Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Miluju kamaráda, ale on není na kluky

28. 01. 2014 v 23:42Off-line Anonym
Miluju mého kamaráda, ale on není na kluky a nikdy nebude, sme nejlepší kamosi a strasne si rozumime, nejdřív jsem ho bral jako spíš bráchu ale on je úplně nejlepší, hezkej, milej a říkáme si prakticky vše ale nikdy sem mu ani nenaznačil že sem na kluky, nedokážu si představit ze bych ho ztratil, vím že ke mě nebude nikdy cítit to co já k němu a nejhorší je ze kdyz chodíme na párty tak se napije a je strašně přítulnej ale nedokážu ho využít jenom kvůli alkoholu a pak mi taky říká s jakou teď chodí a s jakou spal a sem rád že je stastnej ale v hloubi mě vždycky kousek umře, nedokážu s tím takhle žít. Vím že je blby se ptát ale nic jiného mi nezbývá a tak prosím poraďte. Dekuju všem
28. 01. 2014 v 23:55Off-line amicos80  (44/-/-)
Jestli je opravdový kamarád poznáš i podle toho, že tě přijme takového, jaký jsi. Ale říci mu to, je i rizikem při nepochopení.
29. 01. 2014 v 00:31Off-line Georg  (40/175/56)
Něco podobného jsem zažil, i já kamarád brácha, prostě skvělej takže tě chápu. U párty to bude určitě skvělí! a využít situaci jen kvůli alkoholu to fakt ne takže souhlasím. Nevím jak silné je vaše kamarádství ale jak píše amicos80 i to se může stát ale i nemusí pokud tě má rád tak to pochopí tady jde i o to aby se třeba nelekl, když mu o sobě povíš hodně štěstí!!! .
29. 01. 2014 v 01:04Off-line mLone  (35/180/67)
Rozumim, znam, je to na... Nezbejvá mi než popřát ti ať si moc nenabiješ (jako třeba já)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 01. 2014 v 10:08Off-line igni  (36/192/130)
Jo, tenhle problem tady resil kazdy druhy. Rekni mu svoji orientaci, az na to budes pripraveny, ale nerikej mu, ze ho milujes. Nema to smysl a mohl bys o nej prijit, protoze by se bal. Hledej jine kluky, najdes toho praveho a tohle bude jenom nejlepsi kamarad, a tak to ma byt, kazdy nekoho potrebujem, komu se muzem se vsim sve***, o vsem si promluvit a pripadne se i vybrecet na rameno, kdyz nas neco boli ;)
29. 01. 2014 v 14:01Off-line Toto56  (35/185/104)
A je to tu zas. Ja to uplne chapem, prezivam PRESNE to iste, vratane tej p***ulnosti a vobec. Ale to pozna asi kazdy z nas. Sam neviem ako sa s tym da vysporiadat. Mna by ale skor zaujimalo preco sa to deje? Preco sa vzdycky dokazeme takto zamilovat do heteraka? Cim to je?
29. 01. 2014 v 17:13Off-line cenobite  (39/183/68)
Doporučuji ti najít si partnera a investovat své city do něj. Tenhle vztah nevztah může trvat hodně dlouho může tě stát víc, než si umíš představit. Neztrácej čas a hledej. Přesto můžeš svému kamarádovy zůstat nablízku.
29. 01. 2014 v 17:37Off-line gayyy  (26/171/63)
Heej tak to máme úplně!!stejny nebo spíš měl před rokem stejny tetka se odstěhoval a do tetka jsem s toho hotovej že je pryč ....
29. 01. 2014 v 18:25Off-line kamarati14  (30/-/-)
Presne zažívaš, to čo ja :/ Povec mu to !!!!! Pre mňa bol on prvý, ktorý to vedel o mne a najlepšie to prijal :) Držím Ti palce, aj keď Ti netreba, lebo už viem ako sa zachová :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 01. 2014 v 07:13Off-line Kajca  (40/177/84)
Přesně vím o čem mluvíš. Každopádně ti doporučuju mu to říct, řekni mu jak jsi na tom a uvidíš jeho reakci. Pak mu můžeš i ČASEM říct, že pouto mezi tebou a ním není jen o kamarádství. Pokud je to pravej kamarád tak tě pochopí a bude se snažit s tím něco udělat, aby ses netrápil. Prostě spolu najdete takové řešení, aby byl součástí tvého života i přes to, že ho máš (měl) rád. Tobě akorát doporučím podívej se na něj jako na člověka, ne jako partnera a hodně se ti uleví. Řekni si jeslti ti stojí za to být nešťastný z toho že tvoji lásku ti neopětuje nebo budete dobrý kamarádi, přátelé třeba na celý život. Věř mi, že jde to. Já měl podobný problém a nakonec to skončilo tak, že jsme nejlepší přátelé, byl jsem mu dokonce na svatbě za svědka a pro jeho děti jsem ten hodnej strejda. Jsem prostě součástí jeho života, s jeho ženou si výborně rozumím a dokonce jezdíme i nakupovat, na kafe a tak (on vždycky prohlásí ať jdou holky nakupovat a v pohodě). Vím bude to hodně těžké, ale pokud je to kamarád s velkým K, tak to zvládnete, ale začít musíš u sebe... Kdybys měl dotaz tak mi klidně napiš.
30. 01. 2014 v 09:47Off-line jentakten  (28/180/-)
Měl jsem to úplně stejně a můžu jedině souhlasit s Kajcou, bude nejlepší mu třeba jen na začátek říct, že jsi na kluky...pakliže je to tvůj opravdu nejlepší kamarád tak tě 100% pochopí. Když by jsi se chtěl na cokoliv zeptat, můžeš mi napsat, rád ti pomůžu.
30. 01. 2014 v 15:37Off-line Charles2300  (32/183/85)
Kajca
Dobrý kamarádi jo? Bud láska nebo nic, tohle je nehorší věta co může být, mám rád kluka co není na holky a rozhodně by s ním dobrým kamarádem nechtěl být, jelikož pokud ho máš doopravdy rád, tak tě to bude srát pořád :-) Můj názor, třeba se mýlim :-)
30. 01. 2014 v 15:52Off-line Kajca  (40/177/84)
Každý to máme jinak :-). Mně to vyhovuje, tak jak jsem napsal a jsem spokojen a netrápím se tím už, že ho mít nemůžu.
25. 04. 2015 v 14:58Off-line ozvien  (73/-/-)
Také jsem to několikrát v životě poznal až když bolest přestoupí únosnou mez musíme se toho zříct. Není řešení, jenom to přetrpět.
26. 04. 2015 v 19:50Off-line esthetique  (41/-/-)
No jedna možnost je, nechat v sobě pokaždý nějaký ten kousek umřít a skončit jako starej sarkastickej cynik jako jsem já a nebo kamarádovi vše vyklopit a připravit se na to, že už nebudete ani kamarádi. to že by byl na kluky, na to zapomeň rovnou. normální teplouši nespí s holkama. zažil jsem to v životě asi 3x, jen tak pro informaci, abys věděl kolik ti toho srdce zbývá než odumře úplně a zbyde jen pumpa na krev...
takže tak
27. 04. 2015 v 11:51Off-line D3nis  (25/177/61)
Som natom podobne. Zo začiatku sme sa postupne skamaràtili a dnes je to môj najlepší kamoš.... asi pred troma mesiacmi som si uvedomil že k nemu cítim niečo viac. On omne vie všetko aj to že som na chalanov a nedávno som mu povedal ze som sa doňho zamiloval. Zobral to dost pohode
27. 04. 2015 v 12:22Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
D3nis: Zobral to dost pohode - co to vlastně znamená?
27. 04. 2015 v 12:29Off-line AlexandrVII  (27/-/-)
To, že není na kluky neznamená, že nemůže s klukem něco mít.
Nikdo není výhradně vyhrazen přitažlivostí vůči jednomu pohlaví, maximálně si to jen namlouvá.
Proč bys mu měl říkat, že jsi na kluky? Tobě se snad žádná holka nelíbí, nepřitahuje tě? Poté bys mu ovšem lhal. Proč si myslíš, že jej nepřitahuješ? Dívá se na tebe? Kdyby ses mu hnusil, nebude s tebou nikam chodit.

Co bych poradil? Sbližuj se s ním, užívej si s ním, tak jako kdyby jsi byl heterosexuál a byl bys zamilován do kamarádky.
(Milovat můžeš klidně i kamarády, rodinu, neznačí to nijak tvůj chtíč s ním mít něco intimnějšího).
27. 04. 2015 v 15:20Off-line esthetique  (41/-/-)
AlexandrVII: dobrá rada nad zlato. pokud ovšem funguje. vsázím svůj měsíční plat, že tato fungovat nebude. nebude totiž fungovat na straně tazatele, ikdyby nakrásně fungovala na straně toho heteráka...
27. 04. 2015 v 15:22Off-line jentakten  (28/180/-)
Esthetique, dlužíš mi svůj měsíční plat. :D Pravidelně spím s nejlepším kamarádem, který má manželku. Prostě čas od času někam zajdeme on nastaví a já mu v*****ím.
28. 04. 2015 v 20:11Off-line AlexandrVII  (27/-/-)
Esthetique-jak píšu, maximálně může mít dotyčný "heterák nejkamarád" velký problém s myšlenky svého okolí a případně i se svojí identitou a nebo také mezi nimi nemusí vzniknout nějaké pouto, ovšem je zde vcelku vysoká pravděpodobnost (v řádu jednotek procent minimálně), že s ním něco fyzického vybudovat bude moci.
jentakten-bere to jako projev homosexuality a nebo jen jako odvázání se?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload