Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Veřejnost

02. 02. 2014 v 00:08Off-line Anonym
Mam kluka s kterym mam krasny vzah 3 roky,vsichni rodina přátele o nás ví berou nás prostě vše v normálu. Mám jen problém stim ze ho nedokáží vzít za ruku na veřejnosti při procházce apod. Nevím proč prostě se asi bojím reakce lidi ,a on si mysli ze se za něho stydim,ale není důvod miluji ho je krásný izasny člověk a planujem registraci ale je to tak ze jsem srab...mrzí me ze to nedokazu natož dat mu pusu někde venku ve městě to je pro mne strašný
02. 02. 2014 v 10:40Off-line igni  (36/192/130)
Tak se seber a udelej to. Muj byvaly s tim mel taky ze zacatku velky problem, ale postupne sem ho naucil, ze se neni ceho bat. A neni, maximalne na vas obcas nekdo hodi nevrazivy pohled, tot vse. Pokud se milujete, a on by chtel, tak to proste pro nej udelej, a treba se ti to bude libit. Je to nadherny pocit se jenom tak prochazet s p***elem a drzet se ho, citit tu jeho blizkost i fyzicky, vazne ;)
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 02. 2014 v 13:23Off-line trandak  (44/-/-)
Ahojky,taky jsem stim měl problém ale přitel mě začal dost přesvetčovat a to tak že mě polibil na ulici,chytnul za ruku před lidma mi nachlas žekl milačku atd. a co na to moje rodina řekla jsi gey tak se nestid a dnes mě je 50 manželovy 25 a jdeme po ulici držime se za ruce lidi čuměj a mě je to jedno i v praci ¨'
02. 02. 2014 v 14:46Off-line Anonym
V práci to všichni ví tam mám super kolektiv dělám v kavarne ,ale nejde mi to pochazim z vesnice ty lidi SOU tady jiný mám zaryte asi to ze je to špatný ale jednou to udělat musím ,to ze přítele miluji není nic špatného at si mysli každý co chce...
02. 02. 2014 v 16:31Off-line jir.ka  (28/-/-)
Musis to brat tak, ze jsi vyjmecny. Nejsi jako ostatni a ty z toho nemuzes delat ostudu, musis z toho udelat prednost. Proste ho cnapni za chapadlo a rekni si "b***h, i'm fabulous"
02. 02. 2014 v 17:49Off-line onlip  (60/180/84)
Můj kamarád mě naposled objal a políbil pod okny svého domu na malinké vesničce. Těžko někdy zažiju něco hezčího. Neboj se toho, udělej to. Kdykoli jsem viděl líbat se na veřejnosti kluky, bylo to pro mě krásné.
02. 02. 2014 v 22:44Off-line Ivan.ch  (33/170/70)
Jestli ho drzet nechces, tak ho proste nedrz. ja bych se s p***elem taky nedrzel a neznamena to, ze se za nej stydim. prijde mi to smesne i u heteraku, jakoze koukejte, tady jsme, drzime se za ruce, aby vsichni videli, ze spolu chodime...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload