Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Článek

22. 01. 2014 v 17:11On-line Titan24  (30/168/56)
http://www.parlamentnilisty.cz/…razil-300915

Co říkáte na tento článek? Jaké reakce a názory jsou podle vás sympatické?
22. 01. 2014 v 17:51Off-line johnj  (40/186/82)
K otázce adopcí homosexuálními páry se stavím spíš negativně. Společnost ještě úplně nevstřebala registrované partnerství. A jít "proti" společnosti a zbytečně tak vytvářet nějaké napětí mi přijde v současné době nevhodné.
Co se týče kvót pro ženy na kandidátkách, tak jsem zásadně proti. Nechápu, když se tu neustále řeší rovnost pohlaví, proč by měly mít ženy nějaké kvóty.
Nejvíc mě pobavila reakce R. Dolejše: "Měli bychom se z toho poučit, hlouběji se zamyslet nad tím, kam se řítíme, a raději znovu ctít zákony rozumu a hranice přirozeného lidského chování a způsobu života." Vždyť to přesně homosexuálové dělají. Přirozeně jako lidi chtějí mít manželský svazek i rodinu, což je přirozený způsob života pro nehomosexuální většinu lidstva. Mám to tedy chápat tak, že p. Dolejš vymyslel homosexuálům nějaký jiný přirozený způsob života? Možná by se měl vrátit od Bible zase zpět do reality...
23. 01. 2014 v 12:05Off-line igy  (38/173/81)
A co na to máme říkat? Ano i Lidovci jsou pravičáci, tak jsou proti. Nic překvapivého. Ale uvidíme, jak to bude, až to vážně předloží. Osobně bych byl v takových věcech pro volnost v hlasování, tedy ať předsedové neporoučí podle své politické linie, ale každý si hlasuje jak uzná za vhodné podle svého svědomí a to se pak respektuje. A pak bych to respektoval i já.
Ale za sebe jsem pro adopce.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload