta poklidná romantika, kterou vám mohou některé ženy závidět, protože doma takového chlapa prostě nemají.
11. 10. 2012 v 13:10Off-line Jim  (43/180/92)
Mufi: jenom krátce- já jsem se do psaní o společném životě vůbec nepouštěl. Spíš mi připadá, že máš obavy/nechceš se ptát přímo žen nebo heterosexuálů, tak na to jdeš dost zvláštní oklikou a řešíš to dost zástupně - zástupný řešení čehokoli nemusí být zrovna dobrý, už proto, že gayové opravdu nejsou ženy. Trochu mi to připadá, jako bys chtěl poznávat severní Německo tím, že budeš zjišťovat, jak to vypadá v jižním Dánsku nebo servozápadním Polsku. ... Mám z toho pocit, že gaye považuješ za nějaký zvláštní ženský, i když s penisem. Je dost pravděpodobný, že hodně gayů je na podobný myšlení trochu alergická, jednak proto, že jsou to většinový, lehce zesměšňující stereotypy, jednak proto, že realita bývá kolikrát jiná (mimochodem růžový košilky, kabelky přes rameno atd. jsou pořád víc záležitostí heteosexuálů, mám ten pocit).
11. 10. 2012 v 17:21Off-line nejgu  (51/174/64)
Mám radši romantiky :)
11. 10. 2012 v 18:36Off-line Hagal  (32/180/90)
Tak hned k úvodu bych řekl, že ptát se gayů na smýšlení hetero žen je dost zvláštní (ale asi ne úplně mimo). Jsme pořád chlapi (se stejnými neřestmi jako hetero chlapi :)) ) ale přecejen ten úhel pohledu na partnera může být trochu podobný. Každopádně jsem rád, že tady konečně vidím zajímavé téma.

Ohledně důležitosti prvního dojmu určitě souhlasím, ale podle mně tvoří jeho velkou část (bohužel) vzhled a vystupování (což může ovlivnit spousta momentálních vlivů) a naopak jeho velmi malou část charakter a cítění (na čemž se dá vztah stavět určitě lépe).
Už jen toto mi potvrzuje, další úvahu, že většina asi raději poletí po drsnějších (vizuálních) typech a je jim nějakou dobu jedno, že se nejspíš spálí. Taky pochybuju, že hodně lidí při poznávání vyplivne větu typu: "Myslím, že se utopím v klidných vodách tvých modrých očí" ;)) , v dnešní povrchní době na to prostě skočí málokdo.

Osobně si ale na romantiku někdy potrpím a pokud bych si na vztah měl vybrat někoho na stupnici kde jsou mužnost a romatika protipólem tak upřednostním romantiku. Naopak bych ale určitě nešel tak daleko abych chodil se zženštilým nebo sebe-lítostivým člověkem.
11. 10. 2012 v 22:05Off-line igni  (36/192/130)
Pokud by se resilo, co mame radeji, ja taky volim romantiku. Hekticky vztah s drsnakem opravdu nepotrebuju, vzruseni a stresu si dost uziju v praci a doma si chci radeji odpocinout a poradne se uvolnit. Ale je fakt, ze ideal je nekdo, kdo ma klady obou. Ale na prince na bilem koni uz fakt neverim :D¨Coz je mozna problem nekterych zen, protoze se najdou i dospele zeny, ktere stale na toho prince na bilem koni cekaji ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 10. 2012 v 22:11Off-line igni  (36/192/130)
Rapide ty si koren :D
11. 10. 2012 v 22:28Off-line kilerman  (29/182/99)
Tak jako záleží ja jsem třeba romantik ale vypadam jak sutr :))
17. 11. 2012 v 02:30Off-line ondra1991  (32/183/68)
Shiro je akorát magor :D :D
17. 12. 2012 v 12:51Off-line somerone  (36/180/80)
Já jsem mužný typ, dominant a ty gayové moc nemusí, pravda :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 01. 2013 v 16:47Off-line sir.patrick  (26/173/68)
Tak já mám teda raději spíše ty drsňáky :P :)
31. 01. 2013 v 00:11Off-line KurtHectic  (33/185/80)
"Spíše ženský mozek"... Já nevím, jak ostatní gentlemeni, ale mě někdo říct, že mám "spíše ženský mozek", tak se urazím.
31. 01. 2013 v 00:26Off-line Tien213  (42/-/-)
Tak asi Patrick Swayze z hriesneho tanca. verejne drsnak, sukromne ach jo..
02. 05. 2013 v 22:37Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Drsný romantik ako Andy Biersack?! ^_^
03. 05. 2013 v 15:36Off-line jogy82  (29/177/60)
Mám rád drsňákov ktorý vedia byť aj romatický.. :D
03. 05. 2013 v 16:37Off-line Tien213  (42/-/-)
Sladky romantik potrebuje drsniaka aby ho ochranil :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload