Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

První orál

30. 01. 2014 v 19:22Off-line Anonym (poprvé)
Dnes večer,mám prvně v******t kluka je mu 23 mě je 21,nikdy jsem ještě neměl sex...říkal,že by chtěl po mě deepthroat... má 16cm...
Poradíte mi jak na to,co mám dělat? jak začít?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
30. 01. 2014 v 19:35Off-line Sonicboom  (53/173/-)
Jestli premysli, tak maximalne muze chtit to, na com se domluvite a co se bude libit obema...jinak je to b***c
30. 01. 2014 v 19:39Off-line Anonym (poprvé)
Ale já chci také deep zkusit,strašně moc....jen vbc nwm jak na to
31. 01. 2014 v 10:36Off-line grego  (62/178/115)
Tak, nevím. Měl sis to odbýt včera večer. Čtu to asi pozdě. Já bych to na Tvém místě hned poprvé nezkoušel. Nebo jinak, zkus to, ale sám, kam až to půjde. Ne aby tě vzal za hlavu a přirazil! To chce trénink! Končívá to zvracením, nebo minimálně dávením a zhnusí se ti to. I když, kdo ví. Sonicboom má pravdu.
31. 01. 2014 v 11:21Off-line igy  (31/173/79)
Jak na to - Pokud mu zahýbá ocas, tak jdi z té strany, aby šel do krku. Pokud mu stojí rovně, tak si holt budeš muset vykroutit hlavu. Před (každým jedním) hlubokým zásunem si lokni vody. A pak postupně zkoušej a zkoušej a časem to bude snažší.

Ale pokud máš mírně submisivní sklony, tak to nech na něm a naopak si dávení užívej. Jen před tím moc nejez, aby zůstalo jen u toho dávení ;)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload